Treść opublikowana przez miguel.
-
[B5 ABC] Diody do jazdy dziennej w lampach
wg jak montować to tylko LEDy z s6 w zderzak, 5 dużych diód jest . wszystkie inne imitacje jadą tandetą.[br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 16:42_________________________________________________może cena za taki gadżet odstrasza ale wiadomo żeby miec coś ladnego i porządnego trzeba zapłacic
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
mozna zrobic wersje front i back. front koloru bialego, back czerwonego
-
[B6 AWX] Plamy na tapicerce
samemu cięzko doczyszcic tapicerke, szczególnie jasną. zawsze jak próbowałem czyścić to nie wszystkie plamy równo schodziły. najlepiej oddać na myjnie.
-
[B5 ADR] Kierownica Sportowa Raid
http://s206.allegro.pl/item495077016_495077016.html o coś takiego Ci chodzi? miesca na airbag tu jakos nie widze wg mnie zupełnie nie pasuje do a4....tu wystarczy eS kiera.
-
[B5 AJM] moje piekne tdi w avancie
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t48753.0.html;highlight=1be napisz do kolegi czy jeszcze aktualne
-
[B5 AEB] A4 powered by WRC - moja nowa niunia :)
ładna fajny środek i dobre audio ale z grillem i tylnymi lampkami bym się pożegnał
-
[b5 1.9 TDi AFN] Asia na 18" RS6 - potrebna porada:D
nooo kolego felunek konkret wielu z Was pisze o felgach od eski a mnie sie one juz opatrzyły tak trzymać
-
[B5 ABC] A to i ja pokaże swoją audiczke
na Twoim miejscu wyrzuciłbym kamei i włozył ori z pomalowaną na czarno obwódką . te grille bez znaczka nie podchodza mi w a4 a juz wogole w ciemnych kolorach
-
[ALL] Skuteczne czyszczenie felg
ja do tej pory myłem aktywną pianą i myjką, nieżadko musiałem poprawiać więc raczej nie polecam . spróbuję z BHP i sie wypowiem. :>
-
[ALL] Jakie felgi
Niektórzy na to że nielegal nie patrzą U mnie gość w Golfie IV ma właśnie szeroki rant i mu koło minimalnie wystaje i nawet ciekawie to wygląda Tylko że do tego auta bardzo nie obniży. hehe ja również w tej kwesti przesadny nie jestem, jakby zabierali dowód za każde uchybienie byłoby 1/3 aut mniej.... koniec OT
-
Mazda RX-8 miał ktoś do czynienia?
a może: http://www.moto.allegro.pl/item509527814_mini_cooper_s_gwarancja_06_2007r_175_km.html małe, sportowe i akurat dla kobiety
-
Najlepsze samochody według gejów....
co za błazenada, nic nie mam do gejów niech sobie żyją jeśli tylko nie narzucają mi swojej odmienności. takie plebiscyty na auto/telefon/szczoteczkę do zębów dla gejów to nic innego jak zwracanie na siebie uwagi. :wallbash:
-
[ALL B6] Szybki ciemne w srebrnej
aż z ciekawości sprawdziłem w "moja a4 :naughty:" wiesz zawsze mozesz dołożyć przody
-
[ALL B6] Szybki ciemne w srebrnej
sedan czy avant..autko robi sie niespójne. na upartego można przód zrobić w mniejszym stopniu ale zawsze..
-
[B5 AJM] moje piekne tdi w avancie
pomimo kiepskich fotek zapowiada sie ślicznie, to jaki ten wypas ??
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
pierwszy raz sie przełamalem i chcialem cos tu napisac ale widze ze dzis to nie pogadamy :polew:
-
Jakie plany Sylwestrowe?;-)
nieauto to bus, pkp albo autostop . zależy co mi najbardziej spasuje na wtorek. mam nadzieje że nie bedzie tak tragicznie. zawsze lepsze to niż sylwester z jedynką
-
amerykański test dla pilotów
sqbany widać masz wprawną rąsie
-
Jakie plany Sylwestrowe?;-)
chodzi Ci o zakopianke? panuje jechać nieautem
-
amerykański test dla pilotów
http://www.joemonster.org/art/6890/Tajny-amerykanski-test-dla-pilotow-F-16 moj wynik to 21.233 sek po 2 piwach na trzeźwo nigdy ponad 19.3 :polew:
-
Jakie plany Sylwestrowe?;-)
ja z kolei miałem możliwośc do krk na rynek lub zakopca, wybrałem zakopane i mam nadzieje że w tym roku nie bedzie sensacji na gubałówce a tak wogole był ktoś w dużym mieście na rynku w sylwestra, jak to wygląda? Slyszałem ze jak sie ma szczeście to cie obleją szampanem albo dostaniesz butelką w łeb
-
[ALL B5] moja lalka
być może zle sie wyraziłem
-
Tajlandia ??
http://www.muaythai.pl/forum/viewtopic.php?t=1506&highlight=tajlandi może tu dowiesz sie czegoś nowego
-
[B5 ABC] Brewki ale coś innego, co sądzicie??
ale widać ze nie tylko w optyke poszli :polew:....może pod maską również egzotyka...FMIC juz jest :>
-
[ALL] Jakie felgi
Szeroki rant robi robotę Jeszcze jak felga jest równo z nadkolem lub lekko wystaje to już wogóle no wystawać za bardzo nie może bo to nielegal a pozatym jak masz zglebione auto to sie kółko nie schowa podczas pracy