Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

mnie te furaki rozwalają po prostu. Tyle źrebaków pod maską i jeszcze taka piękność. Coś pięknego! A nie chcesz się zamienić za moją B5 z małą dopłatą hehe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B7 górą, hmm śliczna Audica, słyszałem RS4 jak gada, orgazm w uszach :) po co Ci audio???? GRATKI

Witajcie , jeszcze raz dzięki za gratulacje :hi:

Zrobiłem, tym autem 500km i naprawde jestem zadowolony, super auto na co dzień, właśnie czegoś takiego szukałem. :good: Dzwięk rzeczywiście super choć mógłby być troszkę głośniejszy, bo w środku mało słychać , a na dodatek ma opcje podwójnych szyb wiec jest bardzo cicho w środku. Ale mam jeszcze cholernie głośnego STI , to jak mi zabraknie dzwieku to się na chwile przesiąde :evil:Skoro jesteśmy przy Subaru STI, to powiem Wam szczerze STI to śmieć w porównaniu z RS4 :polew:

STI napewno daje większą frajdę z jazdy jest bardziej nerwowe i wymagające, RS4 natomiast bardziej komfortowe a zawieszenie i układ kierowniczy dosłownie zabija :wallbash: To auto kupiłem od Leszka Kuzaja i powiedział mi wprost, że jest to jedno z najlepszych aut jakim jeździł, zawieszenie / napęd doskonale sie sprawuje w Polskich warunkach . Pomimo opon 255/35R19 praktycznie nie czuje kolein :shocked:dla mnie to fenomen :good:

W srode bede na torze w Kielcach to porównam czasy, sam jestem ciekawy :gwizdanie:, ale myśle ze lekko dłubniete STI bedzie szybsze , zobaczymy zdam relacje :)

No i jeszcze jedno , spalanie :notworthy: przy średnio dynamicznej jeździe na trasie 18 litrów :shocked:, w Subaru przy takiej samej jexdzie minimum 25-30 l/100 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze jedno , spalanie :notworthy: przy średnio dynamicznej jeździe na trasie 18 litrów :shocked:

No to faktycznie tragedii nie ma :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten kolor panuje moda i jesr obecnie najlepszy do takiego auta :kox: dach bym na czarno maznal i relingi zdar :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS4 i wsyzstko jasne. DO tego ten Kolor. Najlepsze auto na forum :evil: Ja chce chociaz taki grill :> Co do subaru seria czy dłubnięte ? jeśli seria to nie powinno byc szybsze od rs4 na torze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS4 i wsyzstko jasne. DO tego ten Kolor. Najlepsze auto na forum :evil: Ja chce chociaz taki grill :> Co do subaru seria czy dłubnięte ? jeśli seria to nie powinno byc szybsze od rs4 na torze

Tzn tak :gwizdanie: seria + slick zmiażdży RS4 jestem tego pewien, ja mam swoje STI 450 KM wiec wiadomo że szybsze , ale bede porównywał z STI z wersją SPRT 320 KM na cywilnej oponie, ja mam już zimówke założoną i tu mogą sie wyniki trochę przekłamać bo STI ma letnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma wrx sti sprt i r8

czyli bardzo podobne zestawienie co ty

i z tego co mi ja odczuwam to r8 sporo szybsze niz sprt`ek ....

ale ja jezdzilem tylko na ulicy .... a nie na torze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten kolor panuje moda i jesr obecnie najlepszy do takiego auta :kox: dach bym na czarno maznal i relingi zdar :gwizdanie:

Przyrzekłem sobie że to będzie jedyna chyba auto którego nie będe modyfikował, chce zostawić wszystko seryjne, do tej pory każde moje moje auto było coś grzebniete unowocześnione itd. Tego auta nie chce nijak przerabiać malowac, itd. Jedynie to chce wgrać polskie menu i nawigacje, moze zainstaluje TV bo nie ma. A tak BTW orientuje sie ktoś z Was czy można DVD oglądać ?[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 20:35_________________________________________________

kolega ma wrx sti sprt i r8

czyli bardzo podobne zestawienie co ty

i z tego co mi ja odczuwam to r8 sporo szybsze niz sprt`ek ....

ale ja jezdzilem tylko na ulicy .... a nie na torze

Miałem okazje jeździć R8, i potwierdzam jest mega szybkie ! ale to zasługa przede wszystkim niskiej masy w porównaniu z RS4. Subaru STI SPRT , nie jest mega szybkie , ale na torze ujawnia swe zalety, jak go uzbroisz w slicka , nawet R8 nie bedzie miało szans :no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do DVD potrzebujesz taki zestaw...

i to lepsza opcja niz TV ktorego i tak nie bedziesz uzywal..

http://allegro.pl/item484968776_dvd_slim_z_dvix_adapter_av_do_rns_e_a3_a4_a6_tt.html

Dzięki wielkie, myślałem że można w jakiś sposób wykorzystać fabryczny czytnik DVD, ale widze że on chyba tylko jest do nawigacji ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach te STI fajna bryka fajnie sie tym pomyka ale RS jeszcze nie jeździłem...

STI jest agresywne i zdecydowane dobre właściwości jezdne ale środek to kicha... :no:

nie podoba mi sie. RS to inna kultura... inny segment doskonalosci , ale oba auta maja dziki charakter...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...