Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kojot_84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kojot_84

  1. niestety u mnie nie ma naklejki jest tylko klej po naklejce lipa
  2. Zna ktos moze nr serwa do AVJ bo musze wymienic i moze ktos sie orietuje czy moze byc od b5 i czy wogole podejdzie jakies inne, z gory dziekuje
  3. z czujnikiem jest chyba wszystko w porzadku ale pedal ma lekki luz jak go uniose to wszystko ok
  4. kojot_84 odpowiedział(a) na kojot_84 temat w Audi A4 B6/B7
    mamtaki problem ze ubywa oleju zauwazylem i zauwazylem ze guma ktora idzie od turba jest cala w oleju zregenerowalem turbine ale dalej jest to samo tyle co ubywalo to ubywa myslem ze to moze przez to bo to idzie do pokrywy zaworow i dalej do filtra
  5. Posiada ktos moze schemat ukladu hamulcowego do b6, bo mam taki problem ze pedal mi troche opadl i zapalaja sie same swiatla stopu i nie wiem jak sie do tego dobrac, bede bardzo wdzieczny za pmoc
  6. kojot_84 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Wiecie moze co to jest to okragle i do czego sluzy ? z gory dziekuje za pomoc http://www.postimage.org/image.php?v=gxtTk5r
  7. kojot_84 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam Mam taki problem ze samochód sam hamuje podnioslem każde kolo do góry i sie okazalo ze kazde trzyma inaczej z przodu od pasażera najmocniej od kierowcy slabiej za kierowca jeszcze słabiej a za pasażerem lekko się kreci troche po pompowalem hamulcem na zgaszonym i zapalonym i to samo, po przejechaniu 50km okazalo sie ze trzymają jeszcze mocniej nawet te które nie trzymało, podczas jazdy pedal zrobil sie bardziej twardy, sprawdzilem serwo, na zgaszonym pompnelem go pare razy i odpalilem trzymajac pedal i opadl to jakby dzialalo, Jak myslicie gdzie jest problem?
  8. wlasnie wrocilem z pracy ide rozbierac, wszystkie kola jednakowo sie grzeja[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 15:06_________________________________________________a plyn to niewiem czy wogole byl wymieniany
  9. Mam taki problem podczas jazdy hamulce jakby same hamowaly, samochod ciezej przyspiesza duzo wiecej pali, jak sie zatrzymam na gorce i puszcze hamulec to stoi w miejscu po 50km kola sa lekko cieple a jak pociagne za reczny to dzwignia idzie tak lekko jakby wogole linki nie bylo (nie zawsze). jak myslicie od czego zaczac?
  10. W moim przy 145000km srubka sie wykrecila przy korbowodzie i wal. panewki,korbowod,turbo do wymiany, wiec roznie bywa
  11. kojot_84 odpowiedział(a) na domjenick temat w 1.8T
    domjenicki a jak zrobiles sobie wskaznik doladowania pokaz jak to wyglada
  12. jutro moze bede mial za jakies 200 funtow czyli jakies 900 zl ale uzywana po regeneracji
  13. w mojej a4 padla turbina szukam nowej o nr 058 145 703J ale nie moge znalesc, sa tylko z takim samym nr tylko z zamiast J to inna litera na koncu. Wiecie moze czym sie one roznia? pozdro
  14. wielkie dzieki I to wystarczy zeby dopasowac nastepna?
  15. potrzebuje nowa turbine do samochodu ale nie moge odczytac calego nr blaszce, zna ktos moze ten nr, bym byl bardzo wdzieczny pozdro
  16. kojot_84 odpowiedział(a) na kojot_84 temat w Audi A4 B6/B7
    nie pamietam jak to sie nazywalo a potem przed wymiana oleju wlalem engine fresh zeby go przeczyscic
  17. kojot_84 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Niedawno mialem mala awarie, podczas jazdy pekl mi korbowod i zadrapal mi wal wymienilem to i jeszcze panewki pompe oleju i uszczelke pod glowica, po zlozeniu wszystko bylo w pozadku tylko jakby jeden zawor pykal i znajomy doradzil zeby zalac do oleju czegos na uszczelnienie zaworow po tym nie chcial palic jak pozadnie wystygl rano musialem go prawie godzine krecic zeby zalapal a i tak przerywal do rozgrzania, wymienilem olej i jest lepiej czasami ma maly problem bo najprawdopodobniej jeszcze troche tego zostalo w silniku, ale najgorsze jest to ze zostawia bialo szary dym jak jade, sprawdzalem turbo jest ok bledow na kompie nie ma , jak myslicie od czego zaczac?
  18. a jak nimi zakrecic?
  19. jechalem i w pewnym momencie poprostu zgasl silnik i wyskoczyl bieg raczej przestal pracowac, ale nie bylo slychac zadnych zgrzytow
  20. Witam ostatnio podczas jazdy zgasl sam silnik i jak prubowalem go odpalic jeszcze raz to rozrusznik nie chcial krecic slychac bylo jak bendix zaskakuje ale nie kreci, dzisiaj rozkrecilem rozrusznik i wyjety dziala ale jak go wloze na miejsce to znowu stoi jakby nie mial sily krecic kolem zamachowym, czyzby silnik sie zatarl? jak myslicie od czego tu zaczac? bardzo prosze o pomoc
  21. kiedys mialem podobnie i sie okazalo ze w zarowce tylnej lampy bylo zwarcie wymienilem zarowke i wszystko gralo
  22. moj samochod nawiedzaja dwa bledy, P0420 - Generic catalyst efficiency below threshold (bank1) jak dobrze rozumuje to chodzi o katalizator 1 sade, dobrze rozumuje? P1296 Cooling system malfunction - mam ten blad i zawsze przy wlaczonym zaplonie kreci sie wentylator chlodnicy i nie wiem co z tym zrobic moze wy cos poradzicie.pozdro
  23. to jest chery ,endriuu dajesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.