Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Nakładki na lusterka i klamiki Chrom


mechu28

Rekomendowane odpowiedzi

WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU DLA WAS I NASZYCH AUDI A4 !!!!!!

słyszałem ze na felgach 17 zoll jest większe spalanie paliwa i auto wolniej przyspiesza przy wyprzedzaniu o ras szyprze zużycie się zawieszenia czy to prawda ? no i jakie są zalety 17 oprócz lepszego wyglądu Auta

spalanie głównie zależy od szerokości opony. Jesli masz felge 16 i standardowo na niej opone 205 a załozysz 17 z laczkiem 225 to spalanie moze nieznacznie wzrosnąć bo beda wieksze opory toczenia - oczywiste. co do przyspieszania to róznica bedzie znikoma i pewnie jej nie odczujesz, do AFNa śmiało zakładaj 17. na 17 auto bedzie troche sztywnijsze i twardsze- to pewnie odczujesz. no i jeśli masz ori spręzynki to przy 17 mozna pomysleć o lekkiej glebie np - 20 bo z auta zrobi sie allroad :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU DLA WAS I NASZYCH AUDI A4 !!!!!!

słyszałem ze na felgach 17 zoll jest większe spalanie paliwa i auto wolniej przyspiesza przy wyprzedzaniu o ras szyprze zużycie się zawieszenia czy to prawda ? no i jakie są zalety 17 oprócz lepszego wyglądu Auta

To zależy głównie od szerokości opony a nie felgi. Co do tych różnic w spalaniu i przyśpieszaniu to nie odczujesz tego praktycznie wogóle. To nie F1 gdzie setne sekundy mają znaczenie. Bierz 17" i się nawet nie zastanawiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU DLA WAS I NASZYCH AUDI A4 !!!!!!

słyszałem ze na felgach 17 zoll jest większe spalanie paliwa i auto wolniej przyspiesza przy wyprzedzaniu o ras szyprze zużycie się zawieszenia czy to prawda ? no i jakie są zalety 17 oprócz lepszego wyglądu Auta

Nawet tego nie odczujesz , zarówno po kieszeni jak i w przyspieszaniu, tak że śmiało bierz 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym jest ten temat..?

Bo ja widze ze o wszystkim.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym jest ten temat..?

Bo ja widze ze o wszystkim.. :naughty:

To tak po wczorajszym , takie rozdwojenie :) EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym jest ten temat..?

Bo ja widze ze o wszystkim.. :naughty:

Po Sylwestrze każdy pisze gdzie popadnie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w końcu jest to forum , przy okazji dowiem się jeszcze czegoś nowego od was niż będę szukał u kogoś innego a jak już zrobiliśmy tu ogólnie temat o wszystkim to czy ktoś z was wie czy można zamontować sobie dodatkowo ESP i czy w ogóle się to opłaca finansowo i jaki rozmiar opon wybrać sobie na 17 Felgi ( 225/45/17 ) czy iny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w końcu jest to forum , przy okazji dowiem się jeszcze czegoś nowego od was niż będę szukał u kogoś innego a jak już zrobiliśmy tu ogólnie temat o wszystkim to czy ktoś z was wie czy można zamontować sobie dodatkowo ESP i czy w ogóle się to opłaca finansowo i jaki rozmiar opon wybrać sobie na 17 Felgi ( 225/45/17 ) czy iny

Opony 225/45/17 :good: A montowanie ESP wydaje mi się nieopłacalne. I tyle zbaczania z tematu bo już mod się zieleni :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam chrom wokol szyb, na lusterkach i spolerowane klamki... klamki przy okazji malowania zderzakow ida na bank w kolor bo srednio mi sie podoba i do tego wciaz sniedzieje... :kwasny: ale zastanawialem sie nad takim delikatnym chromowanym paskiem jak jest w nowych A6 na klamkach i nad chromowana listwa na klape :mysli:

te chromowane grille tez mi sie nie widza :kwasny:

tyle chromu na aucie to moze od razu zrobic tak http://republika.pl/blog_zq_3923280/5150182/tr/chromebmw.jpg :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle chromu na aucie to moze od razu zrobic tak http://republika.pl/blog_zq_3923280/5150182/tr/chromebmw.jpg :cool1: :gwizdanie:

o w morde ale cyborg :shocked::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do chromu to chyba prawnie nie można mieć takiego w całosci :gwizdanie: tak to niezły byłby kozak :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...