-
2.0 b7 TFSI ciśnienie oleju i gruchotanie silnika
Mam to samo kiedyś zaświecala się kontrolka ciśnienia oleju przy dużych obrotach. Ale po zgaszeniau auta wszystko wracało do normy. Teraz jadąc spokojnie się zaświecila i po chwili auto zaczęło głośniej chodzić (rumotac). Zgasiłem ale po ponownym uruchomieniu świeci dalej. Co robić i co może być???? Miskę zdjąć i zobaczyć pompę i smok???? Czy może to być też turbina??
-
2.0 TFSI cisnienie oleju
jesli rozebrac motor co masz na mysli czyszczenie miski i smoka czy cos wiecej???
-
2.0 TFSI cisnienie oleju
mobil 1 5w 30 esp formula mobil 1 5w 30 esp formula
-
2.0 TFSI cisnienie oleju
Witam mam problem z cisnieniem oleju. Jak jade wolno tak do ok 130 km/h jest wszystko ok ale jak troszke go przycisne i przypiluje ok 170km/h to wyswietla sie kontrolka cisnienia oleju. Ale jak tylko stane zgasze go i ponownie (od razu) odpale wszystko wraca do normy i sytuacja sie powtarza jak znowy przycisne. Jak myslicie co sie tam moze dziac?????pozdro
-
problem centralny zamek-pilot
Wyczytalem ze piloty orginalne b7 nie mają diody mój ma czy to ma coś wspólnego??? Wasze mają??? Jak naciskam miga na czerwono. Zna się ktoś na kodowaniu??? Jak podloncze koma nie mogę nic zmienić w kanale kodowania 21 jak na filmie z klubu
-
problem centralny zamek-pilot
Pierwszą opcję sprawdziłem w stacyjke zamknąć otworzyc nic nie dało. Mam vaga muszę poczytać i tak spróbować dziex Ps ale nasuwa się pytanie czemu ktoś odrazu zastosował pilota uniwersalnego i gdzie go wpiol czy nic nie uszkodził
-
problem centralny zamek-pilot
Witam temat jest dość zakrecony:/ kupiłem auto z kluczykiem standard scyzoryk, który pasyjne do stacyjki i zamków lecz pilot nie działa:/ do otwierania centralnego zamka jest drugi badziewny pilot universalny.mi przychodzą trzy rozwiązania do głowy 1.ktoś zgubił pilota i aby nie robić sobie kosztów zamontował nowego z centralkom za 50zl.i ten co mam pilot nie jest od tego auta 2. Spaliła mu się ta centralna w aucie od pilota i taz aby nie robić kosztów zastosował drugą 3.serwis chciał za dużo za przyuczenie nowego pilota i znalazł takie rozwiazanie. Może ktoś ma jeszcze inny pomysł? Od czego zacząć badanie problemu? Gdzie w sedanie b7 jest ta centralka od pilota??
-
otwór do przewozu nart sedan
Dziex za chęci
-
otwór do przewozu nart sedan
Patrzylem i jest całkiem spory więc jestem zdziwiony ze mówicie ze decha nie wejdzie wydaje mi się ze otwór jest dużo mniejszy od podlokietnika
-
otwór do przewozu nart sedan
wiec koncowka deski powinna wejsc???? czy moze ktos to otworzyc i poprostu zmierzyc??
-
otwór do przewozu nart sedan
Witam mam nietypową prośbę czy ktoś posiadający otwór w bagażniku do przewozu nart mógłby go zmierzyć?? Ja takiego nie posiadam a chciałbym zamontować tylko nie wiem czy w niego wejdzie mi decha. Interesuje mnie wysokość i szerokość. Z góry dziex
-
buczenie z okolic podszybia
A jak się za niego zabrać??? Wykrece go od strony silnika????
-
buczenie z okolic podszybia
Witam jak w temacie gdy wloncze ogrzewanie a konkretnie dmuchawe słychać buczenie z okolic podszybia. Po zwiekszaniu mocy dmuchawy buczenie narasta. Czy tam jest jakiś wiatrak może łożysko??? Jak sprawdzić i naprawić???
-
Przerobka bi xenonu z europejskiego na angielski
kolego a jestes pewien ze ta dzwignia przestawia sie swiatla na angielskie lub europejskie?? a nie jest to do ruchu przeslony swiatel mijania na drogowe. bo gdzie indziej znalazlem ze niema tej dzwigni w b7:/ wiec juz sam niewiem. W bixenonie ta przeslona sie rusza przy zmianie swiatel mijania na drogowe jak czytalem
-
Przerobka bi xenonu z europejskiego na angielski
wielkie dzieki:)