Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] W ilu płaszczyznach macie regulowaną kierownicę ?


mati192

Rekomendowane odpowiedzi

nie w prawo i lewo nie szukam tylko w b6 co ma kumpel tam jest tylko w gore i w dol a do siebie nie ma. i dlatego chce wiedziec czy we wszystkich b5 jest tak regulowana u mnie jest gora dol i do siebie moje auto ma 13 lat a jego 3 lata i cos mi to nie pasuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierzę, że nie ma, może coś jest zepsute?

tj jakieś kiepskie auta mają może tylko góra - dół, ale nie sądzę by Audi wycofało się z tego w B6 i wyżej. Wszystkie dobre auta to mają, świadczy to o liksusie, bezpieczeństwie i wygodzie... chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro u mnie jest skorzana kierownica.w tak starym aucie a on ma 1.9 tdi 2004 sedan i on ma plastikowa tzn. tworzywo sztuczne to wszystko mozliwe ze zaczynaja oszczedzac :););) po 15 minutach rece cale spocone.a przeciez kierownica to najwazniejsza rzecz dla kierujacego . a oni laduja plastik. wiec i o ta regulacje tez chcialem zapytac .;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzywo, a skóra to opcje zależne od tego, czy właściciel zapłacił za nie w salonie, bądź nie. Ale poziomy to już raczej niezależne, tak jak regulacja fotela w przód lub tył. Po prostu są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste

starszy model w dniu wypuszczenia na rynek miał taki a nie inny standart i nie kosztował też mało

i oto nowe /ba/ auto 04 rok i tak ubogo - bo teraz każdy nawet najmniejszy szczegół kosztuje

- oglądałeś nowe auta za 50 tys jakie golaki i to wersja podstawowa z litrowym silnikiem zasilanym

Pb ,a teraz ten sam model z obszytą kierownicą i multifunkcją w niej ,o metaliku nie wspomne

i 3 tys do tego co było

to ja mam w pupie wole tego z 04 roku - i to jeszcze w dieslu

pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w b6 gora-dol i do siebie :wink4:-moge tez krecic nia w prawo i w lewo,ale w b5 tez tak mialem,wiec to chyba standart... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...