Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miguel.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miguel.

  1. wg jak montować to tylko LEDy z s6 w zderzak, 5 dużych diód jest . wszystkie inne imitacje jadą tandetą.[br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 16:42_________________________________________________może cena za taki gadżet odstrasza ale wiadomo żeby miec coś ladnego i porządnego trzeba zapłacic
  2. mozna zrobic wersje front i back. front koloru bialego, back czerwonego
  3. samemu cięzko doczyszcic tapicerke, szczególnie jasną. zawsze jak próbowałem czyścić to nie wszystkie plamy równo schodziły. najlepiej oddać na myjnie.
  4. http://s206.allegro.pl/item495077016_495077016.html o coś takiego Ci chodzi? miesca na airbag tu jakos nie widze wg mnie zupełnie nie pasuje do a4....tu wystarczy eS kiera.
  5. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t48753.0.html;highlight=1be napisz do kolegi czy jeszcze aktualne
  6. ładna fajny środek i dobre audio ale z grillem i tylnymi lampkami bym się pożegnał
  7. nooo kolego felunek konkret wielu z Was pisze o felgach od eski a mnie sie one juz opatrzyły tak trzymać
  8. na Twoim miejscu wyrzuciłbym kamei i włozył ori z pomalowaną na czarno obwódką . te grille bez znaczka nie podchodza mi w a4 a juz wogole w ciemnych kolorach
  9. ja do tej pory myłem aktywną pianą i myjką, nieżadko musiałem poprawiać więc raczej nie polecam . spróbuję z BHP i sie wypowiem. :>
  10. Niektórzy na to że nielegal nie patrzą U mnie gość w Golfie IV ma właśnie szeroki rant i mu koło minimalnie wystaje i nawet ciekawie to wygląda Tylko że do tego auta bardzo nie obniży. hehe ja również w tej kwesti przesadny nie jestem, jakby zabierali dowód za każde uchybienie byłoby 1/3 aut mniej.... koniec OT
  11. a może: http://www.moto.allegro.pl/item509527814_mini_cooper_s_gwarancja_06_2007r_175_km.html małe, sportowe i akurat dla kobiety
  12. co za błazenada, nic nie mam do gejów niech sobie żyją jeśli tylko nie narzucają mi swojej odmienności. takie plebiscyty na auto/telefon/szczoteczkę do zębów dla gejów to nic innego jak zwracanie na siebie uwagi. :wallbash:
  13. aż z ciekawości sprawdziłem w "moja a4 :naughty:" wiesz zawsze mozesz dołożyć przody
  14. sedan czy avant..autko robi sie niespójne. na upartego można przód zrobić w mniejszym stopniu ale zawsze..
  15. pomimo kiepskich fotek zapowiada sie ślicznie, to jaki ten wypas ??
  16. pierwszy raz sie przełamalem i chcialem cos tu napisac ale widze ze dzis to nie pogadamy :polew:
  17. nieauto to bus, pkp albo autostop . zależy co mi najbardziej spasuje na wtorek. mam nadzieje że nie bedzie tak tragicznie. zawsze lepsze to niż sylwester z jedynką
  18. sqbany widać masz wprawną rąsie
  19. chodzi Ci o zakopianke? panuje jechać nieautem
  20. http://www.joemonster.org/art/6890/Tajny-amerykanski-test-dla-pilotow-F-16 moj wynik to 21.233 sek po 2 piwach na trzeźwo nigdy ponad 19.3 :polew:
  21. ja z kolei miałem możliwośc do krk na rynek lub zakopca, wybrałem zakopane i mam nadzieje że w tym roku nie bedzie sensacji na gubałówce a tak wogole był ktoś w dużym mieście na rynku w sylwestra, jak to wygląda? Slyszałem ze jak sie ma szczeście to cie obleją szampanem albo dostaniesz butelką w łeb
  22. być może zle sie wyraziłem
  23. miguel. odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    http://www.muaythai.pl/forum/viewtopic.php?t=1506&highlight=tajlandi może tu dowiesz sie czegoś nowego
  24. ale widać ze nie tylko w optyke poszli :polew:....może pod maską również egzotyka...FMIC juz jest :>
  25. Szeroki rant robi robotę Jeszcze jak felga jest równo z nadkolem lub lekko wystaje to już wogóle no wystawać za bardzo nie może bo to nielegal a pozatym jak masz zglebione auto to sie kółko nie schowa podczas pracy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.