Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolejnego pięknego księżycowego dnia :]

na początek kilka fotek z aktualnościami :]

a wiec tak dzisiaj jechałem na zakupy i takie oberwanie chmury przyszło ze jechałem niecałe 30 i nic widać nie było... porównywałem właśnie ze na aparacie świat i drogę było widać lepiej niż na żywo...

74dcf857d44a10c8.jpg

10a94cd28ce99723.jpg

a 10 minut później i 3 kilometry dalej już było tak super... oczywiście tam tez lalo bo były ogromne kałuże i w tym czasie udało mi sie sfotografować skodę octavie przerobiona na wrc :D kiedyś jeździła po Sycowie teraz śmiga po Twardogórze.

612e015857ed3372.jpg

3b51693fd8a052e8.jpg

0b8021f7cf32cda8.jpg

a w sobotę jak jechałem na basenik do Oleśnicy z moimi pociechami około godziny 10.15 jakieś 10km przed Oleśnica było coś takiego:

c800150318fad883.jpg

ktoś źle z zakrętu wyszedł ale jakieś 150 miał na pewno oczywiście były pierwsze deszcze wiec ślizgu było... 100m dalej był już odholowany passat b5 granatowy z potrzaskanym przodem... później jechała karetka jedna ale nie na sygnale a kawałek dalej zapier*alala karetka na sygnale ale nic więcej o tym nie wiem...

[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 00:15 _________________________________________________ekipa??? a gdzie cerB ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

obiecałem sobie, że będę chodził spać o 22... jakoś mi nie poszło :decayed:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 00:20 _________________________________________________

A co to na dachu stoi..? Wyglada jak A6 :mysli:

po mojemu to Toyota Avensis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avensis o ile sie nie byle :] toyota napewno jeszcze myslalem ze moze corolla

pet3r tak ei da rady :tongue4:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 00:23 _________________________________________________zadna audi !!! pet3r sorka za ten kolor... pomyleczka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pet3r o czym Ty mówisz... 22 :wallbash: Ja od 2 lat nie poszedłem spać wcześniej jak o 1-2 :decayed: Się mi zegar biologiczny przestawił :wallbash: Życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja musze chodzic spac przed 2 bo pozniej to sie glodny robie.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk sie przyznać nie chce ze zona ma łańcuch i nim owija lodówkę i taka 5-cio kilogramowa kłódkę zakłada :] [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 00:31 _________________________________________________a co o tej octavce sadzicie??? mi sie ogolnie nie podoba... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk już żonaty?

Właśnie :blink::shocked::think2::OMG:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 00:34 _________________________________________________

a co o tej octavce sadzicie??? mi sie ogolnie nie podoba... :polew:

brzydal :tongue4: Szkoda że na kołpakach nie jeździ :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajc ups 22 lata... zapomnialem sie... wiecie 40 na karku i juz sie rozne pierdoly zaczynaja... :rolleyes: babcia mu lodowke zamyka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk wybacz !!!! :gwizdanie: :notworthy: to juz 2 razy sie pomylilem dzis... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się przeraziłem - w takim wieku kaganiec zakładać... :D

:polew: A może ykk już faktycznie w kagańcu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Co to to nie.. :naughty:

cerB dajesz dzisiaj ladnie do pieca.. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...