Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam kolejnego pięknego księżycowego dnia :]

na początek kilka fotek z aktualnościami :]

a wiec tak dzisiaj jechałem na zakupy i takie oberwanie chmury przyszło ze jechałem niecałe 30 i nic widać nie było... porównywałem właśnie ze na aparacie świat i drogę było widać lepiej niż na żywo...

74dcf857d44a10c8.jpg

10a94cd28ce99723.jpg

a 10 minut później i 3 kilometry dalej już było tak super... oczywiście tam tez lalo bo były ogromne kałuże i w tym czasie udało mi sie sfotografować skodę octavie przerobiona na wrc :D kiedyś jeździła po Sycowie teraz śmiga po Twardogórze.

612e015857ed3372.jpg

3b51693fd8a052e8.jpg

0b8021f7cf32cda8.jpg

a w sobotę jak jechałem na basenik do Oleśnicy z moimi pociechami około godziny 10.15 jakieś 10km przed Oleśnica było coś takiego:

c800150318fad883.jpg

ktoś źle z zakrętu wyszedł ale jakieś 150 miał na pewno oczywiście były pierwsze deszcze wiec ślizgu było... 100m dalej był już odholowany passat b5 granatowy z potrzaskanym przodem... później jechała karetka jedna ale nie na sygnale a kawałek dalej zapier*alala karetka na sygnale ale nic więcej o tym nie wiem...

[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 00:15 _________________________________________________ekipa??? a gdzie cerB ???

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A co to na dachu stoi..? Wyglada jak A6 :mysli:

Opublikowano

obiecałem sobie, że będę chodził spać o 22... jakoś mi nie poszło :decayed:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 00:20 _________________________________________________

A co to na dachu stoi..? Wyglada jak A6 :mysli:

po mojemu to Toyota Avensis

Opublikowano

Ta stara nie..?

Opublikowano

avensis o ile sie nie byle :] toyota napewno jeszcze myslalem ze moze corolla

pet3r tak ei da rady :tongue4:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 00:23 _________________________________________________zadna audi !!! pet3r sorka za ten kolor... pomyleczka :gwizdanie:

Opublikowano

pet3r o czym Ty mówisz... 22 :wallbash: Ja od 2 lat nie poszedłem spać wcześniej jak o 1-2 :decayed: Się mi zegar biologiczny przestawił :wallbash: Życie...

Opublikowano

no już miałem pisać, że jakiegoś metro czy homo ze mnie robisz tym różowym...

Opublikowano

A ja musze chodzic spac przed 2 bo pozniej to sie glodny robie.. :polew:

Opublikowano

ykk a co lodówkę zamykają? :polew: Czy jak?

Opublikowano

Nie jadam przed spaniem.. :decayed:

Opublikowano

ykk sie przyznać nie chce ze zona ma łańcuch i nim owija lodówkę i taka 5-cio kilogramowa kłódkę zakłada :] [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 00:31 _________________________________________________a co o tej octavce sadzicie??? mi sie ogolnie nie podoba... :polew:

Opublikowano

ykk już żonaty?

Opublikowano

ykk już żonaty?

Właśnie :blink::shocked::think2::OMG:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 00:34 _________________________________________________

a co o tej octavce sadzicie??? mi sie ogolnie nie podoba... :polew:

brzydal :tongue4: Szkoda że na kołpakach nie jeździ :naughty:

Opublikowano

ajc ups 22 lata... zapomnialem sie... wiecie 40 na karku i juz sie rozne pierdoly zaczynaja... :rolleyes: babcia mu lodowke zamyka :kox:

Opublikowano

już się przeraziłem - w takim wieku kaganiec zakładać... :D

Opublikowano

ykk wybacz !!!! :gwizdanie: :notworthy: to juz 2 razy sie pomylilem dzis... :kox:

Opublikowano

już się przeraziłem - w takim wieku kaganiec zakładać... :D

:polew: A może ykk już faktycznie w kagańcu :polew:

Opublikowano

trza iść spać, dobrej nocy Panowie. bez młodych małżeństw proszę :P

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Co to to nie.. :naughty:

cerB dajesz dzisiaj ladnie do pieca.. :cool1:

Opublikowano

ykk nie ściemniaj mów prawdę :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.