Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Nakładki na lusterka i klamiki Chrom


mechu28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich czy ktoś z was klubowiczów wie gdzie mogę te akcesoria zakupić ( NAKŁADKI NA LUSTERKA i KLAMKI CHROM ) do mojego Audi A4 z 1998 roku bo wszyscy mają ale dopiero od rocznika 1999-2001 przynajmniej tak na allegro piszą . Proszę o rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o lusterka to tylko obudowy In Pro. Tu masz linka do sprzedawcy z allegro:

http://www.moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=669393

Napisz do niego to Ci wystawi te obudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nike21 tak samo jak ja mamy klamki już poliftowe :gwizdanie: musisz szukać na Alegro, Ebay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz na allegro "5140" zaznacz w wyszukiwarce szukaj w opisach i na ten moment sa 3 aukcje z tymi obudowami in.pro

a nie łatwiej In pro A4 wpisać :mysli:

http://www.allegro.pl/search.php?utm_source=opera&utm_medium=link&utm_campaign=opera&string=In+pro+a4 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie jednak wydaje ze latwiej wpisac 5140

nierozumiem tego wpisu 5140 jak to wpisze w szukajke alegro to zamiast chromów znjaduje mi modele telefonów :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee to o to chodzi :naughty: ale tak czy tak szybciej bedzie jak wpiszesz w główne okno alegro InPRO A4 odrazu masz lusterka do A4 :gwizdanie: no ale dobra bo zrobilismy mały OT :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie jednak wydaje ze latwiej wpisac 5140

nierozumiem tego wpisu 5140 jak to wpisze w szukajke alegro to zamiast chromów znjaduje mi modele telefonów :blink:

To te lusterka:

http://www.allegro.pl/item517900867_nakladki_chromowane_audi_a3_a4_a6_in_pro.html

5140 to numer katalogowy. W opisie aukcji jest to napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamówiłem już nakładki na lusterka i listwy na grill i na tylni om klapę bagażnika ciekawy jestem czy będzie pasować . A dlaczego byś nakładki na klamek nie ruszał ? wie morze ktoś jaki typ auta ma podobne klamki jak my w Audi a4 z 98 roku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamówiłem już nakładki na lusterka i listwy na grill i na tylni om klapę bagażnika ciekawy jestem czy będzie pasować . A dlaczego byś nakładki na klamek nie ruszał ? wie morze ktoś jaki typ auta ma podobne klamki jak my w Audi a4 z 98 roku .

Chromowane listwy na grill i na klapę na metry ? Przecież to będzie :sick3: A te klamki jak dasz w chrom to będą psuły linię boczną samochodu. Zupełnie jakby były na siłę dołożone :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na klamki i tak nie zamówię bo nie mogę nigdzie znaleźć więc dam sobie spokój a może wiesz gdzie dostane ładne felgi ale niedrogie szukam 16 bo nie wiem czy 17 wytrzymają polskie drogi

Szukaj na allegro. I bierz 17" sam jeżdzę na takich i dają radę na polskich drogach :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechu bierz 17", ja przy zakupie auta dostałem 16 i na lato na pewno zmienie na większe..pewnie na 18". Felg szukaj na allegro albo zaglądaj do wątku na forum "ciekawe aukcje allegro" często koledzy wyszukują okazyjne uzywki no i wątku sprzedam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU DLA WAS I NASZYCH AUDI A4 !!!!!!

słyszałem ze na felgach 17 zoll jest większe spalanie paliwa i auto wolniej przyspiesza przy wyprzedzaniu o ras szyprze zużycie się zawieszenia czy to prawda ? no i jakie są zalety 17 oprócz lepszego wyglądu Auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...