Treść opublikowana przez motogrzech
-
[B6 AVF] Problem z odpalaniem
To juz bylo:0 i sprawdz sposob odpalania ze swiatlami komus juz tam to powiedzialem i pomoglo http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_problem_z_uruchomieniem_silnika-t82480.0.html
-
Transimiter car audio - ma ktoś doświadczenie ???
Widze ze każdy pisze ci to samo to ja dolącze i powiem ci tak.... tez nie jestem jakimś specem od jakości muzyki chciałem to kupić ale pierw pożyczyłem na wyprobowanie i .......... lipa na maxa jak bardzo cicho słuchasz to w miarę ale jak podglosnisz szumi bzyka i wogole lipa i dlatego teraz tez kupuje emulator ale niestety dla ciebie to lipka:/ PS. Kup lepiej tandetne radio na Cd niż transmiter:)
-
B6 AWX] Wyciagnięcie zapalniczki
dokładnie a są jakieś inne obracane????
-
B6 AWX] Wyciagnięcie zapalniczki
Witam wie ktoś może jak wyciągnąć środkową zapalniczkę obracana w b6????? pozdro
-
[B6 AWX] Gdzie dostać MS DESIGN ?
MAM SEDANA:)
-
[B6 AVF] Uaktywnienie wejścia AUX Concert II
Bo są trzy wejścia długie poziome i jedno pionowe i u mnie te trzy poziome są zajęte a niema zmieniarki;/ wiec jak?
-
[B6 AWX] Gdzie dostać MS DESIGN ?
Jeździ owszem bo tez widzialem ale na ebayu nigdy jeszcze nie spodkalem:/
-
[B6 AVF] Uaktywnienie wejścia AUX Concert II
No tak ale u mnie są te trzy kostki poziome wiec trzeba kombinować aby to podleczyć??? pozdro
-
[B6 AWX] Podłączenie wzmacniacza
aaaaaaaaa no to spoko to w taki razie skąd pociągnąć REM??? z radia?? to który przewód???dziex
-
[B6 AWX] Podłączenie wzmacniacza
niema u mnie tego ani tego wie ktoś czy da sie i jaki to przewód z oryginalnego wzmacniacza umieszczonego nad nadkolem???
-
[B6 AVF] Uaktywnienie wejścia AUX Concert II
Witam a masz go moze do sprzedania??? lub mozesz powidziec gdzie go kupiles bo tez taki bym potrzebowal:)) niema mi kto tam grzebac VAGiem:/
-
[B6 AWX] Gdzie dostać MS DESIGN ?
Witam chciałem zapytać czy może ktoś wie gdzie można dostać dokładki MS Design???? lub ma ktoś może do sprzedania najbardziej tylnom bo jej to wogóe nigdzie nie mogę dorwać ale przednia i progi tez mnie interesują. Z góry dzięki
-
[B6 AVF] Uaktywnienie wejścia AUX Concert II
To jak w końcu to jest trzeba cos zmieniać komputerem czy tylko to podpiąć i będzie działało????
-
[B6 AWX] Dokładka zderzaka
To juz kwestia gustu mi osobisie najbardziej sie podoba:)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 09:42_________________________________________________A jeszcze jedno a jak z halogenami o serii podejdą???
-
[B6 AWX] Podłączenie wzmacniacza
No pewnie ze nie ale teraz mi piszesz??? ze za gruby jak był o tym watek to ktoś mi powiedział ze powinien być ok 20mm ale nie mogłem znaleźć nigdzie 20 wiec wziolem 25mm. Teraz juz za pozno na zmiane:/
-
[B6 AWX] Dokładka zderzaka
Panowie co sadzicie o tej dokładce zderzaka http://moto.allegro.pl/item669977861_audi_a4_s4_01_04_msdesign_dokladka_zderzaka_przod.html jak ona pasuje?? Bo z tego co zdążylem sie zorientować to trzeba podciąć oryginalny zderzak aby to pasowało ale niewiem jak wtedy będzie z uchwytami. Orientuje sie ktoś może????
