Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?


Nosb

Chrom czy czarny mat ?  

  1. 1. Chrom czy czarny mat ?



Rekomendowane odpowiedzi

A wiec :)

Wziałem sie za przerobienie moich poliftowych lampek na bixenon. Soczewka juz siedzi i zapowiada sie slicznie :)

Nie moge sie zdecydowac czy zostawic wnetrza w chromie czy pomalowac je na czarny mat ?

Zastanawiam sie bo niestety w lewej lampie zadrapałem chrom i musze wysłac do odnowienia lub pomalowac :)

Obiekt ankiety :

fad269407e8d3172.jpg

dodaje foto kawalka lewej po malowaniu :

ab4729aec7e1c313.jpg

Hmmm ??

b8f3eed6dc5d7d85.jpg

Efekt koncowy (przepraszam za bałagan :P ) :

ea70624c8d173ea7.jpg

0f6e41760084b427.jpg

Do tego ksenon barwy 8000K + biała postojówka ... powinno byc ładnie :)

cb72c0f4f1b4df9a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sam nie wiem . :) Podobają mi sie w chromie + ta soczewka bixenon jest sporo wieksza i będą fajne "oczy" ale kazdy ma poliftowe albo chce miec poliftowe :rolleyes:

Widziałem kiedys na polskajazda.pl a4 z poliftowymi lampami na czarno pomalowanymi... moze ktos ma foto ? [br]Dopisany: 03 Listopad 2008, 22:07_________________________________________________Dobra znalazłem :)

Kiepskie foto :/

blondynnaudi.JPG

Profil kolegi z lampami (mam nadzieje ze nie bedzie miał za złe :) ) :

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/12397

Chyba jednak ładniejsze będą w chromie tak jak na foto pierwszym :) Samo wieksze oko juz ładniej duzo wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw w chromie, lampki są śliczne :wink4: A czarne to według mnie bardziej do czarnej, srebrnej albo czerwonej A4. Na Twoim kolorze chrom będzie lepiej wyglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak dla mnie to zdecydowanie na czarny kolorek :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Listopad 2008, 23:52_________________________________________________fotka na samym dole tego tematu => http://www.a4-klub.pl/smf/przyciemnianie_lamp_laminx-t27706.0.html :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Nosb , taki stary a taki niezdecydowany. Oczywiście ze rozklejac i malowac na czarno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granat + Czerń :confused4: dla mnie :no:

ale poprzednie lampy też miał czarne "In Pro" i wyglądało :kox: ,

obczaj foty :

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t32012.0.html;highlight=nosb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey, okey, ale na tych zdjeciach przód jest w cieniu-gdzie przy nasz kolor wygląda wtedy prawie jak czarny, to samo jest wieczorem, a w nocy to już w ogóle.. Natomiast w normalny biały dzień jest to granat nad granaty i może wtedy czarne lampy rzucałyby się w oczy ;)

Mnie osobiście czarny z granatem się nie widzi.. Ale ja nie jestem wyrocznią - to moje zdanie tylko.. :)

Co prawda jestem sobie w stanie wyobrazić, że czarny wygląda naprawdę fajnie, ale jednak nie jestem zwolennikiem łączenia tych dwóch kolorów.. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że Nosb ma jeszcze gdzies zdjęcia swojego auta , gdy je kupił , robione na jakiejs żwirowni, wiem że auto stało wtedy na rzadkich prawie pełnych felgach . tam były za***iste ujęcia , lampy było widać idealnie. Nosb wrzuc te foty jak masz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czarne.. :kox:

U mnie pod blokiem ..dziewczyna ma Ibize z czerwonymi odbłysnikami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądała w sumie czarna lampka (tyle ze kierunek był chrom wtedy) :

0dc1216204ab5853.jpg

Kurcze sam nie wiem :) Czarne by były ok w sumie ... Kazdy ma poliftowe lampy teraz :P Ja mam polift ale z bixenonem :) To troche wyróżnia moje lampki ;) Jak sie przyjrzycie to soczewka jest wieksza ... Na aucie robia sie konkretne "oczy"

Zobacze co odpiszą ci od regenerki. Jeden zaspiewal za ten zarysowany odbłysnik 90 zł ... Troche duzo :/ Napisałem jeszcze do innej osoby w tej sprawie i sie zobaczy.

PS : Jesli pojdą na czarny mat to nie będą takie czarne jak kolegi wyzej a odbłysnik od kierunku bedzie oczywiscie w chrome + dookola soczewki bedzie polerowany pierscien tak jak jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ciemny kolor samochodu więc lampka w chromie będzie w sam raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniel wal na czarno zobaczysz jak wyjdzie, jak będzie kupa to odeślesz do pochromowania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodałem foto w pierwszym poscie pomalowanej na czarno lewej ...

Jeszcze gorzej nic nie wiem :mysli:

Czy tą do chromu czy drugą i reszte tej na czarno ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to całą w czerń, nie mieszaj czarnego z chromem. Bo wyjdzie jakieś takie łaciate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...