Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kojot_84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kojot_84

  1. tak anglik jego marka jest tez nazwa miasta w angli
  2. Jak sie nie myle to ten samochod byl w Gran Turismo
  3. Moj ma 225kkm i jak narazie wszystko wporzadku
  4. Ja znalazlem ten samochod dzieki temu ogloszeniu zaraz cos znajde i wrzuce[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 20:37_________________________________________________No to moze cos takiego powodzenia
  5. Moze jakas malutka podpowiec?
  6. dobra to jak wstawia nowa fote to nie jest prototyp a na tamtym zdjeciu byl EDAG cinema. Powodzenia
  7. dobra cos poszukam ale nie wiem czy zdaze wkleic to dzisiaj wiec zgadujcie poki niie wkleje podpowiem ze to oni zaprojektowali smarta a ten samochod byl na wystawie w frankfurcie
  8. Nikt nie mowil ze nie a najlepiej niech cerB zdecyduje jak cos to szybko cos nowego wkleje
  9. tak to jest prototyp niemiecki
  10. dobra to jakjutro wstane to wkleje[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2008, 01:47_________________________________________________dobra to ja wklejam moze nie wyjsc bo troche wypilem jak cos to sprubuje juro jeszcze raz http://www.postimage.org/image.php?v=aV1Vyl0i
  11. wyglada na TVRa ale nie moge znalesc modelu
  12. mangusta[br]Dopisany: 18 Sierpień 2008, 18:44 _________________________________________________?
  13. chyba jakies Porsche
  14. by sie przydala jakas podpowiedz
  15. narazie dobradnoc do nastepnego razu
  16. wyrozumiala czy nie co moge poradzic jak samochod zepsuty , ale naprawede jest spoko[br]Dopisany: 27 Lipiec 2008, 01:05 _________________________________________________przywioze jej flaszke[br]Dopisany: 27 Lipiec 2008, 01:06 _________________________________________________a Ty czemu nie spisz?
  17. planuje na 3 tygodnie ale jak mi sie spodoba to zadzwonie do szefowej ze mi sie samochod zepsul i zostane dluzej haha
  18. chyba przed wczesniejszy post nie doszedl nie wiem co sie stalo chyba juz za duzo dla mnie na dzisiaj [br]Dopisany: 27 Lipiec 2008, 00:56 _________________________________________________osseti ja juz za tydzien bede w Polsce sie bawil za tydzien o tej poze bede juz gdzie pijany spal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.