Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

pomyslalem,ze mozna by zalozyc taki temat,warunek-mozna pisac od 00.00 do 06.00.

czasmi ma sie ochote napisac jedno zdanie,a niema sie ochoty na zakladanie nowego tematu.

mozna by tu pisac na kazdy temat,typu:

"wlasnie wrucilem z roboty(przypominam-mozna tu pisac od 12 w nocy),moj szef to hvj!!!"lub"sasiad napier..la muze na cala pare-co mu zrobic :angry:"

lub"wlasnie :sexinbed: moja zone i nie moge zasnac",chociaz :mysli:,nie,wtedy wlasnie chce sie spac,to-"zona nie chce mi dac-nie moge spac :wallbash:"

i ogolnie,na kazdy temat,ogolnie taki typowy "off topic"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No straszny offtop ale w tych godzinach najlepiej sie pisze :) Zwłaszcza po pijaku :hi: Pozdrawiam wszystkich którz nie śpią jeszcze :travolta:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 02:23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No straszny offtop ale w tych godzinach najlepiej sie pisze :) Zwłaszcza po pijaku :hi: Pozdrawiam wszystkich którz nie śpią jeszcze :travolta:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 02:23

no to pierwszy "jezdziec" :th:

szef,sasiad czy zona?

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kijowo że dopiero teraz to powstało, właśnie kończę cały tydzień nocek w robocie!

ale jak u sasiada cicho,a zonka :boobs:,to i tak wygrales 2:1 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio się uczyłem do 4:44 lub 5:05 (takie moje godziny) ale pchnąłem 2 examy i jak na razie to... wróciłem z ostrej biby, choć może nie była aż tak ostra bo jest 00:15 ale... już reszta skończyła swego żywota...

zatem nocnie i świętojańsko o sobótce - uważam iż taki off top o bele czym jest napradę dobry :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nocnych marków...ja przed północą zasnąć nie mogę, więc często w późnych godzinach jeszcze siedzę przy lapie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hejka night-rajderzy, właśnie wróciłem z przejażdżki nocnej, mała mieścina więc wieje nudą, ale drogi puste to i osiągi się zwiekszają :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja też przed chwilą przerzuciłem trochę paliwa przez gary. obiecałem sobie, że o 23 pójdę spać żeby na 7 wstać wypoczętym do roboty a tu c**j bombki strzelił, jutro umrę jak będzie taki skwar jak dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w robocie siedzę i tak sobie oglądam forum.Zaraz idę się drzemnąć i może do rana pośpię.Choć mnie to już dawno wpienia to lubię taką robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj napatoczyl mi sie cwaniaczek w CLK 270CDI ,czarny,chromy,balony z 19",slalomem wyprzedzal wszystkich,mnie tez,

na swiatlach stanolem za nim(kukal w lusterko jak bym mial cyce jak Pamela),zielone i rura,1,2 i zaczolem go brac,3 i zostal z tylu :tongue4:,na nastepnych swiatlach stana obok mnie,czekalem az depnie,a tu zonk :polew:,zaczal jechac jak stara babcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj napatoczyl mi sie cwaniaczek w CLK 270CDI ,czarny,chromy,balony z 19",slalomem wyprzedzal wszystkich,mnie tez,

na swiatlach stanolem za nim(kukal w lusterko jak bym mial cyce jak Pamela),zielone i rura,1,2 i zaczolem go brac,3 i zostal z tylu :tongue4:,na nastepnych swiatlach stana obok mnie,czekalem az depnie,a tu zonk :polew:,zaczal jechac jak stara babcia.

No i dobrze ze dostal lanie :th:

Ja robote nocna odprawilem wiec trzeba isc do spania , rano pobudka. Do nastepnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robote nocna odprawilem wiec trzeba isc do spania , rano pobudka. Do nastepnego.

robota nocna= :sexinbed:?

no niech to twoja przeczyta, :bicz3: :baseball:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie niepowtarzalną szansę złożyć mi życzenia urodzinowe;p "Już" 19 na liczniku....właśnie skończył się u mnie grill, a o 6 pobudka, więc trzeba lecieć w kime....pozdro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeeJay_Kill wszystkiego najlepszego :)

19 lat ... i juz śpi .. w Twoim wieku to bym czekał do wschodu słońca :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...