-
[ALL B6] Wyposażenie wnętrza.
Witam dopisze sie tez tu mam a4 b6 sedan i w papierach pisze sport. Obniżona felgi tez 16 przydymione szyby fotele kubelkowe z wyciąganym siedziskiem i elektryczny odcinek lędźwiowy, kierownica trujramienna listwy środkowe srebrne. Tyle zauważyłem a co jeszcze sie kryje to niewiem
-
[B6 AWX] Podłączenie wzmacniacza
No w końcu wielkie dzięki ale co do kabla w innym temacie taki mi doradzili do tego wzmacniacza;/a zaciski widelkowe jak maja takie duże wejście na kabel to tez są za szerokie aby tam wlazły:/
-
[B6 AWX] Podłączenie wzmacniacza
Witam jak w temacie chce podleczyć wzmacniacz do tuby na radiu concert II ( radio chce zostawić oryginał). Nigdy tego nie robiłem a nie chcem aby była fuszerka dlatego pisze i myślę ze ktoś mi pomoże co gdzie podleczyć a oczywiście chce zrobić to sam z pomocą wasza:) Wzmacniacz to JBL GTO 4000 4/3/2 kanały i umieszcze go w bagażniku. Teraz kolejno parę pytań do umieszczonych fotek: 1. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/47d2f4c303869b72.html Tu są dwa pytania co kolejno podliczamy pod te wejścia??? przewód który kupiłem ma 25mm2 na przyszłość większy i nie wchodzi pod te zaciski jak to rozwiązać???? znalazłem w necie taki rozdzielacz http://www.allegro.pl/item664201878_rozdzielacz.html czy można by było go użyć aby przejść przed wzmacniaczem na mniejszy przewód ????? 2.Na razie chce podleczyć tylko tubę i trzeba zmostkowac dwa kanały jak ja podleczyć http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4c54b39b6c563c56.html 3. czy ten wzmacniacz ma juz zwrotnice bo tam jest jakiś przełącznik na bass http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c06a1f07c74d2ff1.html Z góry dzięki i proszę o pomoc myślę ze dokładnie opisalem problemy jak cos niech koledzy piszą tu lub na gadu pozdrawiam[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 15:41_________________________________________________Pomoże ktoś jak usadowić gruby przewód w Małym zacisku wzmacniacza ??? i inne problemy wyżej??
-
[ALL] Jaki przewód do wzmacniacza ?
J co do plusa taki i do masy to zmogą być za blisko wtedy:/[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 19:42_________________________________________________sprawdziłem ten łącznik on tez tam nie wejdzie jest za szeroki:/ jak to rozwiązać???a można zastosować na końcu przejście na cięższy przewód?????
-
[ALL] Jaki przewód do wzmacniacza ?
Kupilem kabel do zasilania kaloryferka 25mm i okazuje sie ze ciezko bedzie go wlozyc pod śrube widze na allegro koncowki widelkowe ale one do kabla 25 mm maja roztaw 9mm wiec neima mowy aby tam weszly mam go tam jakos upchac czy jest ionny sposob?? Z góry dzieki:)
-
[B6 AVF] Uaktywnienie wejścia AUX Concert II
No witam tez bym chciał cos takiego może ktoś pokazać jak to wyglada lub linka gdzie kupić no i oczywiście jak to podłączyc:) dziex
-
[B6 AWX] Problem z uruchomieniem silnika
no właśnie :)dobrze powiedziane jak reką odioł ale tez niewiem czego to przyczyna:/
-
[ALL] Jaki przewód do wzmacniacza ?
To może cos podpowiesz bo do mnie tez już przewody ida 25mm2, ale mysle ze mi koledzy podpowiedza i podlacze to sam:))))zrobie fote kaloryferka i co gdzie i jak:) pozdro i dzieki za pomoc:)
-
[B6 AWX] Problem z uruchomieniem silnika
klemy i akumulator sprawdzone i wszystko ok:/a nadal bez swiatel lipa z swiatlami ok:)co to moze byc???