Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wyposażenie wnętrza.


tomaszw

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Własnie zakupiłem A4 avant 1.8T w Szwajcarii, czekam tylko na jej ściagnięcie :kox: . Mam tylko pytanie co do wyposażenia. W środku z tego co widziałem ,ma fotele z wiekszym boczkami i przedłużanym siedziskiem (Q1D), z tyłu też sportowe (tak wynika z opisu), zawieszenie sportowe (1BE) , kierownica 3 ramienna, ALU 7Jx16 i oryginalnie dymione szyby. Czy można było doposażyć normalne A4 o te rzeczy ,czy one były tylko w pakietach S-Line lub czymś podobnym? W samochodzie nigdzie nie mam oznaczenia s-line.

--27.06.2009--

Czy możecie mi wyjasnic co to za oznacznie wyposażenia

5MA =

5SL = Lusterko na wysięgniku (konvex) 1f52

5RU = Lusterko wsteczne zew.z wiekszym.zwierc.(konvex)

2K1 = Zderzak wzmocniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wklej zdjęcie

doposażyć można wszystko,zawsze i wszędzie :gwizdanie:

dać mu wódki dobrze gada :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciemniane szybki i alu 16" to nie elementy S-Line - można sobie to wyposażenie dołożyć za dopłatą chociaż 16" w A4 dawali w standardzie. Zawieszenie komfort (-20mm), czy trójramienna kiera i sportowe fotele to też dodatki - w przypadku S-Line kierę miałbys dodatkowo pikowaną, fotele natomiast posiadałyby elektryczną regulację odcinka lędźwiowego - mimo tego wszystko wskazuje na to że masz po prostu masz doposażone auto albo jakiś pakiecik sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dopisze sie tez tu mam a4 b6 sedan i w papierach pisze sport. Obniżona felgi tez 16 przydymione szyby fotele kubelkowe z wyciąganym siedziskiem i elektryczny odcinek lędźwiowy, kierownica trujramienna listwy środkowe srebrne. Tyle zauważyłem a co jeszcze sie kryje to niewiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dopisze sie tez tu mam a4 b6 sedan i w papierach pisze sport. Obniżona felgi tez 16 przydymione szyby fotele kubelkowe z wyciąganym siedziskiem i elektryczny odcinek lędźwiowy, kierownica trujramienna listwy środkowe srebrne. Tyle zauważyłem a co jeszcze sie kryje to niewiem

i co w związku z tym :?: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wychodzi na to że w B6 było coś takiego jak pakiet sport... kolego motogrzech - mógłbyś sprawdzić swoje kody wyposażenia pod kątem tego pakietu? Tutaj masz "translator": http://www.audiklub.org/wyposazenie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wychodzi na to że w B6 było coś takiego jak pakiet sport...

a kto mówil ze nie było pakietu Sport ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...