Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Lampy "Angel Eyes"


MeRa

Rekomendowane odpowiedzi

Jakościowo dobre jak na zamienniki :) Ale wtedy już nie będziesz miał Angel Eyes tylko ori wzór. Ale to wychodzi na plus bo ori lampy są bardzo ładne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelwor nie sluchaj tych glupot w stylu ze te lampy dzielone sa kiepskie.

Osobiscie mam takie 3 rok i nie moge narzekac. Wypowiadaja sie zazwyczaj "specjalisci" ktorzy takich lamp nawet nie widzieli na oczy.

Zakladasz te dzielone i nic nie musisz ciac, ani nie musisz sie bawic w zamiane silniczkow i wtyczek.

Pelne plug&play :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto mu napisał że dzielone są kiepskie. Jedynie że zespolone lepiej wyglądają, ale trzeba ciąć blachę. A więc ma wybór: lepiej wyglądające zespolone, ale z cięciem blachy lub mniej efektownie wyglądające dzielone ale bez cięcia blachy. Niech wybierze co woli :naughty: Nieważne czy kupi dzielone czy zespolone, najważniejsze żeby lampy które kupi były dobrego producenta i dobrej jakości :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie ze jeszcze raz odkopie temacik :)

pawelwor jeśli nie chcesz się bawić w cięcie blachy to kup te które wymieniłeś tak samo dobrze świecą jak zespolone :)

Natomiast jeśli rozważasz zespolone (valeo, depo czy ringi tylko FK) to nie musisz się przejmować ze ktoś będzie ciąć twoją :a4fan:

Ja wybrałem ta drugą opcję i nie żałuję a efekt jest super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item445449945_audi_a4_95_98_lampy_przednie_black_angel_eyes_fk.html

ja posiadam owe FK Automotive ponad rok i sa :good:, nawet dzwona przezyly :kox:[br]Dopisany: 01 Październik 2008, 22:54_________________________________________________wygladaja tak:

389f648404b64d0fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item445449945_audi_a4_95_98_lampy_przednie_black_angel_eyes_fk.html

ja posiadam owe FK Automotive ponad rok i sa :good:, nawet dzwona przezyly :kox:[br]Dopisany: 01 Październik 2008, 22:54_________________________________________________wygladaja tak:

389f648404b64d0fm.jpg

Ja posiadam podobny kolor nadwozia - granatowy (akryl) i zastanawiałem się, jak te lampy wyglądały u mnie, i teraz sam nie wiem - mógłbyś przysłać więcej zdjęć przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam załozyłem dzisiaj Fk Automotive dzielone wyglądają super ale światło nie jest za ciekawe szczególnie mijania na soczewce bo drogowe ujdzie ktoś zakładał do nich xenony bo nie wiem czy inwestować

ja mam 6000K i jest wypas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem ponad rok temu FK zespolone angel eyes i jestem z nich bardzo zadowolony. Minal ponad rok i nic nie peklo ;) , nic nie paruje itd. itd.

Ale gdybym mial drugi raz kupowac, to na pewno kupilbym oryginalne Valeo bez ringow (mimo ze te ringi mi sie bardzo podobaja :) ) , bo w moich FK nie ma regulacji wysokosci swiecenia (ani automatycznej ani nawet krecenie pokretlem na desce rozdzielczej nic totalnie nie jade). Efekt jest taki, ze musialem je ustawic tak ze oswietlaja tylko maly fragment drogi przed autem, bo jak tylko sa odrobinke wyzej to mi kierowcy jadacy z naprzeciwka mrugaja ze im za bardzo swieci po oczach, a nie chce nikogo oslepiac. Problem by rozwiazaly oryginalne reflektory, w ktorych regulacja (automatyczna lub chociaz reczna sterowana pokretlem z deski rozdzielczej) dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja w mojej b5 niedawno zalozyłem angely black sonary i jestem zadowolony.mialem wczesniej FK tez blacki tylko denerwowało mnie to że kierunki są osobno i dlatego załozylem sonary i wcale nie żałuje suzo lepiej wyglądają (moim zdaniem), dodam ze założyłem HIDy 6000k i super świecą, bo bez HIDow to odradzam kupna sonarow :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wlasnie :) tez sie napallilem na te engele , ale z tego co czytam ich opinia na rynku nie jest zaciekawa (slabe wykonanie) i teraz mam dylemat ,poniewaz nie wiem co zrobic. kupic engele i przekonac sie na wlasnej skorze ile sa warte ,czy kupic zespolone soczewki z 99-00 i rezac blotnik ???? najbardziej pasowaly by mi czarne zespolone engele od FK ,ale takich nie widzialem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie angele, kilka osób ma na forum. Znajdziesz bez problemu :wink4: Tutaj masz linka:

http://www.a4-klub.pl/smf/odp_lampy_fk_zamowienia_2tura_tylko_do_15042008-t29682.0.html;msg593162;boardseen#new

Zapytaj się, może jest jeszcze możliwość załatwienia tych lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odnosnie sonarów black angel eyes, naprawde polecam mam do nich załozone hidy 6000k i są poprostu super! :good: nierozumie ludzi ktorzy sie czepiają sonarów i wygadują głupoty ze są do d*py bo to nie prawda są tansze od FK a zdaniem wielu ludzi dużo ładniejsze (zespolone) całosc wygląda napawde super, jak miałem FK coś mi nie pasowało przez te kierunki osobno teraz mam super wygląd, naprawde zwraca uwagę i super światło, mialem FK i światło wcale nie jest lepsze od sonarow różnica jest praktycznie niewidoczna i do jednych i do drugich najlepiej założyć HIDy bo bez tego w obu światło jest do bani a jakosc wykonczenia tez nie moge powiedziec nic złego o sonarach jedynie to ze trzeba sie troche pomeczyc z załozeniem bo trzeba to wszystko dopasowac zeby nie było luk nad reflektorami ale to jest pikuś :wink4: , moim zdaniem bardziej opłaca sie brać sonary bo są tańsze a i wygląd lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo dzieki za lilnk. napisalem tam wiadomosc ,ale obawiam sie ,ze na odpowiedz bede musial troszku zaczekac.

myslalem ze FK nie robilo czarnych lamp po lifcie z ringami ,ale okazuje sie ,ze bylem w bledzie. to tym bardziej motywuje mnie do dalszego szukania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy tych lampkach FK dzielonych nic nie trzeba dłubać typu cięcia błotników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...