Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a ja z baletu wróciłem, a miałem tylko piwo wypić po pracy z kumplem :) jak to staropolskie przysłowie mówi - balet spontaniczny najlepszym baletem :)

u nas w trojcity jest tak somo ze spotami :decayed:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja z baletu wróciłem, a miałem tylko piwo wypić po pracy z kumplem :) jak to staropolskie przysłowie mówi - balet spontaniczny najlepszym baletem :)

u nas w trojcity jest tak somo ze spotami :decayed:

ło, o spotach Kaliskich nie ma co rozmawiać, bo się nie odbywają... ;( tymczasem śmigam spać bo o 8 trzeba pracę zacząć....

Opublikowano

A ja właśnie wróciłem z nocnego rundala po Mokotowie :decayed:

Zajebioza polecam :th:

Opublikowano

a czemu spoty kaliskie sie nie odbywaja???

Opublikowano

nie ma to jak przejechać miasto przy takim kawałku - http://pl.youtube.com/watch?v=Yacbk6b8Fdo&feature=related ...

a spoty kaliskie nie odbywają się bo nie ma kto przyjeżdżać... wszyscy zalatani - to w pracy, to na uczelniach, jakoś się zgrać nie możemy. na dodatek jest tu bardzo mało Forumowiczów jak na tak duże miasto :/

Opublikowano
  • Autor

wlasnie wrocilem od weterynarza,nasza kotka syjamska spierdoli_a sie z 10 pietra ;(

diagnoza:

zlamana kosc udowa

zwichniety staw skokowy

zerwana torebka stawu lokciowego

zwichniecie calkowite stawu skokowego

na szczescie niema urazow wewnetrznych (prawdopodobnie)

dostala leki na wyciagniecie ze wstrzasu pourazowego i jak przezyje 48godz. to bedzie operowana

co za pojebany dzien :thumbdown:

Opublikowano
:shocked:
Opublikowano
:no: wyrazy wspolczucia :/
Opublikowano
  • Autor

:no: wyrazy wspolczucia :/

dzieki[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2008, 01:04 _________________________________________________01.00 a na forum tylko 10 uzytkownikow?

Opublikowano

Mam nadzieje, ze kotka wydobrzeje :blink:

Ja od kilku godziny przegladam moje stare HDDki i robie ordnung :gwizdanie: Zajedwabisty pomysl na bezsennosc - poprzegladac sobie 1.5 tb danych :kox:

Opublikowano

Witam, właśnie skończyłem oglądać Holka, najgorsze że spać mi się nie chce :shocked:

Opublikowano

Hehe nawet znalazlem moj stary avatar :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano
  • Autor

no to szperaj w przeszlosci :dziura:

koncze browarka i ide spac,jutro 13h w robocie ;(

Opublikowano

Tomeks32 - przykro mi z powodu kotki. Bidula musi cierpieć.

Ja tez znikam bo jutro(raczej dzisiaj) znów 8h testowania Wiedźmina :P

Opublikowano

Trudno nie pisać w tak radosną noc :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Tomeks32 - przykro mi z powodu kotki. Bidula musi cierpieć.

Ja tez znikam bo jutro(raczej dzisiaj) znów 8h testowania Wiedźmina :P

dzieki :)

jutro o 15 ma pierwsza operacje,dzisiaj bylismy u weterynarza,zbadal ja,podal leki i mowil ze powinno byc ok :)

Opublikowano

Trudno nie pisać w tak radosną noc :kox: :kox: :kox: :kox:

rzeczywisice piekna noc :> taka sloneczna i wogole... a ogolnie to czemu tak ci sie wydaje??

Opublikowano

ViVa Espania x 10 piwo :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nie spijta bo Wam dzieci podrzucą :polew:

Opublikowano

ViVa Espania x 10 piwo :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

No viva viva :naughty: a ja już qr#icy dostaję :wallbash: Właśnie się uczę na egzamin z żelbetu :wallbash: Może ktoś jest tak obczajony w temacie i pójdzie za mnie? konstrukcje sprężone, stropy gęstożebrowe, stropy grzybkowe, płyty krzyżowo zbrojone, ścianki oporowe, ramy żelbetowe itp. itd. :decayed: Jednym słowem padam na pysk :sesese:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.