Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pomyslalem,ze mozna by zalozyc taki temat,warunek-mozna pisac od 00.00 do 06.00.

czasmi ma sie ochote napisac jedno zdanie,a niema sie ochoty na zakladanie nowego tematu.

mozna by tu pisac na kazdy temat,typu:

"wlasnie wrucilem z roboty(przypominam-mozna tu pisac od 12 w nocy),moj szef to hvj!!!"lub"sasiad napier..la muze na cala pare-co mu zrobic :angry:"

lub"wlasnie :sexinbed: moja zone i nie moge zasnac",chociaz :mysli:,nie,wtedy wlasnie chce sie spac,to-"zona nie chce mi dac-nie moge spac :wallbash:"

i ogolnie,na kazdy temat,ogolnie taki typowy "off topic"

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No straszny offtop ale w tych godzinach najlepiej sie pisze :) Zwłaszcza po pijaku :hi: Pozdrawiam wszystkich którz nie śpią jeszcze :travolta:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 02:23

Opublikowano
  • Autor

No straszny offtop ale w tych godzinach najlepiej sie pisze :) Zwłaszcza po pijaku :hi: Pozdrawiam wszystkich którz nie śpią jeszcze :travolta:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 02:23

no to pierwszy "jezdziec" :th:

szef,sasiad czy zona?

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kijowo że dopiero teraz to powstało, właśnie kończę cały tydzień nocek w robocie!

Opublikowano
  • Autor

kijowo że dopiero teraz to powstało, właśnie kończę cały tydzień nocek w robocie!

ale jak u sasiada cicho,a zonka :boobs:,to i tak wygrales 2:1 :decayed:

Opublikowano

ja ostatnio się uczyłem do 4:44 lub 5:05 (takie moje godziny) ale pchnąłem 2 examy i jak na razie to... wróciłem z ostrej biby, choć może nie była aż tak ostra bo jest 00:15 ale... już reszta skończyła swego żywota...

zatem nocnie i świętojańsko o sobótce - uważam iż taki off top o bele czym jest napradę dobry :th:

Opublikowano

Teraz off topic nocny zaczynacie, dobra za tydzień kolejne nocki to se popiszemy.

Opublikowano

witam nocnych marków...ja przed północą zasnąć nie mogę, więc często w późnych godzinach jeszcze siedzę przy lapie;)

Opublikowano

no hejka night-rajderzy, właśnie wróciłem z przejażdżki nocnej, mała mieścina więc wieje nudą, ale drogi puste to i osiągi się zwiekszają :th:

Opublikowano

a ja też przed chwilą przerzuciłem trochę paliwa przez gary. obiecałem sobie, że o 23 pójdę spać żeby na 7 wstać wypoczętym do roboty a tu c**j bombki strzelił, jutro umrę jak będzie taki skwar jak dziś.

Opublikowano

to ja życzę dobrej nocy wszystkim nocnym jeźdzcom;) Pzdr

Opublikowano
  • Autor

widzial ktos takiego FIS-a :shocked:

Opublikowano

A ja w robocie siedzę i tak sobie oglądam forum.Zaraz idę się drzemnąć i może do rana pośpię.Choć mnie to już dawno wpienia to lubię taką robotę.

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj napatoczyl mi sie cwaniaczek w CLK 270CDI ,czarny,chromy,balony z 19",slalomem wyprzedzal wszystkich,mnie tez,

na swiatlach stanolem za nim(kukal w lusterko jak bym mial cyce jak Pamela),zielone i rura,1,2 i zaczolem go brac,3 i zostal z tylu :tongue4:,na nastepnych swiatlach stana obok mnie,czekalem az depnie,a tu zonk :polew:,zaczal jechac jak stara babcia.

Opublikowano

dzisiaj napatoczyl mi sie cwaniaczek w CLK 270CDI ,czarny,chromy,balony z 19",slalomem wyprzedzal wszystkich,mnie tez,

na swiatlach stanolem za nim(kukal w lusterko jak bym mial cyce jak Pamela),zielone i rura,1,2 i zaczolem go brac,3 i zostal z tylu :tongue4:,na nastepnych swiatlach stana obok mnie,czekalem az depnie,a tu zonk :polew:,zaczal jechac jak stara babcia.

No i dobrze ze dostal lanie :th:

Ja robote nocna odprawilem wiec trzeba isc do spania , rano pobudka. Do nastepnego.

Opublikowano
  • Autor

Ja robote nocna odprawilem wiec trzeba isc do spania , rano pobudka. Do nastepnego.

robota nocna= :sexinbed:?

no niech to twoja przeczyta, :bicz3: :baseball:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

juz spi, a ja :notworthy: bledy w liczeniu robie wiec ide spac.

Opublikowano

macie niepowtarzalną szansę złożyć mi życzenia urodzinowe;p "Już" 19 na liczniku....właśnie skończył się u mnie grill, a o 6 pobudka, więc trzeba lecieć w kime....pozdro;)

Opublikowano

DeeJay_Kill wszystkiego najlepszego :)

19 lat ... i juz śpi .. w Twoim wieku to bym czekał do wschodu słońca :kox:

Opublikowano

a ja z baletu wróciłem, a miałem tylko piwo wypić po pracy z kumplem :) jak to staropolskie przysłowie mówi - balet spontaniczny najlepszym baletem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.