Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!


aramir

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam jakim wieśniakiem byłeś.

swój swego zawsze pozna :wink4:

:kox::good:

Ja byłem na etapie chromów ..a Ty drutowałeś ledy wszędzie gdzie się dało :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nawert miałem podświetlenie wlewu LPG :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak cena led`ów do S6 jest wysoka , wiec jeśli faktycznie ktoś chce poprawić wizualnie auto , to tylko przy bardzo ładnym i przemyślanym wykonaniu montażu(rzadkość)

I tu jest problem. Mam nadzieję, że niedługo skończy się ta moda. Tak samo jak skończyła się moda na lampy typu lexus look.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jakim wieśniakiem byłeś.

swój swego zawsze pozna :wink4:

:kox::good:

Ja byłem na etapie chromów ..a Ty drutowałeś ledy wszędzie gdzie się dało :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nawert miałem podświetlenie wlewu LPG :good:

Ty no przegapiłem ten patent :mysli::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytko zależy jakie listwy led i jakie są światła w standardzie

Jak ktoś podczepi LED-y za 20 zl z allegro między kratkami i do tego ma zwykłe "żółte" światła H7 to wieś wychodzi. Ale jeżeli światła zwykłe świecą w podobnym kolorze jak ledy, i ledy są wkomponowane jakoś ładnie przy reflrktorach to jakoś to zaczyna nabierać wyglądu. Ale to nadal nie jest to samo co LED-y w najnowszej A4, które uważam za wzór, efekt w A4 najnowszej uważam że jest naprawdę świetny.

Jak by się udało coś w podobie uzyskać to uważam że to nie wieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ale to nadal nie jest to samo co LED-y w najnowszej A4, które uważam za wzór, efekt w A4 najnowszej uważam że jest naprawdę świetny.

Prekursorem zastosowania LEDów w reflektorach było R8.

I tą instalację uważam za wzorową.

Wykorzystanie w kolejnych nadwoziach (S6, S3, RS6, A4/S4 B8, Q5, Q7, TT) to mniej lub bardziej udane kopiowanie oryginalnego konceptu :)

97363

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....a następnie ... w innych modelach nowych aut....[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 15:31_________________________________________________aut= marek !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozakładajcie sobie te ledy

pojeździjcie troche... napatrzycie sie po drodze na maluchy z tym shitem i ściągnięcie :naughty:

potem załóżcie ori od s6 i zrozumiecie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ale to nadal nie jest to samo co LED-y w najnowszej A4, które uważam za wzór, efekt w A4 najnowszej uważam że jest naprawdę świetny.

Prekursorem zastosowania LEDów w reflektorach było R8.

I tą instalację uważam za wzorową.

Wykorzystanie w kolejnych nadwoziach (S6, S3, RS6, A4/S4 B8, Q5, Q7, TT) to mniej lub bardziej udane kopiowanie oryginalnego konceptu :)

97363

Teraz juz je wrzucają do A6 C6 po lifcie, pod lampa prosty pasek no i z tyłu super ledowe lampy które nie przypominają lamp A6 tylko A5 :kox: coś pięknego :rolleyes:

Tutaj w UK jeździ tych A6 coraz więcej a w PL jeszcze nie widziałem tak samo jak R8 chociaż w Krotoszynie w kilkadziesiąt km ode mnie koleś białą R8 ma. Kosmos normalnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW ma swoje Oczy Anioła (uznane za wieś), a Audi ma sowje Ledy (niestety ktoś zaczął robić wieśniackie imitacje i sprzedawać na allegro). Boję się że Ledy OOOO też zostaną okrzyknięte wiejskimi oczkami OOOO.

Na dzień dzisiejszy chyba nie ma osoby która by nie zazdrościła najnowszym Audi pięknych oczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW ma swoje Oczy Anioła (uznane za wieś), a Audi ma sowje Ledy (niestety ktoś zaczął robić wieśniackie imitacje i sprzedawać na allegro). Boję się że Ledy OOOO też zostaną okrzyknięte wiejskimi oczkami OOOO.

Na dzień dzisiejszy chyba nie ma osoby która by nie zazdrościła najnowszym Audi pięknych oczek.

i tu się w pełni zgadzam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczka audi są świetne, ale ma ledy w zderzaku ma też mercedes.

I te właśnie ledy wyglądają troszkę jak te na metry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercedes nie meredes, a mi osobiści te ledy się podobają, ale tylko wtedy gdy jest ładny xenon i postokówki również w niebieskawej poświaie, wtedy wszystko ładnie się komponuje i prezentuje. Ale to tylko moje subiektywne zdanie, i nikt nie musi się z tym zgadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominają mi się czasy motowania trzeciego światła stopu.

Za 5 do 10 lat ledy będą w standarcie każdego auta średniej klasy i wyżej :decayed:

Tak jak ze wszystkim, technologia idzie do przodu a nie do tyłu :)

Tylko jak ledy bedą w standarcie każdego auta to audi będzie miało znowu coś czego inne auta mieć jeszcze nie będą i znowu wszyscy będą się napalać :naughty: Bo Audi to Audi i to oni wszyscy wymyślają a reszta kopiuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...