Treść opublikowana przez kojot_84
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
tak anglik jego marka jest tez nazwa miasta w angli
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Co chcecie wiedziec?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Jak sie nie myle to ten samochod byl w Gran Turismo
-
[ALL B5] Jaką żywotność maja disle audi (1.9 110 ps)
Moj ma 225kkm i jak narazie wszystko wporzadku
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Ja znalazlem ten samochod dzieki temu ogloszeniu zaraz cos znajde i wrzuce[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 20:37_________________________________________________No to moze cos takiego powodzenia- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Italdesign Aztec- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Moze jakas malutka podpowiec?- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
dobrze gratuluje- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
dobra to jak wstawia nowa fote to nie jest prototyp a na tamtym zdjeciu byl EDAG cinema. Powodzenia- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
dobra cos poszukam ale nie wiem czy zdaze wkleic to dzisiaj wiec zgadujcie poki niie wkleje podpowiem ze to oni zaprojektowali smarta a ten samochod byl na wystawie w frankfurcie- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Nikt nie mowil ze nie a najlepiej niech cerB zdecyduje jak cos to szybko cos nowego wkleje- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
tak to jest prototyp niemiecki- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
dobra to jakjutro wstane to wkleje[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2008, 01:47_________________________________________________dobra to ja wklejam moze nie wyjsc bo troche wypilem jak cos to sprubuje juro jeszcze raz http://www.postimage.org/image.php?v=aV1Vyl0i- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
noble m12?- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
wyglada na TVRa ale nie moge znalesc modelu- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
toyota?- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
mangusta[br]Dopisany: 18 Sierpień 2008, 18:44 _________________________________________________?- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
chyba jakies Porsche- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
by sie przydala jakas podpowiedz- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
narazie dobradnoc do nastepnego razu- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
wyrozumiala czy nie co moge poradzic jak samochod zepsuty , ale naprawede jest spoko[br]Dopisany: 27 Lipiec 2008, 01:05 _________________________________________________przywioze jej flaszke[br]Dopisany: 27 Lipiec 2008, 01:06 _________________________________________________a Ty czemu nie spisz?- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
planuje na 3 tygodnie ale jak mi sie spodoba to zadzwonie do szefowej ze mi sie samochod zepsul i zostane dluzej haha- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
chyba przed wczesniejszy post nie doszedl nie wiem co sie stalo chyba juz za duzo dla mnie na dzisiaj [br]Dopisany: 27 Lipiec 2008, 00:56 _________________________________________________osseti ja juz za tydzien bede w Polsce sie bawil za tydzien o tej poze bede juz gdzie pijany spal - Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili