-
[B5] Lampy "Angel Eyes"
hmm mi wydaje sie że wyglada ok,tymbardziej na czrnym kolorze chyba zrobie jakies foto i ci przesle i ocenisz ?
-
[B5] Lampy "Angel Eyes"
No tak ale szczerze to nie sadziłem że te lampy zostaną tak skrytykowane Dibo co wtedy uwazasz że lampy Engel Eyes lepiej pasuja do audi?
-
[B5] Lampy "Angel Eyes"
ja koledzy nie narzekam lepsze to niz te z ringami .pozdrawiam
-
[B5] Lampy "Angel Eyes"
Tak świeca super jestem zadowolony ,tymbardziej ze ja lubie miec mocne światło a po zamontowaniu xenonu to juz w ogóle jest pozamiatane :>
-
[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
czarne sa idealne :>
-
[B5] Lampy "Angel Eyes"
[quotByło wiele razy o tym na forum. Przede wszystkim to Sonary więc kiepsko świecą. Zrób zdjęcia w nocy i wrzuć na forum Do tego takie lampy nie pasują do stylistyki B5. e] No tak sonary ale mam juz poraz drugi sonary i jestem zadowolony świeca super, a miałem lampy zwykłe i w dodatku jedna była ciemna druga jasna wiec postanowiłem je zmienic a mogłem wybrac miedzy tymi zwykłymi a tymi z ringami . wydaje mi sie ze te z ringami to bardziej na wiazuje to do BMW, i zle mi to sie kojarzy Audi z lampami a'la BMW. hmm nie ciekawie. a lampy devil nawiazuja do Audi. i powiem ze nawet pasuja czarne auto i lampy typu black.pozdrawiam
-
[ALL B5] Lambo doors - co sadzicie??
Koledzy owszem sa ładne ale nie w Audi uwazam że to wiocha. pozdro
-
[B5] Lampy "Angel Eyes"
hmm a dlaczego uwazasz że nie???
-
[B5] Lampy "Angel Eyes"
Witam jak mam takie i jestem bardzo zadowaolony lampki sa wyje...chane :> http://moto.allegro.pl/item500165973_lampy_reflektory_audi_a4_94_98_dayline_black.html
-
[ALL B5] Lambo doors - co sadzicie??
szczerze to uwazam że Audi jest marka kojarzaca się z elegancja i ekskluzywnoscia, wiec takich rzeczy nie powinno się robic takie wroty to mozna w Hondzie civic ale nie audi ,audi powinno robic sie jakos szlachetnie...pozdro
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
o kurde ale bryka , widac ze ten kto to skonstuował to Pan Bóg do talentem obdarzył bo to normalnie jest cud... :> pozdro
-
[B5 AHU] jaką siłą dokręcić łozyska z tyłu
jesli tam sa łożyska stożkowe to musisz dokrecic malutka siła,kluczem dokrecasz nakretke w ten sposób regulujesz luz. pokrecisz kołem i puknij pare razy w opone tak by łożysko sie ułozyło a nastepnie sprawdz luz reczne. musi byc minimalny luzik wtedy jest ok. jak chucza Ci łozyska to możesz juz wstawic sobie nowe bo napewno dokreciłes za mocnoa stożkowego łozyska nie mozna dokrecic do oporu(czesto zdaza sie w łozysku stozkowym że nakretka jest prawie luzna, na to przychodzi koronka i zawleczka i jest ok.pozdro :>
-
[B6 AWX] Problem z odpalaniem
też mam ten problem i świece są ok mam nowe a ma A4 1,9TDi AHU, nie wazne czy silnik ciepły czy zimny ciezko pali . ponoc czujnik temp silnika. gdy bedzie nie sprawny to nie beda grzały świece, ale nie wiem czy to prawda,fakt gdy podłaczyłem tedisia pod vaga a silnik był zimny to na kompie pokazywało że jest goracy, wiec zaczne od wymiany czujnika. :mysli:a jak nie pomorze to sprawdze kąt wtrysku.
-
[B5 AHL] Zgrzyt (jakby sprezyny) z tyłu.
Witam czy ten zgrzyt słychac np.przy cofaniu i gdy zaciagniesz ham. reczny? bo jesli tak jest to to może byc przy zacisku hma. poprostu płaczyzna klocka dotyka zacisku . to najlepiej te dwa waski od zacisku i płaszczyzne tłoczka posmarowac smarem miedzianym powinno byc ok
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Chojnice witam wszystkim mam Audi A4 1,9 TDi AHU Pozdrawiam :>
Piotrek21150
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta