Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!


aramir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam taka małą dygresje, którą Chce się z Wami szanowni forumowicze podzielić ..... :hi:

Chodzi mi o listwy LED, które jakiś czas temu zainstalowałem sobie w swojej A4 B6 2001 ... :good:

Efekt z moimi xenonami jest ciekawy, oczywiście postarałem się, aby nie przypominało to wiejskiego tunningu.. :tongue4:

I wszystko by było sielankowe, gdyby nie fakt,

że do moich uszu dotarła informacja o coraz częstszych zatrzymaniach przez policje ,

podobnych właścicieli owych konstrukcji .... :embarrassed:

Oczywiści wiem, że instalacja tych listw jest oficjalnie nie dozwolone i nie posiada homologacji (RL E11)....

Jednak pytanie brzmi, komu to szkodzi? .. skoro sam dość często mijam na trasie auta i nic mnie nie oślepia ....

Najzabawniejszy jest fakt, że Nam nie wolno jeździć z delikatnymi diodkami , a Policja nic nie robi z TIR`ami ,

które dość często posiadają całe rozwieszone "choinki" na atrapie..... :angry:

Co myślicie o tym .... ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam że te diody to druciarstwo i napewno bym sobie takiego czegoś nie założył

no ale to tylko moje zdanie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale org. kosztują sporo kasy ... i nie zawsze pasują .. bo zwykle są do A6 ...

Tutaj nie prezentują się tak źle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę pacjenta to śmiga z neonem rurkowym z zderzaku i wydaje mu się że zwalnia go to z obowiązku zapalania świateł bo jak sam twierdzi ma dejlajty , to ogarnia mnie gromki śmiech .

Ostatnio nawet koleś miał wydziabane całe kratki tych ledach i wyglądał z daleka jak by kratki pomalowane były na biało :sick3: :sick3:

Oryginalne tak ..na metry nie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam że te diody to druciarstwo i napewno bym sobie takiego czegoś nie założył

no ale to tylko moje zdanie :hi:

moje zdanie jest dokładnie identyczne - jak widzę te wszystkie auta na naszych drogach z tymi pseudo diodami to mam dość - zawsze się zastanawiam co montujący miał na myśli kupując to i zakładając.

Ani to wyglądu, ani to oświetlenie, żadna to radośc dla kierowcy ( bo sam tego nie widzi ) a dla jadących z przeciwka tylko powód do smiechu - jeszcze nie widziałem ładnie wyglądających diód poza ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż panowie ... nie są to rurki .... ale postaram sie wrzucić fotki, aby było jasne ....

ale bardziej mnie interesuje dlaczego policja nas się czepia, a klientów co ganiają TIR`amie nie !!!!![br]Dopisany: 07 Październik 2009, 09:55_________________________________________________widzę, że nie ma co rozwijać tego wątku ,

bo już mieliście okazje skomentować podobne wykonanie ...

Cóż są róże gusta, ale Mi się podoba ... a sama listwa ma mieć efekt wizualny a nie praktyczny ... [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 10:05_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t61135.0.html;highlight=led

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż panowie ... nie są to rurki .... ale postaram sie wrzucić fotki, aby było jasne ....

ale bardziej mnie interesuje dlaczego policja nas się czepia, a klientów co ganiają TIR`amie nie !!!!!

wszystko co nie zgodne z prawem jest wychwytywane i karane.

Jedne w większym drugie mniejszym stopniu.

