Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?

Chrom czy czarny mat ?

  1. 1. Chrom czy czarny mat ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym to inaczej nazwał :tongue4::wink4: ale się powstrzymam

Jak ? :naughty: :naughty: :naughty:

Lepiej nie pytaj :wink4:

Małe OT robimy i zaraz ktoś Nam tu po głowie :baseball:

Opublikowano

Lepiej nie pytaj :wink4:

Małe OT robimy i zaraz ktoś Nam tu po głowie :baseball:

To napisz mi na priva, a my kończymy OT :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tydzien mnie zabrakło i co sie porobilo ;) Tyle OT :P

sokolnh rozdarłem doslownie :)

Foto na aucie jeszcze kawalek nie bedzie dluzszy... Jak tylko autko nabierze kształtów to dodac ;) Ale musze powiedziec ze wygląda Feri Gut :P

Opublikowano

sokolnh rozdarłem doslownie :)

No a co później, kleiłeś :?: Trzymaja szczelność :?: Sprawdzałeś :?:

Opublikowano
  • Autor

Yyy... Kleiłem na silikon spowotem. Powinny byc szczelne ;) Wyjdzie w praniu jak pomaluje w koncu zderzak :wallbash:

Opublikowano

Yyy... Kleiłem na silikon spowotem. Powinny byc szczelne ;) Wyjdzie w praniu jak pomaluje w koncu zderzak :wallbash:

To rozrywanie i klejenie jest najgorsze w tym modzie :confused4: Działaj ze zderzakiem i zdawaj relację ze szczelności :tongue4:

Opublikowano

Yyy... Kleiłem na silikon spowotem. Powinny byc szczelne ;) Wyjdzie w praniu jak pomaluje w koncu zderzak :wallbash:

No to poczekam jeszcze na to pranie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Zderzak hmmm... Realnie... Za jakies 3 tygodnie :/ Wczesniej nie bede miał czasu :/ ale jak sie wkurze a bedzie taka pogoda jak teraz to za tydzien po powrocie z pracki do domu bede smigał bez zderzaka :) Juz dzisiaj chciałem jezdzic bez niego ale czekam na nowe tylnie lampki :)

Opublikowano

Jeszcze się pochwal co na tył wymyśliłeś :tongue4: A bez zderzaka... hmmm :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Na tył ledy ala II lift. Troche za hmm cukierkowe sa i mysle je delikatnie przyciemnic jakąs folią :mysli:

Opublikowano

Panowie a jak sie ma taka modyfikacja w lampach przedliftowych valeo na H4??

Opublikowano

Panowie a jak sie ma taka modyfikacja w lampach przedliftowych valeo na H4??

Lepiej ..klosz lampy jest szklany ..nie plastikowy :wink4: Nie trzeba rozklejać .

Opublikowano

a mi chodzi o odblysnik przede wszystkim. Ktore czesci lampy moge pomalowac???

Opublikowano
  • Autor

Tak jak widzisz na foto nr dwa... Ma zostac w chromie górna czesc i boki...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

i gdzie ten bixenon?? myslalem ze beda po 2 soczewki w jednej lapmie... :mysli:

mi osobiscie podobaja sie lampy a chromowanym odblysnikiem... jakbys pokombinowal i wrzucil 2 soczewke w kazda lampe to wtedy tlo dalbym w czarnym macie :good:

Opublikowano

i gdzie ten bixenon??

Kolego tam jest bixenon :) bixenon nie charakteryzuje się tym że są dwie soczewki :no: Bixenon to jedna duża soczewka przystosowana do tego :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nike26 a wiesz co to bixenon ? Bo to własnie to co wyjasnił kolega wyzej :)

Mozna by niby włozyc drugą soczewke na dlugie ale nie chce mi sie :)

Opublikowano

Mozna by niby włozyc drugą soczewke na dlugie ale nie chce mi sie :)

Ja bym tam pomyślał nad czymś do jazdy dziennej tak jak w B7 :wink4:

Opublikowano

hmm a ja myslalem ze bixenon to 2 soczewki - w jednej swiatla mijania a w drugiej drogowe... :mysli:

tak czy siak na 2 soczewkach i ciemnym tle wygladalo by kox :kox:

sam sie zastanawialem nad takim przerobieniem...

Opublikowano
  • Autor

Ja do jazdy dziennej to chyba wloze diody mocy w halogeny i bede sciemnial wladzy ze to ma tak byc :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.