Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miguel.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miguel.

  1. ten przód juz mi sie tak nie widzi jak tył. może jak Tomi zrobi z białym podswietleniem i wklei real foto z nocki bedziemy mogli cos wiecej powiedziec. póki co tył
  2. no i dobrze zrobiłes, za duzo było kombinowania z tamtymi felami. Szkoda lakieru, cale bloto i zwir spod kół był wyrzucany na drzwi wklej fote tych toorasow
  3. ja bym sie decydował między http://www.moto.allegro.pl/item510639419_nowe_alufelgi_do_audi_wzor_rs6_piekne_nowosc.html a tymi od s5
  4. ja jak prowadziłem kable do suba puściłem pod progiem kierowcy i weszły elegancko bez zdejmowania czegokolwiek mimo że sa to kable grubożyłowe. prowadzisz kabel od radia pod kolumną kierownicy potem progiem, następnie wzdłuż oparcia tylnej kanapy i odbierasz w bagażniku
  5. nie ruszałbym bo masz auto sprzed II liftu a tym samym stare klamki i dokładanie tam chromu to wg mnie nieporozumienie. klamki poliftowe to już inna bajka
  6. nie możemy chyba tego zaliczyć do trzeciego stopu..jak Tomi robił fotki to standardowy trzeci stop sie nie swiecił. Na upartego ktoś może powiedzieć ze to pozycyjne (świeci stale). Ciekawe własnie jak to wygląda w świetle prawa
  7. przykładowo http://forums.evolutionm.net/extremeturbosystems-com-wa/320032-ets-now-offering-anodized-intercoolers.html http://www.full-race.com/catalog/product_info.php?products_id=262 i do b7, $ 1 095,00: http://shop.dthaus.com/product.sc;jsessionid=BD6FC0BF13090607E0316461F880FA0B.qscstrfrnt04?categoryId=-1&productId=117 i jeszcze http://www.eastwoodco.com/shopping/product/detailmain.jsp?itemID=726&itemType=PRODUCT&RS=1&keyword=radiator+paint ktoś uzył tego własnie na fmica i jest zadowolony jak widać po recenzji. tyle ode mnie, bede śledził wątek.
  8. Kolego zapytam jeszcze raz - robiłeś coś takiego czy tylko teoretyzujesz??? Czernione (oksydowane elektrochemicznie) aluminium kosztuje krocie. Dobry FMIC wykonany w takiej technologii kosztuje min. 1000 $ + przesyłka, cła, ... Rury z nierdzewki można owszem wypiaskować i pomalować farbą czarną, z samym IC już tak różowo nie jest po jak zastosujesz farbę to po pewnym czasie obłazi (nie masz możliwości odpowiedniego przygotowania powierzchni na cienkich blaszkach). Jak obłazi czarna farba z jasnego aluminium to wygląda to bardzo nieciekawie... nie robiłem, to co pisałem jest przeczytane/zasłyszane. teraz widze cena za dodatkową oksydację faktycznie jest za wysoka w stosunku do korzyści..
  9. Moje doswiadczenie w tym temacie jest żadne. Audi mam od niedawna i dopiero sie uczę o tym autku. Z b7 nie mam styczności więc faktycznie może niepotrzebnie dodałem swoją opinię.[br]Dopisany: 31 Grudzień 2008, 09:48_________________________________________________ a pozatym jak sam napisałeś możesz pomalować na czarno..farba bedzie troche izolować ale za to wydajność FMICa większa. mozna jeszcze pójść w czarnienie, oksydowanie/anodowanie dle lepszej wymiany ciepła.
  10. w swoim b5 mam to samo...buja sie przód/tył. zobaczymy czy i u mnie tez sposób sie sprawdzi
  11. zeby zostawic te fele i obnizyc auto musisz poszerzyc nadkola innej drogi nie ma. nawet jak zalozysz oponke 205 moim zdaniem bedzie ciezko. tyl jest ok.. u siebie mam podobnie.
  12. poczekajmy aż twórca sie wypowie :gwizdanie:
  13. po tym zdaniu sądze ze nie interesują cie większe mody. zrob zatem na początek sam program a na pewno odczujesz róznice.
  14. http://www.allegro.pl/item477267925_turbosprezarka_garrett_gtrs_audi_s3_tt_z_usa.html "Nie było ofert kupna" - zagadaj, moze jeszcze ją ma
  15. za zderzakiem b7 tego fmica bedzie ledwo co widać..ale skoro tak postanowiłes powodzenia w modach
  16. polerowac mozna i nawet to ok wyglada, ale feler jest taki, ze to oslabia cala szybe i warunek na rozpoczece takich prac to - zero dziurek w szybie. I mowa tu tylko o ryskach...z głebszymi juz nic nie zrobisz
  17. tekst z forum opla: No i się wyjaśniło, niestety nie ma możliwości pochromowania klamek i nakładek na lusterka (mam na myśli te które są polakierowane). Oryginalnie chromowane klamki są wykonane oczywiście z ABS'u ale innego niż ten stosowany do lakierowania. Informacje uzyskałem w firmie www.galwanizer.pl z Dzierżoniowa (bardzo sympatyczna pani, która poświęciła troszkę czasu i wyjaśniła laikowi "o co biega z chromowaniem") Są dwa rodzaje ABS'u i oczywiście ten przeznaczony do chromowania jest droższy od tego do lakierowania. Zwykły (ten do lakierowania) ABS nie nadaje się do chromowania ponieważ po kąpieli w roztworach jego powłoka będzie przypominała strukturą pumeks. Także jeśli ktoś chce chromowane klamki musi kupić nowe albo używane. Jeśli używane będą mocno zniszczone można je oddać do ponownego pochromowania. Ci którzy mają zniszczone listwy przy oknach mogą oddać je do "odnowienia". Cena: 200 pln za m2 przy czym liczone są wszystkie powierzchnie, w przypadku listwy powierzchnia zewnętrzna oraz wewnętrzna - ta z klejem. Co do nakładek zostaje nam Irmscher albo coś podobnego lecz tańszego (może Carpoint) lub w ostateczności "wyleczenie się" z chromu Oczywiście piszę o chromowaniu poprzez galwanizowanie a nie metalizację próżniową, która jest tańsza ale niestety nie nadaje się do elementów zewnętrznych (jest poprostu nietrwała na działanie warunków atmosferycznych).
  18. obzydliwa ta kiera , dobrze ze sie zastanowileś bo byś skrzywidził niunie
  19. bo inaczej być nie może i kropka
  20. prosim http://www.moto.allegro.pl/item518686852_audi_s4_rs4_2000r_2_7_biturbo_white_pearl.html
  21. nie ma co znaczek daje rade w dzień nikt nie zauważy różnicy ale za to w nocy jak zasilanie pusciłes.. w klapie wierciłes?
  22. dobry krok pozatym w ten zderzak i tak by Ci nie weszły przez halogeny
  23. jak masz obwódki chromowane to lusterka jeszcze ujda ale klamek bym nie tykał....
  24. w sensie ze sobie takie dorezasz?
  25. ja bym już nic nie zmienial...jeszcze ta ramka grila na czarno szkoda że idzie pod młotek...oby nowy własciciel nie popsuł tego majstersztyku jakimiś nędznymi modami :no:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.