Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to o czym teraz tu gadać? :mysli::decayed:

dużo pali? :gwizdanie: :naughty:

ciekawe jak z kosztami? ile np. kosztuje wymiana rozrządu? :mysli:

Opublikowano

samochod masakra, kolor odlot, buda odlot (RS/S tylko avant!!!), czarne felgi odlot, jakbym wybieral samochod kupilbym identyczny jak Twoj, ogladalem jeszcze nowe RS6 biale z takimi samymi felgami, tez bym sie skusil ;)

Opublikowano

o kurde ale bryka :slina:, widac ze ten kto to skonstuował to Pan Bóg do talentem obdarzył bo to normalnie jest cud... :> pozdro

Opublikowano
o kurde ale bryka slina, widac ze ten kto to skonstuował to Pan Bóg do talentem obdarzył bo to normalnie jest cud... cheesy pozdro

Bo to sam Pan Bóg go stwożył :naughty:

Super Autko Zazdroszczę!!!

Ps. Może to głupie pytanie ale musze je zadać z ciekawości. Myślisz nad jakimiś modyfikacjami??

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
o kurde ale bryka slina, widac ze ten kto to skonstuował to Pan Bóg do talentem obdarzył bo to normalnie jest cud... cheesy pozdro

Bo to sam Pan Bóg go stwożył :naughty:

Super Autko Zazdroszczę!!!

Ps. Może to głupie pytanie ale musze je zadać z ciekawości. Myślisz nad jakimiś modyfikacjami??

Pozdrawiam

Absolutnie żadnych modyfikacji , to bedzie moje pierwsze całkowicie seryjne. Z modyfikacjami różnie bywa. Jedune co zrobiłem to wgrałem polskie menu do navi i na tym poprzestane :>

Opublikowano
o kurde ale bryka slina, widac ze ten kto to skonstuował to Pan Bóg do talentem obdarzył bo to normalnie jest cud... cheesy pozdro

Bo to sam Pan Bóg go stwożył :naughty:

Super Autko Zazdroszczę!!!

Ps. Może to głupie pytanie ale musze je zadać z ciekawości. Myślisz nad jakimiś modyfikacjami??

Pozdrawiam

Absolutnie żadnych modyfikacji , to bedzie moje pierwsze całkowicie seryjne. Z modyfikacjami różnie bywa. Jedune co zrobiłem to wgrałem polskie menu do navi i na tym poprzestane :>

mozna wiedziec ile dales za to menu? sa polskie znaki? i jak wyglada sprawa z upgradem ? nie zniknie wtedy poskie menu ?

Opublikowano
  • Autor
o kurde ale bryka slina, widac ze ten kto to skonstuował to Pan Bóg do talentem obdarzył bo to normalnie jest cud... cheesy pozdro

Bo to sam Pan Bóg go stwożył :naughty:

Super Autko Zazdroszczę!!!

Ps. Może to głupie pytanie ale musze je zadać z ciekawości. Myślisz nad jakimiś modyfikacjami??

Pozdrawiam

Absolutnie żadnych modyfikacji , to bedzie moje pierwsze całkowicie seryjne. Z modyfikacjami różnie bywa. Jedune co zrobiłem to wgrałem polskie menu do navi i na tym poprzestane :>

mozna wiedziec ile dales za to menu? sa polskie znaki? i jak wyglada sprawa z upgradem ? nie zniknie wtedy poskie menu ?

50 zł trwało to 10min. polskie znaki, kurde nie wiem :shocked:, zaskoczyłeś mnie, jutro sprawdze .

Opublikowano
o kurde ale bryka slina, widac ze ten kto to skonstuował to Pan Bóg do talentem obdarzył bo to normalnie jest cud... cheesy pozdro

Bo to sam Pan Bóg go stwożył :naughty:

Super Autko Zazdroszczę!!!

Ps. Może to głupie pytanie ale musze je zadać z ciekawości. Myślisz nad jakimiś modyfikacjami??

Pozdrawiam

Absolutnie żadnych modyfikacji , to bedzie moje pierwsze całkowicie seryjne. Z modyfikacjami różnie bywa. Jedune co zrobiłem to wgrałem polskie menu do navi i na tym poprzestane :>

mozna wiedziec ile dales za to menu? sa polskie znaki? i jak wyglada sprawa z upgradem ? nie zniknie wtedy poskie menu ?

50 zł trwało to 10min. polskie znaki, kurde nie wiem :shocked:, zaskoczyłeś mnie, jutro sprawdze .

50 zl :shocked: tez tak chce :embarrassed: no sa menu z polskimi typu ś ć ż ł ó a sa takie ze nie ma tego i dlatego jest taniej.Ciekawe czy jak bedzie robil upgrade z mapami na 2009to ci tego jezyka nie wywali.

Opublikowano
o kurde ale bryka slina, widac ze ten kto to skonstuował to Pan Bóg do talentem obdarzył bo to normalnie jest cud... cheesy pozdro

Bo to sam Pan Bóg go stwożył :naughty:

Super Autko Zazdroszczę!!!

Ps. Może to głupie pytanie ale musze je zadać z ciekawości. Myślisz nad jakimiś modyfikacjami??

Pozdrawiam

Absolutnie żadnych modyfikacji , to bedzie moje pierwsze całkowicie seryjne. Z modyfikacjami różnie bywa. Jedune co zrobiłem to wgrałem polskie menu do navi i na tym poprzestane :>

mozna wiedziec ile dales za to menu? sa polskie znaki? i jak wyglada sprawa z upgradem ? nie zniknie wtedy poskie menu ?

50 zł trwało to 10min. polskie znaki, kurde nie wiem :shocked:, zaskoczyłeś mnie, jutro sprawdze .

50 zl :shocked: tez tak chce :embarrassed: no sa menu z polskimi typu ś ć ż ł ó a sa takie ze nie ma tego i dlatego jest taniej.Ciekawe czy jak bedzie robil upgrade z mapami na 2009to ci tego jezyka nie wywali.

mapy z 2009 mają ten sam soft co z 2008 więc żadnego upgrade nie będzie ;)

Opublikowano

kiedyś chciałem SI GT a tu okazuje się, że miłośnik marki ucieka do Audi... coś w tym musi być :)

ciekaw jestem jednego - jak 4.2FSI V8 brzmi w porównaniu ze starą poczciwą 4.2 V8 :gwizdanie:

Opublikowano

4.2 FSI V8 RS4 > 4.2 FSI V8 S4 > 4.2 V8

Opublikowano
  • Autor

kiedyś chciałem SI GT a tu okazuje się, że miłośnik marki ucieka do Audi... coś w tym musi być :)

ciekaw jestem jednego - jak 4.2FSI V8 brzmi w porównaniu ze starą poczciwą 4.2 V8 :gwizdanie:

Ja dalej jestem wielkim miłośnikiem Subaru , i myśle że nim pozostanę, poza tym, mam STI 450KM i Forestera 2.5 T 230 KM. i uważam że to są znakomite samochody !. Ale z racji tego że przerobiłę STI do sportu i zabawy, potrzebowałem samochód na co dzień, na trasy itd. Wybór był zupełnie przypadkowy , ale uważam że RS4 to fenomenalny samochód, zrobiłem nim 6 tys. km i jest genialny, choć parę wad ma, ale nie ma idealnego samochodu, choć RS4 jest temu bardzo bliski :hi:

Opublikowano

kiedyś chciałem SI GT a tu okazuje się, że miłośnik marki ucieka do Audi... coś w tym musi być :)

ciekaw jestem jednego - jak 4.2FSI V8 brzmi w porównaniu ze starą poczciwą 4.2 V8 :gwizdanie:

Ja dalej jestem wielkim miłośnikiem Subaru , i myśle że nim pozostanę, poza tym, mam STI 450KM i Forestera 2.5 T 230 KM. i uważam że to są znakomite samochody !. Ale z racji tego że przerobiłę STI do sportu i zabawy, potrzebowałem samochód na co dzień, na trasy itd. Wybór był zupełnie przypadkowy , ale uważam że RS4 to fenomenalny samochód, zrobiłem nim 6 tys. km i jest genialny, choć parę wad ma, ale nie ma idealnego samochodu, choć RS4 jest temu bardzo bliski :hi:

opisz te wady bo jestem bardzo ciekaw :)

Opublikowano

Kiedy zobaczymy tego RS-a na spocie w N.S. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

kiedyś chciałem SI GT a tu okazuje się, że miłośnik marki ucieka do Audi... coś w tym musi być :)

ciekaw jestem jednego - jak 4.2FSI V8 brzmi w porównaniu ze starą poczciwą 4.2 V8 :gwizdanie:

Ja dalej jestem wielkim miłośnikiem Subaru , i myśle że nim pozostanę, poza tym, mam STI 450KM i Forestera 2.5 T 230 KM. i uważam że to są znakomite samochody !. Ale z racji tego że przerobiłę STI do sportu i zabawy, potrzebowałem samochód na co dzień, na trasy itd. Wybór był zupełnie przypadkowy , ale uważam że RS4 to fenomenalny samochód, zrobiłem nim 6 tys. km i jest genialny, choć parę wad ma, ale nie ma idealnego samochodu, choć RS4 jest temu bardzo bliski :hi:

opisz te wady bo jestem bardzo ciekaw :)

1. za mały zbiornik paliwa 63 litry

2. za mało schowków podręcznych, na fajki, butelke wody itp. wszystko mi musi lądować na siedzeniu pasażera

3. mało miejsca z tyłu, choś mi akurat to nie przeszkadza

4. wkurzające odpalanie na przycisk "start" z wciśnietym sprzegłem i włączeniem zapłonu wkładając i przekręcając kluczyk

5. parktronik powinien być sprzężony z NAVI i pokazywać na ekranie info o przeszkodzie

6. uchwyt w drzwiach po stronie wewnetrznej jest przelotowy i nie mozna tam sobie położyć paczki fajek i zapalniczki :evil:

7. jak jest brudne auto , brudzą sie nogawki spodni :decayed:od wychodzenia z auta, bo jest spojler progowy dość wystający i trzeba robić duży krok aby wysiaśc nie ubrudzonym, a to jest dość mało ergonomiczne :>

więcej grzechów nie pamiętam :rolleyes:

[br]Dopisany: 26 Grudzień 2008, 22:14_________________________________________________

Kiedy zobaczymy tego RS-a na spocie w N.S. :cool1:

a jest coś takowego :shocked: w razie czego zapraszam do mnie do firmy :hi: rejtana 18 :)

Opublikowano

o f*ck :embarrassed: nie wiedziałem, :no:, widzę że to niedziela , w miare mi to pasuje, jak mnie coś nie zje to postaram się być, ale ja nikogo z Was nie znam :mysli: Przygarniecie kropka :naughty: ?

Za pierwszym razem się nikogo nie zna (powiedzmy, że nikogo, bo wiele osób poznajesz wcześniej na forum), ale potem zobaczysz jakie jest fajne towarzystwo :wink4:

Opublikowano
  • Autor

o f*ck :embarrassed: nie wiedziałem, :no:, widzę że to niedziela , w miare mi to pasuje, jak mnie coś nie zje to postaram się być, ale ja nikogo z Was nie znam :mysli: Przygarniecie kropka :naughty: ?

Za pierwszym razem się nikogo nie zna (powiedzmy, że nikogo, bo wiele osób poznajesz wcześniej na forum), ale potem zobaczysz jakie jest fajne towarzystwo :wink4:

to fakt, to samo jest na forum subaru :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.