Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No koszt powala ale wynik the best... :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Panowie,

zamiast wydawać szmal na jakieś niedojebane listwy LED uważam, że lepiej dołożyć i zainwestować w światła p.mgielne

:mysli:

Opublikowano

policja się czepia bo są upierdliwi-jak widzą ładne auto czyste to czemu mieliby nie zatrzymać jak jest o co, jak będzie jechał maluch to dadzą mu spokuj a audi czy BMkę zatrzymają.

raz kolega dostał mandat tylko za to że BMka coupe jechał-nie jechaliśmy szybko.

ale bardziej mnie interesuje dlaczego policja nas się czepia, a klientów co ganiają TIR`amie nie !!!!!

Opublikowano

Jak miałem malucha to mnie średnio co tydzień zatrzymywali i jeszcze szyderczo pytali czy jak zgaszę silnik to później odpali.

Uważam, że powinni takich typów zatrzymywać, chodzi mi o pseudo ledy i ksenony w lampach bez soczewki. Nienawidzę egoizmu na drodze.

Opublikowano
  • Autor

ojjj lampny xenon bez soczewki ... to faktycznie chamstwo !!!!... szkoda gadać :thumbdown:

Opublikowano

zastanawiam się ile jeszcze będzie wątków o tych ledach by ludzie zrozumieli że to jest blee :mysli:

:sick3:

Opublikowano

zastanawiam się ile jeszcze będzie wątków o tych ledach by ludzie zrozumieli że to jest blee :mysli:

:sick3:

Tyle samo co o eńdżel ajsach, debil ajsach i chromach na metry :decayed:

Opublikowano

zastanawiam się ile jeszcze będzie wątków o tych ledach by ludzie zrozumieli że to jest blee :mysli:

:sick3:

Tyle samo co o eńdżel ajsach, debil ajsach i chromach na metry :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

zastanawiam się ile jeszcze będzie wątków o tych ledach by ludzie zrozumieli że to jest blee :mysli:

:sick3:

na pewno jeszcze niezliczona ilość :kox:

Opublikowano

co to za auto? :blink:

Opublikowano

Pierwsze to ford puma a drugie calibra :cool1:

Opublikowano

Pierwsze to ford puma a drugie calibra :cool1:

Auta które idealnie nadają sie do tego tematu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ostatnio widziałem golfa jedynkę ....

oczywiście światła z barwą halogenową .. a pod światłami ledy .. :polew:

masakra straszna wiocha , aż się prosi żeby zatrzymać .... :cool1:

co ciekawsze mijał mnie ostatnio w łodzi maluch z xenonami ... masakra ale dawał po oczach.....

Wiec widząc takie auto na trasie to aż sie prosi zeby ja zatrzymać i zabrać dowód .... :hi:

Opublikowano

to już jest przegięcie :polew:

może u was tam tanio te ledy na metry są? :naughty:

Opublikowano

to już jest przegięcie :polew:

może u was tam tanio te ledy na metry są? :naughty:

jakas promocja ma byc niedlugo.

kup metr LED a drugi metr chormu dostaniesz gratis...

zapisać Cie ??? :polew: :polew:

Opublikowano

Ledy są dobre na choinkę..a takim paździerzom co mają wsadzone po 15 cm w zderzak to bym wiązkę elektryczną poprzecinał i zabrał dowód..oddanie za potwierdzeniem wizyty u psychologa i blokadzie konta na allegro :decayed:

Opublikowano

Ledy są dobre na choinkę..a takim paździerzom co mają wsadzone po 15 cm w zderzak to bym wiązkę elektryczną poprzecinał i zabrał dowód..oddanie za potwierdzeniem wizyty u psychologa i blokadzie konta na allegro :decayed:

jebaniutki :naughty: padłem :polew:

Opublikowano

Ledy są dobre na choinkę..

jak idą święta to zdejmuję ledy z auta i zawieszam na choinkę a jak po świętach to odwrotnie :decayed:

wszyscy mają Ledy mam i JA :kox:

A tak na poważnie żeby nie było zbędnego OT LEDY do B5 jakoś nie bardzo mi pasujądo tego auta :chytry:

ewentualnie takie jak ma keżor w swoim aucie jakoś może bym sie skusił założyć :mysli::rolleyes:

Opublikowano

Ledy od S6 to fajna rzecz jak się ma odjeebane auto na maline :wink4:

Na serii to wygląda jakoś tak..dziwnie :decayed:

Opublikowano

Na serii to wygląda jakoś tak..dziwnie :decayed:

popieram :cool1: a jak sie jeszcze ma daj szajszy z ledami to już całkiem jest :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.