-
[B6 AVJ] Serwo numer części
niestety u mnie nie ma naklejki jest tylko klej po naklejce lipa
-
[B6 AVJ] Serwo numer części
Zna ktos moze nr serwa do AVJ bo musze wymienic i moze ktos sie orietuje czy moze byc od b5 i czy wogole podejdzie jakies inne, z gory dziekuje
-
[B6 AVJ] Schemat ukladu hamulcowego
z czujnikiem jest chyba wszystko w porzadku ale pedal ma lekki luz jak go uniose to wszystko ok
-
[B6 AVJ] Co to jest?
mamtaki problem ze ubywa oleju zauwazylem i zauwazylem ze guma ktora idzie od turba jest cala w oleju zregenerowalem turbine ale dalej jest to samo tyle co ubywalo to ubywa myslem ze to moze przez to bo to idzie do pokrywy zaworow i dalej do filtra
-
[B6 AVJ] Schemat ukladu hamulcowego
Posiada ktos moze schemat ukladu hamulcowego do b6, bo mam taki problem ze pedal mi troche opadl i zapalaja sie same swiatla stopu i nie wiem jak sie do tego dobrac, bede bardzo wdzieczny za pmoc
-
[B6 AVJ] Co to jest?
Wiecie moze co to jest to okragle i do czego sluzy ? z gory dziekuje za pomoc http://www.postimage.org/image.php?v=gxtTk5r
-
[B6 AVJ] Sam hamuje
Witam Mam taki problem ze samochód sam hamuje podnioslem każde kolo do góry i sie okazalo ze kazde trzyma inaczej z przodu od pasażera najmocniej od kierowcy slabiej za kierowca jeszcze słabiej a za pasażerem lekko się kreci troche po pompowalem hamulcem na zgaszonym i zapalonym i to samo, po przejechaniu 50km okazalo sie ze trzymają jeszcze mocniej nawet te które nie trzymało, podczas jazdy pedal zrobil sie bardziej twardy, sprawdzilem serwo, na zgaszonym pompnelem go pare razy i odpalilem trzymajac pedal i opadl to jakby dzialalo, Jak myslicie gdzie jest problem?
-
[B6 AVJ] Problem z hamulcami
wlasnie wrocilem z pracy ide rozbierac, wszystkie kola jednakowo sie grzeja[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 15:06_________________________________________________a plyn to niewiem czy wogole byl wymieniany
-
[B6 AVJ] Problem z hamulcami
Mam taki problem podczas jazdy hamulce jakby same hamowaly, samochod ciezej przyspiesza duzo wiecej pali, jak sie zatrzymam na gorce i puszcze hamulec to stoi w miejscu po 50km kola sa lekko cieple a jak pociagne za reczny to dzwignia idzie tak lekko jakby wogole linki nie bylo (nie zawsze). jak myslicie od czego zaczac?
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
W moim przy 145000km srubka sie wykrecila przy korbowodzie i wal. panewki,korbowod,turbo do wymiany, wiec roznie bywa
-
[B6 AVJ] Splitter
domjenicki a jak zrobiles sobie wskaznik doladowania pokaz jak to wyglada
-
[B6 AVJ] Jaka jest różnica między turbinami
jutro moze bede mial za jakies 200 funtow czyli jakies 900 zl ale uzywana po regeneracji
-
[B6 AVJ] Jaka jest różnica między turbinami
kurde nie mam etki
-
[B6 AVJ] Jaka jest różnica między turbinami
w mojej a4 padla turbina szukam nowej o nr 058 145 703J ale nie moge znalesc, sa tylko z takim samym nr tylko z zamiast J to inna litera na koncu. Wiecie moze czym sie one roznia? pozdro
-
[B6 AVJ] Jaki nr ma turbina
wielkie dzieki I to wystarczy zeby dopasowac nastepna?
kojot_84
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta