Treść opublikowana przez kojot_84
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
juz czegos szukam[br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 22:07_________________________________________________
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
infinity
-
235/45/17 na 225/45/17
dobra wierze to musze zmienic opony[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 19:51_________________________________________________ale chodzi tylko o rozmiar? birznik moze byc inny?
-
235/45/17 na 225/45/17
ale to przecierz taka mala roznica?
-
235/45/17 na 225/45/17
ale to ma wplyw na komfort jazdy czy na samochod
-
[B5 AFN] tyl w quattro b5
wpadlem ostatnio w poslizg i rozwalilem tylne kolo o krawerznik, wymienilem wahacz dolny piaste i lozysko innych usterek nie widzialem i pojechalem na zbierznosc probowali ustawic ale nie da rady brakuje 2.5 stopnia w pionie tego kola a nic wiecej nie widac zeby bylo uszkodzone, diagnosta powiedzial ze musze wymieniac wszystko po kolei i sprawdzac zbierznosc, a wy co o tym myslicie?pozdro
-
235/45/17 na 225/45/17
juz wstawilem na tyl 235 a stare wyrzucilem bo sie nie nadawaly firma to avon jakas angielska, a czemu nalezy z przodu i z tylu miec takie same?
-
235/45/17 na 225/45/17
ok wielkie dzieki chlopaki
-
235/45/17 na 225/45/17
kupilem na ebayu felgi 17 na ktorych sa opony 225/45/17 i koles dorzucil mi dwie opony 235/45/17 i czy na te felgi wejda te opony?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
anglik?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
moze Jaguar?
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
U mnie nie ma
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
to znaczy ze jest z czech? jak tak to moze jawa oni kilka modeli wyprodukowaji samochodow.
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Chlopaki ja wlasnie zaczelem montowac ale sie okazalo ze w AFNie nie ma wezyka przy komputerze to wiec tez mi zostaje tylko kruciec?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
wschodnia czy zachodnia?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
wolga?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
wystarczy Renault 21 kombi to dawaj chudineze
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie powiem kiedys moze jeszcze raz to samo wrzuce
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Dobra to nikt nie wygral miliona, zapodam cos nowego napszyklad to <a href="http://www.postimage.org/image.php?v=gxMM9nA" target="_blank"><img src="http://www.postimage.org/gxMM9nA.jpg" border="0" /></a> mam nadzieje ze nie bedzie trudne[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 17:44_________________________________________________<a href="http://www.postimage.org/image.php?v=gxMM9nA" target="_blank"><img src="http://www.postimage.org/gxMM9nA.jpg" border="0" /></a>[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 17:44_________________________________________________
-
[B5 AFN] Wymniana uszczelki pod miską . Opinie
Mi sie wydaje ze nie trzeba podnosic silnika wystarczy usunac stabilizator
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
to nie to
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
rocznik 62 nie wiem czy gral w jakims filmie sprawdze
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
moro99 w sumie masz racje ale i tak duzo juz napisalem a co by wam pomoglo w zgadnieciu?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
niestety nie - Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili