Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

wszyscy śpią? czy imprezują?

u mnie 23*C, zimna cerveza mmm :naughty:

jeszcze 2 tygodnie i mknę do Polonii :dance:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Idę właśnie spać rano wyjazd z urlopu w Karpaczu było fajno i w miarę pogoda dopisała :JC_fan: a teraz do domku 680km brrrrrrrrummm.

:lazy:

Opublikowano

e gdzie tam śpią zwiedzają forum :)

Opublikowano

cześć Marcinek :)

a Tobie chudineze szerokości przyczepności :)

Opublikowano

Witam witam i o zdrowie pytam :) uu ciepło u Ciebie :good:

Opublikowano

ciepło ciepło, jak to w Hiszpanii :tongue4:

duszno, spać się nie da

ale już dośc tego ciepełka, ja chcę do domu ;(

Opublikowano
:JC_fan: piszesz , że jeszcze 2 tygodnie , więc już nie długo , pozdrowionka , zmykam do spania. :thankyou2:
Opublikowano

fakt, jeszcze kilka dni, oby zleciały szybko,

i oby droga do domu była spokojna, tym bardziej, że pojedzie ze mną mój kot :no4:

no to ja też mykam do łózka, kolorowych dla wszystkich

Opublikowano

a u mnie wlasnie goscie sie rozjechali i impreska sie skonczyla :D:D kolejne 10 lat na karku :rolleyes: pozdro

Opublikowano

U mnie tez gril sie skonczyl goscie sie rozjechali a ja siedze dalej pozdro

Opublikowano

kojot - a masz przy czym siedziec??? albo chociaz z kim ?? :evil:

Opublikowano

kojot :polew: wybacz, ale mój Mąż ma taką ksywę od lat

i tylko z nim mi sie kojarzy i mam wrażenie jakbym z nim pisała na forum a przeciez on już śpi :mysli:

:polew:

Opublikowano

kojotów na świecie jest tyle ze głowa boli :wink4: sam znam co najmniej 5

Opublikowano

ja znam tylko siebie innego innego nie znam

Opublikowano

kojotów na świecie jest tyle ze głowa boli :wink4: sam znam co najmniej 5

nie cwaniacz :angry:

:wink4:

ja znam jednego i to aż za dobrze :tongue4:

Opublikowano

chyba przed wczesniejszy post nie doszedl nie wiem co sie stalo chyba juz za duzo dla mnie na dzisiaj :)[br]Dopisany: 27 Lipiec 2008, 00:56 _________________________________________________osseti ja juz za tydzien bede w Polsce sie bawil za tydzien o tej poze bede juz gdzie pijany spal

Opublikowano

kojot nie drażnij mnie :decayed:

wytrzymam, dam radę!

na jak długo do Polski?

Opublikowano

planuje na 3 tygodnie ale jak mi sie spodoba to zadzwonie do szefowej ze mi sie samochod zepsul i zostane dluzej haha

Opublikowano

świetnie ze masz taką wyrozumialą szefową :good:

u mnie to nie przejdzie, i 31 sierpnia żegnaj Polsko :kwasny:

Opublikowano

wyrozumiala czy nie co moge poradzic jak samochod zepsuty :evil: , ale naprawede jest spoko[br]Dopisany: 27 Lipiec 2008, 01:05 _________________________________________________przywioze jej flaszke[br]Dopisany: 27 Lipiec 2008, 01:06 _________________________________________________a Ty czemu nie spisz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.