Treść opublikowana przez nimskrk
-
Jaki ekspres ciśnieniowy do 2800zł
to ja wrzucę swoje 3 grosze od pol roku użytkuje https://www.euro.com.pl/ekspresy-cisnieniowe/siemens-eq6-te603201rw.bhtml jestem mega zadowolony ,średnio 2-3 kawy dziennie jeśli trafisz na promocje jest do wyrwania w Twoim budżecie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
https://www.motochemia.pl/kosmetyki-samochodowe-zapachy-samochodowe-c-41_54.html w bardzo dobrej cenie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany dla chcącego nic trudnego (jak widać można zużyć dużą puchę wosku na 5 woskowań),co do wosków to ja mam Harly Wax fajny jako budżetowy i do tego 400g pod niego daje cleaner dodo i efekt w miarę fajny jak na bezpłciowy biały kolor,mam tez parę samplerów dodo https://sklep.motogo.pl/Dodo-Juice-Light-Fantastic-wosk-naturalny-30ml , przy umiejętnym nakładaniu wystarcza na 4-5 woskowań
-
[B6 AWX] Szarpanie przy ruszaniu
dzisiaj po zrobieniu większej ilości km znowu to samo myślałem ze juz wszystko ok ale dalej czuc szarpiecie moze nie jest to juz tak uciążliwe ale jednak wiec.... poszukiwania ciag dalszy
-
[B6 AWX] Szarpanie przy ruszaniu
no więc ja już po wizycie u znajomego mechanika przeglądnięte całe zawieszenie jedynie do czego mógł się doczepić była trochę naderwana poduszka pod skrzynią która została wymieniona na lemfordera i jak narazie brak szarpięc przy ruszaniu mam nadzieje że już tak zostanie
-
[B6 AWX] Szarpanie przy ruszaniu
czyli mówisz że po wymianie poduszek wszystko juz ok ?? ja wymieniałem obie poduszki jakieś 2 lata temu na ori bez tego odboju także chyba w dwa lata się nie rozleciało a swoją drogą strasznie liche robią te części teraz tyle co jest reklamacji na luka czy sachsa to głowa boli :/
-
[B6 AWX] Szarpanie przy ruszaniu
ja z kolei rozmawiałem z kilkoma mechanikami i każdy stawiał na sprzęgło za 2 tygodnia oddaje samochód i będą grzebać
-
[B6 AWX] Szarpanie przy ruszaniu
no i jak ktoś znalazł rozwiązanie
-
[B6 AWX] Szarpanie przy ruszaniu
daj znać jakie efekty
-
[B6 AWX] Szarpanie przy ruszaniu
Mam dokładnie takie same objawy na zimnym wszystko ok a jak się zagrzeje szarpie strasznie ja z kolei wymieniałem sprzęgło z kołem około 40 tys. temu Luka też nie mam pomysłu co to może być...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja używam http://shiningcar.pl/pl/p/Shiny-Garage-Red-Devil-HD-Nano-1L-/1190 w rożnym stężeniu i jestem zadowolony , mam tez http://shiningcar.pl/pl/p/4nano-Predator-APC-500ml/860 ale wole zdecydowanie red devila Dzieki A tak z ciekawosci - co pozniej kladziesz na plastiki wewnatrz? Myslalem jeszcze nad pb nl. ja używam http://shiningcar.pl/pl/p/Auto-Finesse-Spritz-Interior-Detailer-/512 i http://shiningcar.pl/pl/p/AutoBrite-Pink-Sheen/295 ale polecany przez krumak http://shiningcar.pl/pl/p/POORBOYS-WORLD-Natural-Look-TESTER/600 tez jest bardzo fajny , wszystko zależy jaki chcesz osiągnąć efekt ja lubię półmat
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja używam http://shiningcar.pl/pl/p/Shiny-Garage-Red-Devil-HD-Nano-1L-/1190 w rożnym stężeniu i jestem zadowolony , mam tez http://shiningcar.pl/pl/p/4nano-Predator-APC-500ml/860 ale wole zdecydowanie red devila
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Radekst zanim podjedziesz do sginingcar weź i poczytaj sobie http://kosmetykaaut.pl/index.php?sid=463e0e60959b0eabf4d0161a523c376b, masz tam dział sprzedam na której chłopaki sprzedają kosmetyki w bardzo dobrych cenach a nóż coś Ci podpasi i zaoszczędzisz troszkę grosza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam 10% , ale jak podjedziesz to spokojnie dogadasz się z Karolem i zrobi na pewno dobre ceny
-
Vw Scirocco przerywa
Witam mam problem z Vw scirocco 1.4 160 km. 2011rok samochód strasznie zamula do 3.5 tys ( przerywa, brakuje mu mocy ) po 3.5 jak załączy sie turbina idzie do konca ładnie, świece,cewki wymienione nic to nie dało,check cały czas świeci podpinałem pod komputer wyskoczył taki błąd,macie jakieś pomysły co mu dolega ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka Paniska Potrzebuje ogarnąć jedna felgę 19 ( 2 przetarcia na rancie i oczywiście lakierowanie) ktoś coś ??????? Czaja i authentic cars ranty zrobią ale z lakierowaniem jest problem , s plus ogarną temat ale cena zabija
-
silnik wycieraczek cały czas pracuje
temat do zamknięcia silniczek wymieniony na nowy i wszystko śmiga jak należy
-
silnik wycieraczek cały czas pracuje
tam nie działały a u mnie tył cały czas pracuje
-
silnik wycieraczek cały czas pracuje
Witam mam problem w A4 b6 z wycieraczkami z tyłu a mianowicie po przekręceniu stacyjki wycieraczki cały czas pracują,pomimo że manetka od wycieraczek jest wyłączona,wymontowałem całą wycieraczkę żeby nie pracowała cały czas,macie jakiś pomysł ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka PAniska kto od nas ogarnia temat uszkodzonych lapkow ?????
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
w końcu dziś udało się oblukać na żywo wklęsłości robią robotę
-
Summer Car Party 5-6.09.2015r
ja już po imprezie , Gibons wielkie dzięki za ogarniecie biletów p.s impreza z roku na rok coraz słabsza
-
Summer Car Party 5-6.09.2015r
10:30 i o 11:00 wyjazd z pod lidla
-
Summer Car Party 5-6.09.2015r
przelew poszedł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
teraz jak ja szukałem to nikt nic