Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!


aramir

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

zamiast wydawać szmal na jakieś niedojebane listwy LED uważam, że lepiej dołożyć i zainwestować w światła p.mgielne

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policja się czepia bo są upierdliwi-jak widzą ładne auto czyste to czemu mieliby nie zatrzymać jak jest o co, jak będzie jechał maluch to dadzą mu spokuj a audi czy BMkę zatrzymają.

raz kolega dostał mandat tylko za to że BMka coupe jechał-nie jechaliśmy szybko.

ale bardziej mnie interesuje dlaczego policja nas się czepia, a klientów co ganiają TIR`amie nie !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem malucha to mnie średnio co tydzień zatrzymywali i jeszcze szyderczo pytali czy jak zgaszę silnik to później odpali.

Uważam, że powinni takich typów zatrzymywać, chodzi mi o pseudo ledy i ksenony w lampach bez soczewki. Nienawidzę egoizmu na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się ile jeszcze będzie wątków o tych ledach by ludzie zrozumieli że to jest blee :mysli:

:sick3:

Tyle samo co o eńdżel ajsach, debil ajsach i chromach na metry :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się ile jeszcze będzie wątków o tych ledach by ludzie zrozumieli że to jest blee :mysli:

:sick3:

Tyle samo co o eńdżel ajsach, debil ajsach i chromach na metry :decayed:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio widziałem golfa jedynkę ....

oczywiście światła z barwą halogenową .. a pod światłami ledy .. :polew:

masakra straszna wiocha , aż się prosi żeby zatrzymać .... :cool1:

co ciekawsze mijał mnie ostatnio w łodzi maluch z xenonami ... masakra ale dawał po oczach.....

Wiec widząc takie auto na trasie to aż sie prosi zeby ja zatrzymać i zabrać dowód .... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy są dobre na choinkę..a takim paździerzom co mają wsadzone po 15 cm w zderzak to bym wiązkę elektryczną poprzecinał i zabrał dowód..oddanie za potwierdzeniem wizyty u psychologa i blokadzie konta na allegro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy są dobre na choinkę..a takim paździerzom co mają wsadzone po 15 cm w zderzak to bym wiązkę elektryczną poprzecinał i zabrał dowód..oddanie za potwierdzeniem wizyty u psychologa i blokadzie konta na allegro :decayed:

jebaniutki :naughty: padłem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy są dobre na choinkę..

jak idą święta to zdejmuję ledy z auta i zawieszam na choinkę a jak po świętach to odwrotnie :decayed:

wszyscy mają Ledy mam i JA :kox:

A tak na poważnie żeby nie było zbędnego OT LEDY do B5 jakoś nie bardzo mi pasujądo tego auta :chytry:

ewentualnie takie jak ma keżor w swoim aucie jakoś może bym sie skusił założyć :mysli::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy od S6 to fajna rzecz jak się ma odjeebane auto na maline :wink4:

Na serii to wygląda jakoś tak..dziwnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...