Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hello

a ja siedze (w Londynie ) po pracy i popijam piwko :)

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rafalek paczuszka dla Ciebie przekazana Prezesowi :naughty:

Opublikowano

Dzis juz nie jestem glodny.. :kox:

Opublikowano

hello

a ja siedze (w Londynie ) po pracy i popijam piwko :)

pozdrów Hotesta :naughty:

ykk :decayed: IKu

Opublikowano

wiem...... :decayed:

mialam z nim byc.......ale niestety mialam awarie przed Lublinem mala........

no i z Hugo sie troszke spoznili przeze mnie na ten Tor :disgust:

Ale był :) A no to spoko :wink4: Ja też miałem być ale nie wyszło, coś mi w ostatniej chwili wypadło i nie mogłem rano ;( Ale Hugo miał mi gadgety odebrać :) A piwko ze Sławkiem to i tak muszę wypić ale na jakimś ogólnopolskim :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 01:34 _________________________________________________

Rafalek paczuszka dla Ciebie przekazana Prezesowi :naughty:

Super :kox: Dzięki :notworthy:

Opublikowano

osetti :wink4:

Czlowiek pojedzony, to czlowiek szczesliwy.. :kox:

Opublikowano

wiem...... :decayed:

mialam z nim byc.......ale niestety mialam awarie przed Lublinem mala........

no i z Hugo sie troszke spoznili przeze mnie na ten Tor :disgust:

Ale był :) A no to spoko :wink4: Ja też miałem być ale nie wyszło, coś mi w ostatniej chwili wypadło i nie mogłem rano ;( Ale Hugo miał mi gadgety odebrać :) A piwko ze Sławkiem to i tak muszę wypić ale na jakimś ogólnopolskim :gwizdanie:

Hugo ze Slawkiem na Torze...a ja na Lawecie do Wawy wracalam :polew:

Tyle mnie widziano w Lublinie :kox:

Opublikowano

osetti :wink4:

Czlowiek pojedzony, to czlowiek szczesliwy.. :kox:

Tylko pojedzony? :tongue4: W sobotni wieczór to powinien być troszku napity :tongue4:

Opublikowano

oo Angela a co to Niuńka odmówiła posluszeństwa? :shocked:

Opublikowano

rafalekx to tez.. :polew: i nie tylko.. :gwizdanie:

Opublikowano

Hugo ze Slawkiem na Torze...a ja na Lawecie do Wawy wracalam :polew:

Tyle mnie widziano w Lublinie :kox:

Ojojoj :decayed: Współczuję... A co chłopaki nie umieli koła zmienić? :polew:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 01:38 _________________________________________________

rafalekx to tez.. :polew: i nie tylko.. :gwizdanie:

A co innego jeszcze masz na myśli? :naughty:

Opublikowano

oo Angela a co to Niuńka odmówiła posluszeństwa? :shocked:

no niestety :embarrassed:

biedactwo...pierwszy raz mi odmowilo posluszenstwa :beksa:

Opublikowano

angela teraz bedzie tylko lepiej.. :wink4:

Opublikowano

:pociesz: zdarza sie najlepszym

dojdzie do siebie 3mamy kciuki :)

a tymczasem miłej nocki moi drodzy...

winko się skonczyło pora dołączyć do Męża :naughty:

buziaki

Opublikowano

Pepin witam, mam rodzinkę na ul. Kwiatowej w Poznaniu, kojarzysz okolicę?

Kojarzę .. kilka sklepów z elektroniką w okolicy jest :)

ODwiedzasz rodzinkę w sierpniu :) ?

@Lublin .. jeszcze tydzień temu planowałem przyjechać na tor .. ale jakoś tydzień z urlopem wziął górę i siedzę na wsi

ale zaciski dostały moda ;)

Opublikowano

Ojojoj :decayed: Współczuję... A co chłopaki nie umieli koła zmienić? :polew:

powazniejsza sprawa :polew:

padla pompa wody i pasek sie zerwal..... :disgust:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 01:44 _________________________________________________

angela teraz bedzie tylko lepiej.. :wink4:

taaaa napewno :polew:

Opublikowano

Trzeba w cos wierzyc.. :polew:

Opublikowano

powazniejsza sprawa :polew:

padla pompa wody i pasek sie zerwal..... :disgust:

Pompę to ja u siebie już robiłem, bardzo dobrych majstrów od tych spraw mamy w Lubartowie, znaczy pod Lubartowem :gwizdanie: Mogłaś tam autko zostawić, bardzo blisko od Lublina :wink4:

Opublikowano

powazniejsza sprawa :polew:

padla pompa wody i pasek sie zerwal..... :disgust:

Pompę to ja u siebie już robiłem, bardzo dobrych majstrów od tych spraw mamy w Lubartowie, znaczy pod Lubartowem :gwizdanie: Mogłaś tam autko zostawić, bardzo blisko od Lublina :wink4:

a skad ja to moglam wiedziec :polew:

Opublikowano

Ja wróciłem z nocnej akcji oklejania słupów i klatek schodowych okolicznych osiedli we Wro...

Szukam mieszkania do wynajęcia - a ich ceny w necie są :shocked:

Może analogowa wersja dojdzie do ludzi, co niebardzo wiedzą jakie ceny są w ogłoszeniach www...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.