Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

motogrzech

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mam to samo kiedyś zaświecala się kontrolka ciśnienia oleju przy dużych obrotach. Ale po zgaszeniau auta wszystko wracało do normy. Teraz jadąc spokojnie się zaświecila i po chwili auto zaczęło głośniej chodzić (rumotac). Zgasiłem ale po ponownym uruchomieniu świeci dalej. Co robić i co może być???? Miskę zdjąć i zobaczyć pompę i smok???? Czy może to być też turbina??
  2. motogrzech odpowiedział(a) na motogrzech temat w 2.0T
    jesli rozebrac motor co masz na mysli czyszczenie miski i smoka czy cos wiecej???
  3. motogrzech odpowiedział(a) na motogrzech temat w 2.0T
    mobil 1 5w 30 esp formula mobil 1 5w 30 esp formula
  4. motogrzech opublikował(a) temat w 2.0T
    Witam mam problem z cisnieniem oleju. Jak jade wolno tak do ok 130 km/h jest wszystko ok ale jak troszke go przycisne i przypiluje ok 170km/h to wyswietla sie kontrolka cisnienia oleju. Ale jak tylko stane zgasze go i ponownie (od razu) odpale wszystko wraca do normy i sytuacja sie powtarza jak znowy przycisne. Jak myslicie co sie tam moze dziac?????pozdro
  5. Wyczytalem ze piloty orginalne b7 nie mają diody mój ma czy to ma coś wspólnego??? Wasze mają??? Jak naciskam miga na czerwono. Zna się ktoś na kodowaniu??? Jak podloncze koma nie mogę nic zmienić w kanale kodowania 21 jak na filmie z klubu
  6. Pierwszą opcję sprawdziłem w stacyjke zamknąć otworzyc nic nie dało. Mam vaga muszę poczytać i tak spróbować dziex Ps ale nasuwa się pytanie czemu ktoś odrazu zastosował pilota uniwersalnego i gdzie go wpiol czy nic nie uszkodził
  7. Witam temat jest dość zakrecony:/ kupiłem auto z kluczykiem standard scyzoryk, który pasyjne do stacyjki i zamków lecz pilot nie działa:/ do otwierania centralnego zamka jest drugi badziewny pilot universalny.mi przychodzą trzy rozwiązania do głowy 1.ktoś zgubił pilota i aby nie robić sobie kosztów zamontował nowego z centralkom za 50zl.i ten co mam pilot nie jest od tego auta 2. Spaliła mu się ta centralna w aucie od pilota i taz aby nie robić kosztów zastosował drugą 3.serwis chciał za dużo za przyuczenie nowego pilota i znalazł takie rozwiazanie. Może ktoś ma jeszcze inny pomysł? Od czego zacząć badanie problemu? Gdzie w sedanie b7 jest ta centralka od pilota??
  8. Dziex za chęci
  9. Patrzylem i jest całkiem spory więc jestem zdziwiony ze mówicie ze decha nie wejdzie wydaje mi się ze otwór jest dużo mniejszy od podlokietnika
  10. wiec koncowka deski powinna wejsc???? czy moze ktos to otworzyc i poprostu zmierzyc??
  11. Witam mam nietypową prośbę czy ktoś posiadający otwór w bagażniku do przewozu nart mógłby go zmierzyć?? Ja takiego nie posiadam a chciałbym zamontować tylko nie wiem czy w niego wejdzie mi decha. Interesuje mnie wysokość i szerokość. Z góry dziex
  12. A jak się za niego zabrać??? Wykrece go od strony silnika????
  13. Witam jak w temacie gdy wloncze ogrzewanie a konkretnie dmuchawe słychać buczenie z okolic podszybia. Po zwiekszaniu mocy dmuchawy buczenie narasta. Czy tam jest jakiś wiatrak może łożysko??? Jak sprawdzić i naprawić???
  14. kolego a jestes pewien ze ta dzwignia przestawia sie swiatla na angielskie lub europejskie?? a nie jest to do ruchu przeslony swiatel mijania na drogowe. bo gdzie indziej znalazlem ze niema tej dzwigni w b7:/ wiec juz sam niewiem. W bixenonie ta przeslona sie rusza przy zmianie swiatel mijania na drogowe jak czytalem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.