Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

witamy kolege z forum subaru :hi:

no stary tym furaczem w tej odmianie wdrapałeś się na sam szczyt tego forum :good::notworthy:[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 21:35_________________________________________________gdyby ktoś zaproponował mi wybrać sobie furę z całego forum a on za nią by zapłacił - to został byś bez fury :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

pozdrawiam wszystkich

trochę może się wygłupię ale napisz coś o danych technicznych: silnik, konie, moment sprint do setki itd :polew:

[/quo

Tak jak koledzy napisali, z dodtakowych rzeczy które są to :

kolor white ibiss

adaptacyjne biksenony

navi + bose + zmieniarka mp3

lodówka

grzane fotele przód i tył

kierownica zamszowa wielofunkcyjna

hamulce ceramiczne 375 mm

pakiet komfort

pakiet czerń

lusterka w kolorze felg

felgi 19

boczne poduszki z tyłu

brak ogranicznika prędkości

parktronik przód i tył

pakiet bagażnik

szyberdach

podwójne szyby

pakiet alarm

telefon

dywaniki z logo RS4 ( to mi się najbardziej podoba, AUDI życzy sobie za to 2400 zł :shocked:)

[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 21:40_________________________________________________

ach te STI fajna bryka fajnie sie tym pomyka ale RS jeszcze nie jeździłem...

STI jest agresywne i zdecydowane dobre właściwości jezdne ale środek to kicha... :no:

nie podoba mi sie. RS to inna kultura... inny segment doskonalosci , ale oba auta maja dziki charakter...

Lepiej bym tego nie ujął :>[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 21:41_________________________________________________

witamy kolege z forum subaru :hi:

no stary tym furaczem w tej odmianie wdrapałeś się na sam szczyt tego forum :good::notworthy:[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 21:35_________________________________________________gdyby ktoś zaproponował mi wybrać sobie furę z całego forum a on za nią by zapłacił - to został byś bez fury :naughty:

wow, nie wiedziałem :sick3: dziękuje :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również witam kolegę z forum Subaru :hi: Słyszałem o Twoim zakupie już jakiś czas temu, bo jeden z moich kumpli dość ostro udziela się na forum Subaru :wink4: I mówił mi że ktoś sobie kupił RSa :good:

Gratuluję mega wykur#istej fury :kox: Normalnie masakra :dziura:

Zgadzam się z mironem, ten furacz jest na szczycie klubowych maszyn, oczywiście zaraz po RS6 kolegi C.MILE o ile ją jeszcze ma :kox: I zgadzam się z tym że fura jest pod każdym względem idealna, brakuje tylko, tak jak niektórzy napisali - czarnego dachu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim ulubionym kolorze z ulubioną felgą.

Okej, zdegradowałeś Śnieżynkę alex76, jesteś pierwszy dla freona w dziale "moja A4" :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS4 jak RS4 wygląda ładnie na zewnątrz, wygląda ładnie wewnątrz :good: Szkoda, że nie jeździ jak wygląda :gwizdanie: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zalezy na czym komu zalezy :)

poziek nie gadaj jezdzi fajnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg Carfit powinienes dostac bana na ip zebys juz nie mogl wrzucac fotek tej niuni :ban::kox::slina:

zgadzam sie z chlopakami, najpiękniejsze wozidło na forum. :evil:

cos czuje ze nawet jakbym kupił magnetyzer do mojego AFNa i tak nie mialbym szans na kresce :polew::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swap silnika na 2,5TDI i będzie bajka :kox:

ale powoli,nie wszystko naraz :cool1:,podstawę już masz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego carfit - postaraj się o wklejenie sesji zdjęciowej ( wraz z wnętrzem ) i zmień sobie w profilu rodzaj nadwozia na słuszny :wink4: - a co do tego, że jesteś na szpicy forum z tą swoją furką to pamiętaj, że łatwo to można zmienić - wystarczy że ktoś kupi 2 takie furki jak Ty masz :> ( bo to chyba jedyny sposób ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS4 jak RS4 wygląda ładnie na zewnątrz, wygląda ładnie wewnątrz :good: Szkoda, że nie jeździ jak wygląda :gwizdanie: :tongue4:

Jasne Poziu.... nic i nikt nie jest w stanie przegonić Twojego siwka :rolleyes:

.

..

...

....

no chyba że jakaś nieszczęsna Skoda Octavia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co gadać kolega Malik odbierze S4 to się zmierzy z Poziem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co gadać kolega Malik odbierze S4 to się zmierzy z Poziem :naughty:

Po co? Przecież i tak wiadomo, że S4 tylko wygląda a nie jeździ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kolego powodów jest pare zależy jaki masz charakter :wink4: każdy co nie ma S4/RS4 z V8 4,2 twierdzi że te auta nie jeżdżą z kolei każdy co ma takie auto twierdzi że to są plotki i że te autka zapinają całkiem nie źle i może się zmierzyć z Poziem z samej ciekawości i dla zabawy i zobaczyć jak będzie a jeżeli jesteś zawzięty to możesz się ustawić z Poziem po to aby go upokorzyć :kox: :kox: :kox: :kox: hehe :wink4: możesz też z kolegą Norbim stanąć :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik... wszyscy chcemy dla Ciebie jak najlepiej :decayed::naughty:

:kox:

eot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można mówić że RS4 nie jedzie, to naprawde subiektywne wrażenie. Auto jest bez turbiny i nie ma tego charakterystycznego kopa, natomiast on bardzo równomiernie rozwija moc i dlatego nie daje tego wrażenia :gwizdanie:natomiast widać po predkościomierzu że naprawde jest szybki.

Ale demonem prędkości to napewno nie jest. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...