Jedno bardziej kuje w oczy nasze władze drugie mniej - no i kwestia szczęścia ( jednego złapią 2 razy w miesiacu innego ani razu przez 2 lata )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje ....

nigdy nie wiadomo na kogo się trafi ....

swoja droga jeszcze niedawno policja wszystkich zatrzymywała o przyciemniane szyby ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam taka małą dygresje, którą Chce się z Wami szanowni forumowicze podzielić ..... :hi:

Chodzi mi o listwy LED, które jakiś czas temu zainstalowałem sobie w swojej A4 B6 2001 ... :good:

Efekt z moimi xenonami jest ciekawy, oczywiście postarałem się, aby nie przypominało to wiejskiego tunningu.. :tongue4:

I wszystko by było sielankowe, gdyby nie fakt,

że do moich uszu dotarła informacja o coraz częstszych zatrzymaniach przez policje ,

podobnych właścicieli owych konstrukcji .... :embarrassed:

Oczywiści wiem, że instalacja tych listw jest oficjalnie nie dozwolone i nie posiada homologacji (RL E11)....

Jednak pytanie brzmi, komu to szkodzi? .. skoro sam dość często mijam na trasie auta i nic mnie nie oślepia ....

Najzabawniejszy jest fakt, że Nam nie wolno jeździć z delikatnymi diodkami , a Policja nic nie robi z TIR`ami ,

które dość często posiadają całe rozwieszone "choinki" na atrapie..... :angry:

Co myślicie o tym .... ???

Takie prawo. Nie pytaj czy przeszkadza czy nie. Jak palisz trawe to tez nikomu nie szkodzi.. A jednak zakazane.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak palisz trawe to tez nikomu nie szkodzi..

Mi na przykład bardzo przeszkadza :decayed:

ty lamusie

Mnie też... :wink4:

A co do tych pseudo ledów to nie ma to efektu wizualnego na PLUS tylko niestety odwrotnie. :thumbdown: Z całym szacunkiem... :hi:

[...] ale bardziej mnie interesuje dlaczego policja nas się czepia, a klientów co ganiają TIR`amie nie !!!!!

A masz jakiegos znajomego, który ma takie cuda na TIRze i nie złapała go policja i nie ukarała albo w drugą stronę? Myślę, że jedna karają za niedozwolone oświetlenia czy to na osobówkach czy na ciężarowych. :good:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bardziej mnie interesuje dlaczego policja nas się czepia, a klientów co ganiają TIR`amie nie !!!!!

a moze dlatego ze TIR'y maja lampki koloru pomaranczowego, a moze dlatego ze TIR'y to samochody wielkogabarytowe i musze miec oswietlone gorne krawedzie samochodu/naczepy.....

swoja droga mam dokladnie to samo zdanie

jak widzę te wszystkie auta na naszych drogach z tymi pseudo diodami to mam dość - zawsze się zastanawiam co montujący miał na myśli kupując to i zakładając.

Ani to wyglądu, ani to oświetlenie, żadna to radośc dla kierowcy ( bo sam tego nie widzi ) a dla jadących z przeciwka tylko powód do smiechu - jeszcze nie widziałem ładnie wyglądających diód poza ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tak samo, ledy (oprócz tych Somesowych) to wiocha. A jak są niebieskie to w ogóle :sick3:

Powtórzę się, taka choinka (światła+zapalone ledy) w nocy dostaje ode mnie długimi.

Aaa wypalanie trawy to głupota i powinno to wszystkim przeszkadzać. Niestety u nas w kraju panuje w tej kwestii ciemnota. Na szczęście coraz mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie w sobotę robię zakup org i a te demontuje ....

Z góry wielkie dzięki za uwagi ... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to totalny szajs.

Wnerwia mnie coraz to większa ilość wszelkiego rodzaju zlomu który ma pozakładane niby diody niby "dejlajty" :) Bedzie to raczej wyglądało dokładnie tak samo jak i z "ksenami"... zaczeli zakładac do coraz to większego badziewia i zaczely sie akcje policyjne...

Chociaz nie wiem co oślepia bardziej: zle wyregulowany ksenon....gówniane "dejlajty" w postaci diood czy walnięty amerykanin z nieprzystosowanymi na Europe swiatłami....

Tak jak mowicie w oryginale dzienne wygladają całkiem ładnie....ale druciarstwo powinno byc zakazane.

Dziekuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...