Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto jest mega, jeździłem naprawde różnymi szybkimi autami , ale zakochałem się w RS4, jutro wkleje zdjęcia :)

Zawieszenie perfekcyjne, układ kierowniczy rewelacja, hamulce ceramiczne dają rade , powiem szczerze nie myślałem że Audi RS4 to tak dobre auto :hi:

foty http://carfit.fotosik.pl/albumy/554044.html

Opublikowano

no to dawaj czym prędzej foty , bo lud czeka

Opublikowano

No gratuluję RS4. Ale nadal lubisz SI?? :>

Opublikowano

Gratki zakupu :good: Foty musisz wrzucić obowiązkowo :decayed:

Opublikowano

adoptuj mnie :kox:

dawaj foty :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Narazie z telefonu bo tylko takie mam

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ce7356858e841ba0.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a99d3ef1a24c0d5c.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d7801077d8a70041.html[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 22:38_________________________________________________

No gratuluję RS4. Ale nadal lubisz SI?? :>

SI nadal lubie, ale nijak STI ma się do RS4 :gwizdanie:

Opublikowano

i jeszcze biały :kox::good:

Opublikowano

Pierwszy RS4 Avant na forum. Jest prześliczny :slina: . Daj jeszcze fotę wnętrza

Opublikowano
  • Autor

Pierwszy RS4 Avant na forum. Jest prześliczny :slina: . Daj jeszcze fotę wnętrza

Nie mam jeszcze :embarrassed:,w środku chyba standart Recaro , Navi , i dywaniki z logo rs4 za 2400 :shocked:chyba kogoś pogieło kto to zamawiał :wallbash: kierownica zamszowa , lodówka , zmieniarka, grzane fotele przód i tył, samościskające fotele, to jest naprawde bajer :good:

Opublikowano

kierownica zamszowa

alcantara

Opublikowano
  • Autor

kierownica zamszowa

alcantara

możliwe choć zawsze wydawało mi sie że alcantara jest bardziej gładka, miałem siedzenia w Mondeo Titanium z alcanary,a to mi wygląda na zamsz ma sporo dość dużych włosków, tak jak w Porsche GT3 ,ale kłócił sie nie bede :)

O znalazłe zdjęcie w necie mam identyczną , wg. mnie to zamsz http://images26.fotki.com/v959/photos/2/201040/5181782/DSC00285-vi.jpg

Opublikowano

furka pierwsza klasa :kox:biala ciemne kolka :kox::slina:

ta impreza taz niczego sobie :chytry:

Opublikowano
  • Autor

ciesze sie ze Wam sie podoba, chyba zostanem fanem Audi :hi:

Opublikowano

biały avant z ciemnymi felami :kox:

w PL kupione?

kolega widzę, że z forum subaru :wink4:

Opublikowano
  • Autor

w PL kupione?

Tak

kolega widzę, że z forum subaru :wink4

nie da się ukryć :>

Opublikowano

ładny rodzinny zapierdalacz .... :naughty:

Opublikowano

Ładny :naughty:

Tylko ja bym go upaćkał w paru miejscach na czarno :wink4:

Opublikowano

idealna, biala, grafitowe felgi, w srodku najlepsze fotele jakie sa na swiecie :tongue4:

ja bym jedynie pomalowal dach na czarno

Opublikowano

ja bym jedynie pomalowal dach na czarno

..wiedziałem , że to powiesz :tongue4:

Opublikowano

ja bym jedynie pomalowal dach na czarno

..wiedziałem , że to powiesz :tongue4:

tez bys to zrobil co nie ;> ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.