-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
Zbytnio nie udzielam się na tym forum itd. ale takiego bezsensownego tematu, ciągnącego się tak długo, zupełnie nie trzymającego się logiki.... to jeszcze nie było
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam Panie i Panowie zlot Svidnik 7-8 sierpień 2009 Małe info-grupa z którą ja jadę ok 20-30 samochodów (różne kluby) : Spotykamy się w Rzeszowie 7 sierpień-piątek godzina 17:00-godzina jeszcze nie do końca ustalona ew dałbym znać, na parkingu pod Praktikerem (ul Podkarpacka, wylot na Barwinek) Na miejscu są tak jakby dwa parkingi : PARKING NR1 - 2 euro wjazd samochodu + kierowca na parking nr 1 - 2 euro każda osoba w tym pole namiotowe gratis i imprezowanie na lotnisku PARKING NR 2 -10 euro wjazd na parking ( lotnisko główne ) samochód + kierowca za to mamy ściganie się do bólu branie udziału we wszystkich zawodach jakie chcemy oraz konkursach oraz 2 parking - tam zazwyczaj będą ci którzy chcą pokazać swoje auto , ci którzy biorą udzial we wszelkiego rodzaju konkursach i zawodach Nie mam pojęcia jak tam będzie ale myślę że te 120 km od Rzeszowa można się przejechać choćby z ciekawości i myślę że lepiej w kupie po kupy nikt nikt ruszy.....mam na myśli słowacką policję. Ktoś chętny? Pozdro
-
[ALL] Klimatyzacja działa czy nie ?
Podłącze się do pytania.... Na klimatroniku kanał 59 (Temperatura w oC, z zewnętrznego czujnika temperatury (G 17), przód) wskazuje temperaturę -49 - klima się oczywiście nie włącza. Sprawdziłem ów czujnik i w miarę wzrostu temperatury rezystancja maleje. Jednak co mnie zaskoczyło to to że (w komorze) na wtyczce do tego termometru nie ma napięcia (chyba powinno być?). Na liczniku fis temperatura niezależnie od tego czy jest czujnik czy odłączony wskazuje 19, 15,5 (wydaje mi się że żyje własnym życiem) Co sądzicie nt. tego napięcia we wtyczce? Ma być czy nie? Problem rozwiązany - urwany kabel zegary-czujnik
-
[B5 AEB] Problem z ciśnieniem oleju
Mi w czasie jazdy nigdy nie spadło poniżej 1.5 bara na jałowych (nawet jak turbo było czerwone)-kontrolka się nie świeci. Przed wymianą pompy miałem ok 1 bar przy czym mierzone w warsztacie a jak wiadomo na postoju się tak nie zagrzeje jak w czasie jazdy-wtedy kontrolka się zaświecała po ok 30 min jazdy. Przy 3 tys. obr mam 5,5 bara, na zimnym na jałowych 7 bar. Olej Castrol 10W40 W moim przypadku winna była pompa.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam! To kto już zmienił na alu?
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
witam!!!!!!!
-
[ALL B5] Zna ktoś kod lakieru, z obramówki grilla RS4?
Przejadę się do mieszalni (może jutro) to się popytam czy jest coś takiego dostępne
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Witam!!!!!!!!!!!! Co znaczy "bocian" przy określaniu silników (chyba) TDI? Dawno się miałem kogoś o tym zapytać bo mi to zawsze umykało Pozdro.
-
[ALL B5] Zna ktoś kod lakieru, z obramówki grilla RS4?
To jest ten sam lakier co na lusterka RS4? bo jak tak to na bank maluje swoje
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ok. Dzięki za chęć pomocy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
1ET- Elektronika i Telekomunikacja -to ja jestem świeżak przy was :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czas i miejsce się zgadza tylko kolor oczywiście czarny... P.S. Widzę jakąś sławę ostatnio zyskałem hehe
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no teraz opłaca się umyć-sucho to nie uwali się po paru km
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Potwierdzam to byłem ja Pozdro.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To zrobimy jakiś spotowy konkurs na najbrudniejsze auto??
Pawu
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta