Treść opublikowana przez motogrzech
-
2.0 b7 TFSI ciśnienie oleju i gruchotanie silnika
Mam to samo kiedyś zaświecala się kontrolka ciśnienia oleju przy dużych obrotach. Ale po zgaszeniau auta wszystko wracało do normy. Teraz jadąc spokojnie się zaświecila i po chwili auto zaczęło głośniej chodzić (rumotac). Zgasiłem ale po ponownym uruchomieniu świeci dalej. Co robić i co może być???? Miskę zdjąć i zobaczyć pompę i smok???? Czy może to być też turbina??
-
2.0 TFSI cisnienie oleju
jesli rozebrac motor co masz na mysli czyszczenie miski i smoka czy cos wiecej???
-
2.0 TFSI cisnienie oleju
mobil 1 5w 30 esp formula mobil 1 5w 30 esp formula
-
2.0 TFSI cisnienie oleju
Witam mam problem z cisnieniem oleju. Jak jade wolno tak do ok 130 km/h jest wszystko ok ale jak troszke go przycisne i przypiluje ok 170km/h to wyswietla sie kontrolka cisnienia oleju. Ale jak tylko stane zgasze go i ponownie (od razu) odpale wszystko wraca do normy i sytuacja sie powtarza jak znowy przycisne. Jak myslicie co sie tam moze dziac?????pozdro
-
problem centralny zamek-pilot
Wyczytalem ze piloty orginalne b7 nie mają diody mój ma czy to ma coś wspólnego??? Wasze mają??? Jak naciskam miga na czerwono. Zna się ktoś na kodowaniu??? Jak podloncze koma nie mogę nic zmienić w kanale kodowania 21 jak na filmie z klubu
-
problem centralny zamek-pilot
Pierwszą opcję sprawdziłem w stacyjke zamknąć otworzyc nic nie dało. Mam vaga muszę poczytać i tak spróbować dziex Ps ale nasuwa się pytanie czemu ktoś odrazu zastosował pilota uniwersalnego i gdzie go wpiol czy nic nie uszkodził
-
problem centralny zamek-pilot
Witam temat jest dość zakrecony:/ kupiłem auto z kluczykiem standard scyzoryk, który pasyjne do stacyjki i zamków lecz pilot nie działa:/ do otwierania centralnego zamka jest drugi badziewny pilot universalny.mi przychodzą trzy rozwiązania do głowy 1.ktoś zgubił pilota i aby nie robić sobie kosztów zamontował nowego z centralkom za 50zl.i ten co mam pilot nie jest od tego auta 2. Spaliła mu się ta centralna w aucie od pilota i taz aby nie robić kosztów zastosował drugą 3.serwis chciał za dużo za przyuczenie nowego pilota i znalazł takie rozwiazanie. Może ktoś ma jeszcze inny pomysł? Od czego zacząć badanie problemu? Gdzie w sedanie b7 jest ta centralka od pilota??
-
otwór do przewozu nart sedan
Dziex za chęci
-
otwór do przewozu nart sedan
Patrzylem i jest całkiem spory więc jestem zdziwiony ze mówicie ze decha nie wejdzie wydaje mi się ze otwór jest dużo mniejszy od podlokietnika
-
otwór do przewozu nart sedan
wiec koncowka deski powinna wejsc???? czy moze ktos to otworzyc i poprostu zmierzyc??
-
otwór do przewozu nart sedan
Witam mam nietypową prośbę czy ktoś posiadający otwór w bagażniku do przewozu nart mógłby go zmierzyć?? Ja takiego nie posiadam a chciałbym zamontować tylko nie wiem czy w niego wejdzie mi decha. Interesuje mnie wysokość i szerokość. Z góry dziex
-
buczenie z okolic podszybia
A jak się za niego zabrać??? Wykrece go od strony silnika????
-
buczenie z okolic podszybia
Witam jak w temacie gdy wloncze ogrzewanie a konkretnie dmuchawe słychać buczenie z okolic podszybia. Po zwiekszaniu mocy dmuchawy buczenie narasta. Czy tam jest jakiś wiatrak może łożysko??? Jak sprawdzić i naprawić???
-
Przerobka bi xenonu z europejskiego na angielski
kolego a jestes pewien ze ta dzwignia przestawia sie swiatla na angielskie lub europejskie?? a nie jest to do ruchu przeslony swiatel mijania na drogowe. bo gdzie indziej znalazlem ze niema tej dzwigni w b7:/ wiec juz sam niewiem. W bixenonie ta przeslona sie rusza przy zmianie swiatel mijania na drogowe jak czytalem
-
Przerobka bi xenonu z europejskiego na angielski
wielkie dzieki:)
-
Przerobka bi xenonu z europejskiego na angielski
Podobno b7 tego nie ma:/ ale niech ktoś się wypowie kto może wie lepiej. W b6 było na bank bo też to miałem
-
Przerobka bi xenonu z europejskiego na angielski
Witam jak w temacie czy ktos wie jak przerobic lampy bi xenonowe od b7 z europejskich na angielskie. z gory dzieki
-
Siłownia
Tak jak wczesniej pisalem chcem aby miesnie urosly ale abym sie nie zalal jak swi....a:) wiec jak???
-
Siłownia
Ok a co powiecie jak bym zapodal taki zestawik Nitrobolon II +bialko i moze do tego creatynke
-
Siłownia
A co powiecie o tych ginerach, creatynach i proteinach??? czy zdecudowanie tylko bialko wystarczy???? ---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ---------- czy ktos podpowie mi konkretnie co kupic?????
-
Siłownia
wiec bialko mowicie:) a jakie najlepiej kupic i jak brac???
-
Siłownia
Jest prosba do kogos kto ma pojecie na suplementach:) Sprawa wyglada tak cwicze jakies 2lata 3-4razy w tygodniu plus jeden dzien basen.waga ok 85kg wzrost 185cm. Probuje trzymac diete miej wiecej rano pladki z mlekiem potem ryz z piersia twarogi w miedzy czasie jakas kanapka z ciemnym chlebemi po treningu banan i twarog itp. Sa efekty cwiczenia ale kupilbym jakies odzywki. Chcialbym aby miesnie bardziej urosly ale abym sie nie zalal czy jest taka mozliwosc ??Chodzi mi w sumie o klatke i lape. Nie mam pojecia o suplementach i prosil bym o porade moze na pw jak cos jakie i jak je brac
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
ok juz prawie decyzja podjeta na bak cos z tych dwoch: nikona D3000 lub fuji finepix hs20 co bysie polecili?? z gory dzieki
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
ok z gory dzieki czytam i czytam kazdy tez poleca tego nikona D3000 wiec teraz jest dylamat miedzy tym nikonem i fuji finepix hs20 lub hs30
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
Koledzy mam prosbe aby ktos konkretnie mi doradzil jaki model aparatu kupic. Sytuacja wyglada tak:/ moja kobieta uparla sie ze chce jakis lepszy aparat nie zna sie na zdjeciach tak jak i ja wiec nie wiem co kupic:/ wiec nie moze byc za bardzo skomplikowany i wymagajacy:) obiektywu narazie napewno nie dokupimy tylko taki jaki bedzie w zestawie. Robione zdjecia beda takie na codzien i na wycieczkach( nie bedziemy robic zadnych robakow itp) cana taka ok 1000 moze wyskrobie jeszcze pare stowek