Treść opublikowana przez motogrzech
-
[ALL] Jaki przewód do wzmacniacza ?
A możecie pokazać linka do tego 25mm???? z góry dziex
-
[B6 AWX] Problem z uruchomieniem silnika
jak dłużej poczekam nic nie daje:/ mówicie ze jak slaby aku to może te światła pomagają ale gdy zgaszę i obrazu chce go podpalić bez świateł to lipa a ze światłami ok dziwne
-
[ALL] Jaki przewód do wzmacniacza ?
U mnie jest i tak pod śrubę, trzeba będzie końcówkę założyć:/// ale przydal by sie cięższy i tak juz 20mm to za dużo i po co opchać taki gruby:)Wydawala by sie łatwa sprawa a nigdzie niema:/ ma ktoś może linka jakiegoś dziex i pozdro
-
[B6 AWX] Problem z uruchomieniem silnika
Dokladnie wstyd!!! ale ja juz znalazlem sposob na swojego Switla:))heh
-
[ALL] Jaki przewód do wzmacniacza ?
A możesz podać linka??:)bo ja nie mogę innego znaleźć tej grubości;/ a tak pozatym bezpiecznik 50A będzie ok???
-
[ALL] Jaki przewód do wzmacniacza ?
No znalazłem Dietza kabel 20mm za 15 zl metr niewiem czy to tanio czy drogo powiedzcie?? czy gdzies dostane taniej???może jakiś bezfirmowy w sklepie elektrycznym jak tam podpowiadali???
-
[ALL] Jaki przewód do wzmacniacza ?
No dzięki dzięki ja napisalem tak jak na nim pisze:)[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 01:46_________________________________________________A wie ktoś gdzie taki można kupić w necie aby??? Jak tak proszę o linka dzięki:)
-
[B6 AWX] Problem z uruchomieniem silnika
ale co ma do tego ze jak odpalam na światłach to wszystko jest spoko?????
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Gdzieś ostatnio były foty porównanie S4 i sline wie ktoś może gdzie bo nie mogę teraz znaleźć??dzięki
-
[B6 AWX] Problem z uruchomieniem silnika
Ale on bardzo dobrze kreci wiec nie sadze aby to bylo przyczyna ale mozna sprawdzic zawsze:) dzieki
-
[B6 AWX] Problem z uruchomieniem silnika
podlaczalem i wszystko niby jest ok:/ a moze to byc problem z masom czy cos???
-
[ALL] Jaki przewód do wzmacniacza ?
Witam chciałem sie dowiedzieć jak gruby przewód zasilajacy(+) i masowy(-) musi być do wzmacniacza którego posiadam GBL GTO 4000 600w?? Chce go zamontować w bagażniku wiec ile tego przewodu potrzebuje??
-
[B6 AWX] Problem z uruchomieniem silnika
Witam mam problem z odpalaniem mojego Audi problem jest następujący po prostu długo kreci bez różnicy czy ciepły czy zimny. Ale ostatnio zaobserowalem następującą rzecz ze odpala od razu gdy pierw wlacze światła bez różnicy jakie wtedy odpala prawidłowo co może być??? z góry dzięki:)
-
[ALL B6] Jakie dystanse do 16" ?
No udalo mi sie to zrobic tu moja furka http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/352d40b6cf04548b.html no wiem narazie jest kapelusz ale zaraz beda szybki i muzyczka a potem felgi i bedzie przyzwoita:))
-
[ALL B6] Jakie dystanse do 16" ?
no moje B6 jest wersja sport niby ona jest fabrycznie lekko obniżona wiec jak lepiej dać spokój czy co proponujecie??
-
[ALL B6] Jakie dystanse do 16" ?
Bylem sprawdzic i mam ET42 16H2 7JX CO PORADZICIE???
-
[ALL B6] Jakie dystanse do 16" ?
nie umiemm fotek ??? jak??
-
[ALL B6] Jakie dystanse do 16" ?
jak bym dał nawet te 25mm do tylu myslisz fajniej by nie bylo?? a jak fele jaki rozmiar bys proponowal?? mi sie podobaja z rantem ale niewiem jaki rozmiar!!
-
[ALL B6] Jakie dystanse do 16" ?
sorki ale nie znam parametrów felg :confused4:/ są to standardowe z 2002 roku opona 205/55. Czy szkoda wydawać kasy i poczekać na te fele????
-
[ALL B6] Jakie dystanse do 16" ?
Jakie założyć dystanse aby kozacko wyglondalo moje A4 sedan i dobrze sie prowadziło mam felgi 16"( na razie) w przyszłym roku dopiero wymienię wiec na razie moze dystanse ale jakie z przodu i tylu czy moga być 25mm bo takie znalazłem w necie czy lepiej 20mm??? a na przyszłość czy 19" fele będą mogły być czy przesada??? dzieki
-
[ALL] Jakie felgi
Mam ten sam problem tylko chciałem jakieś większe koła i moje audi jest wersja sport co niby ma obniżone troszkę zawieszenie, niewiem czy kupić 17'' czy 18'' czy 19'' najchętniej bym kupił te ostatnie ale niewiem jak będzie wygladał i sie prowadził poradźcie. teraz mam oczywiście 16 standardowe
-
[B6 ALT] Duży grill od B7
Czy ktoś juz wsadzał do B6 grill od B7 bo wlanie mam taka koncepcje i myślę czy druzo to będzie roboty i kasy??? a na pewno z dużym grillem będzie fajniej wygladala:) i apropo wie ktoś gdzie można kupić dokładkę zderzaka przedniego z dużymi kratkami??
-
[B6 AWX] Problem z odpalaniem
czy to może być cos poważnego?? cos innego?? dostęp do komputera będę miał za 2 tygodnie z góry dzięki:) pozdrawiam
-
[B6 AWX] Problem z odpalaniem
Witam mam problem przy odpalaniu Audi A4 tdi. Bez roznicy czy cieply czy zimny trzeba dlugo krecic.Długo to moze tez zle slowo ale napewno dłuzej niz powinno byc prosze o porady swiece sa dobre. Jak zgasze i odrazu chce zapalic ponownie tez wystepuje ten problem.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich mam na imie Grzesiek mieszkam w koszalinie aktualnie przebywam i oczywiście pracuje w wielkiej brytani posiadam od bardzo niedawna Audi A4 B6 1,9tdi 131ps pozdrawiam wszystkich na tym forum