Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

a ja ogolnie chetnie kupie audi a4 bo moja sprzedalem w poniedzialek... ;( rafal dasz rade :good: tyklo wiesz... mozesz nam pokazac jak swieci :P tylko zeby nas tu nie oslepilo[br]Dopisany: 01 Sierpień 2008, 00:12 _________________________________________________a jak narazie smigam corsa 2 1.2 ze wspomaganiem :evil: pali jak smok a jedzie jakby nie chcial...[br]Dopisany: 01 Sierpień 2008, 00:14 _________________________________________________oczywiscie nie moja :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja sprzedałem dziś A4. bolało jak odjeżdżała czas na coś nowszego, ewentualnie szybszego :)

Wiem wiem że na subaru :tongue4: kumpel mi mówił że naśmiewałeś się na forum subaru z A4ek :bicz3: :punish: No może naśmiewałeś to za duże słowo :naughty: To co teraz STI czy WRX? :gwizdanie:

nie naśmiewałem się :) po prostu to zupełnie inne auta, A4 jest wygodne i komfortowe ale jest autem, jakich na ulicach jest mnóstwo, Impreza GT ma charakter... właśnie GT chodzi mi po głowie, ale mam też ładne B5 na oku w PL a znajomy znalazł mi B6 w DE za śmieszne pieniądze ale nie chcę zapeszać i nic więcej nie powiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak narazie smigam corsa 2 1.2 ze wspomaganiem pali jak smok a jedzie jakby nie chcial...

Ja miałem taką Corsę B kiedyś tylko 1,4 i latała całkiem spoko :good: 160 bez problemu szła :> A po mieście była dużo sprytniejsza i startowała lepiej niż AFNik :decayed: Ale tylko od 0-60km/h :naughty:

Zaraz może fotkę wrzucę z jedną lampą podłączoną do xenonka :kox: Ale fotka nie oddaje tego tak jak na żywo :decayed: Normalnie zakochałem się w tym xenonie :kox: Mam nadzieję że sokolnh uzna mi reklamację ;( W sumie pierwszy raz to odpalałem dzisiaj :decayed: Gwarancja rozruchowa się należy :decayed:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2008, 00:19 _________________________________________________

nie naśmiewałem się :) po prostu to zupełnie inne auta, A4 jest wygodne i komfortowe ale jest autem, jakich na ulicach jest mnóstwo, Impreza GT ma charakter... właśnie GT chodzi mi po głowie, ale mam też ładne B5 na oku w PL a znajomy znalazł mi B6 w DE za śmieszne pieniądze ale nie chcę zapeszać i nic więcej nie powiem :P

No ja mam kumpla na forum subarki :wink4: I pytał się mnie ostatnio czy "pet3r należy do naszego forum" :naughty: A że on często się ze mną przekomarza w sprawach autek to i docinał że zmieniasz Audi na lepsze bla bla bla subaru :naughty: I że coś tam, ogólnie to sobie dodał większość :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy lepsze - nie wiem, bo nawet nigdy nie jeździłem... podobno trwalsze silniki, lepsze zawiasy i bezpieczniejsze przy dzwonie. podobno też dużo palą ;)

plany planami a jutro normalny dzień - czyli praca od rana. dobrych snów wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, od subaru wole S4 lub RS4 w B5 :) pali pewnie tyle samo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh widze ze dziś był dzien sprzedażowy Swoich Audic bo Ja tez to uczyniłem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :beksa: :bicz3: :bicz::bicz2::foch::rant: :doh1: :fool::zemdlal::baseball::takiego::punish:

nasze forum sie rozpada :( a moze wrecz przeciwnie?? :mysli: beda lepsze, nowsze i w ogole :kox: to jak bedzie???

cuber co kupujesz????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuber co kupujesz????

szukam B7 czarnego Avanta ale tylko i wyłacznie w S-line :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec sie rozwija :kox:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2008, 01:21 _________________________________________________kierowca calibry

jedzie taki przez miasto

czerwony

spojler 3 metry wysoki i 6 szeroki

dokładki na zderzakach to to jego własny projekt narysowany chyba na paincie

żarówki w lampach pomalowane niebieskim markerem co daje efekt "xenonow"

alufelgi od rometa rocznik 1923 tylko odswierzone chromem w sprayu

zimny łokieć (kierowca prawie wylatuje przez okno bo jednocześnie przechyla sie na lewa stronę zęby dosięgnąć)

mydełko FA ( oczywiście calibra jest bez wspomagania)

i najlepsze - muza - otwarte okna oraz szyberdach dorabiany przez sąsiada murarza,

sprzęt grający - to 2 tuby z głośnikami 5.5cm podłączone do prostownika a ten do radia na kasety do którego jest włożona kaseta z kablem (kupiona na allegro za 2.99 - no bo to przecież jeszcze nie 3 złote) kabel podłączony do mp3 64MB na której leci zmiksowane discopolo

:>[br]Dopisany: 01 Sierpień 2008, 01:33 _________________________________________________jezu !! zostalem sam... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: Ja właśnie miałem siedzieć nad jeziorkiem i popijać piwko :foch: A tu nici z wypadu... ale co się odwlecze to nie uciecze :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O juz jest jutro.. :decayed:

Nieee już jest dziś :tongue4: a skończyło się wczoraj :tongue4: O której te fotki zapoda Sławek :kox: I co będzie ciekawego? A poza tym OMG dobrze się bawił na tej sesji? :polew: A i czy jakieś modelki były :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czemu juz spicie? w Hiszpanii sie dopiero zycie zaczyna hehe...

od wczoraj mam gosci z Polski, wlasnie wrocilismy z plazy....

mega ciepla nocka, zimne piwko i wogole normalnie jest gites :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osetti u nas jest tak samo.. Zycie kwitnie po 24 :naughty:

U nas zapewne jest tak samo parno jak i u was.. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać koleżankę :hi: A to ładnie tak przyjmować gości z Polski i siedzieć przy komputerku? :tongue4: Niewychowana jesteś :nose: A my tu wcale nie śpimy tylko czekamy na nowe fotki furki Sławka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez poszla.. :naughty:

Ale wróci :naughty::tongue4: Bo ona bez NAS i bez tego forum żyć nie może :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Ja właśnie wróciłem z kontrolnego wypadu na Festival Beach Party. Hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...