-
1.8T AEB Prośba o analizę logów
Dokładnie miał jeździć z odłączonym zaworkiem do czasu zrobienia nowych map pod nowa konfiguracje. Bo w planach jest jeszcze większy FMIC. Pewnie bał się, żeby mieszanka nie była za uboga, a przez to EGT za wysokie - co mogłoby spowodować wypalenie zaworów czy uszkodzenie suszarki.
-
1.8T AEB Prośba o analizę logów
Przepraszam moze źle się wyraziłem. Chodzi o to, że przed zmiana turbo ze standardowego k03 (gdzie zmieliło łopatki) odczuciowo moc była większa niż obecnie czyli po zmianie turbo na hybryde (wg. gościa który robił turbo n75 musi być obecnie odłączony, bo z odłączonym powinna pompować jak w serii - i tak rzeczywiście jest). Co do paliwa to właśnie od pewnych obrotów ciagle sonda jest bogata i to mnie zastanawia. Jeszcze obstawiam jeszcze jedna rzecz, poprzednio (przed zmianami) turbo pompowalo gdzies do 0.85 bara i moze tego powietrza brakuje i temu go przylewa....
-
1.8T AEB Prośba o analizę logów
Turbo jest hybryda. Strona goraca k03s a zimna jakas wieksza. Logi zrobilem wg. Ktoregos opisu, ale chyba wlasnie o dieslu i tym sie wzorowalem. Jak sie uda to jutro poprawie. A czy z tych cos mozesz powiedziec?
-
1.8T AEB Prośba o analizę logów
Auto szwagra. Jest po chipie - założona ostatnio mocniejsza turbina (logi zrobione z odpiętym zaworkiem N75) - pompuje w tej konfiguracji ok 0,55bara wg manometru. Założony został też inny kolektor wydechowy (typu "baran" ). Problemem jest czasami lekkie szarpniecie po odjęciu/ dodaniu gazu oraz moc wydaje się mniejsza niż poprzednio. W załączniku przesyłam logi bardzo proszę o komentarz. Pozdrawiam Dynamiczny: Grupy 003, 025: http://vaglogi.pl/log-003_025_c12657O.html (1,8T_AEB_CHIP) Grupy 002, 007, 008: http://vaglogi.pl/log-002_007_008_78Q9nR.html (1,8T_AEB_CHIP) Grupy 002, 013: http://vaglogi.pl/log-002_013_5np9v.html (1,8T_AEB_CHIP) Grupy 003, 007, 008: http://vaglogi.pl/log-003_008_007_4UZiwa7.html (1,8T_AEB_CHIP) Statyczny: Grupy 002, 007: http://vaglogi.pl/log-002_007_R87ra.html (1,8T_AEB_CHIP) Grupy 003, 008: http://vaglogi.pl/log-003_008_476uiAs.html (1,8T_AEB_CHIP)
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
Tylko i wyłącznie zakładamy na aucie opuszczonym na koła. Ponieważ zmieni się wam geometria, jeśli zrobicie inaczej .
-
[ALL B5] Naprawa opadającego podłokietnika – a jednak da się to naprawić
Kolego PARAF czy rozkleiłeś już tą górną poduchę, bo sam się do tego chcę dobrać w niedługim czasie. I interesowały by mnie jakieś wnioski z wykonanej pracy.
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
Kolego mógłbyś napisać ile mniej więcej tego profilu jest potrzebne (jaka długość). Może pamiętasz bez wskakiwania do kanału
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Znowu będzie jazda Pełen szacun
-
[B5 ADR] obieg wewnętrzny powietrza
Mam ten sam problem, tyle że jeśli klima jest załączona to obieg działa, natomiast gdy klimę się wyłączy to po przy naciśnięciu przycisku zapala się ikonka i od razu gaśnie po puszczeniu. Musze sprawdzić działanie tego silniczka od klapy, ale skoro przy klimie działa i nawet go słychać, to o co może chodzić??
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Nosb nie było mnie sporo czasu w Twoim temacie i ciężko to wszystko przeczytać, widzę że GRUBOO sie podziało. Tak trzymaj i powodzonka CIekawe jakie fele CI teraz chodzą po głowie A wydeszek jest niezła masakra w pozytywnym sensie
-
[B5 AEB] Prośba o pomoc - przepustnica i zapłon
Jest obok turbiny. Posiada podłączenia dwóch węży grubszych (ok 15mm) oraz jeden cienki, który idzie od przepustnicy, obok osłony rozrządu (~6mm), przodem silnika - po nim dojdziesz do DV. Wygląd jak w poniższej aukcji: http://www.allegro.pl/item819355916_zawor_dv_silnik_1_8t_vw_audi_skoda_seat.html
-
[B5 AEB] Prośba o pomoc - przepustnica i zapłon
Zapomniałem napisać, że ja już się uporałem kilka miesięcy temu z tymi problemami. Winny był uszkodzony zawór DV, który prawdopodobnie uszkodził przepustnice(po raz drugi) i po wymianie zaworu oraz przepustnicy problem zniknął na dobre .
-
[B5 AEB] Prośba o pomoc - przepustnica i zapłon
ja niestety nie
-
[B5 AEB] Prośba o pomoc - przepustnica i zapłon
No ja mam dokładnie to samo, a przepustnicę wymienił poprzedni właściciel na nową. Błąd jest identiko. Sprawdziłem wszystkie połączenia między wtyczką z przepustnicy a ECU, dochodzą do ECU bez oporów, nie wiem tylko czy w dobre miejsca we wtyczkach (bo nie mam schematu ). Może mógłby ktoś poratować schematem do AEB z rozpiską poszczególnych złącz ECU (jest ich chyba 5). Według mnie zawór DV nie ma z tym nic wspólnego bo komp ewidentnie widzi błąd przepustnicy.......
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Nosb furka wypas, daje radę. Kolorek ekstra, lampki przód również wymiatają . Już się nie mogę doczekać na jakieś świeże foto na nowym felunku
wrc
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta