Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a co u was?? cos ciekawego sie dzis wydarzylo??????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też deszcz padał, ale trafiło mi się darmowe mycie KÄRCHERem :rolleyes: więc skorzystałem... Panowie czym najlepiej czyścić czarne dokładki zderzaków? :gwizdanie: Albo czym to pomalować nie farbą, tylko jakiego specyfiku użyć żeby nie było odbarwień i żeby było czarne i żeby nie złaziło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz takim sprayem ... działa sam sprawdzałem... tylko musi być dobry... albo mam również pastę na orlenie kiedyś kupiłem taka niebieska i tez działa... nawet sie nie zmywa tak szybko... a jeśli chodzi o spray to najlepiej przed myciem popryskać i później umyć :] efekcik jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cerB ale jaki spray? nazwa? Ja mam jakiś spray do zderzaków, ale po myciu lub po deszczu już go nie ma :( I jest matowy brzydki kolor dokładki, ktoś ją wcześniej pomalował jakimś gównem teraz mi to zaczęło złazić, właśnie po tym dzisiejszym myciu pod ciśnieniem :decayed: Pewnie jakimś gównem to pomazał poprzedni właściciel ludzie to są tępi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie niestety tez nie pamieta... ale chyba bylo takie nie za duze albo wlasnie duze... zolto fioletowe chyba ale nie paeitam... dwuch uzywalem i jedewn nie dzialal... ale powiem ze po spryskaniu calego auto... dokladki, progi, atrapa, ktarki w zderzaku, lusterka, przedzialki szyb, opony,klamki

to ledwo stylko mi na 2 razy :wink4: tez to na stacji kiedys kupielm... napewno na orlenie bo nigdzie indziej nie tankuje z reguly :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskoczę jutro na Łorlen zobaczę co tam mają :decayed: Może faktycznie coś dobrego... Ale czym to zedrzeć cholerstwo... skoro zaczęło złazić to zejdzie dalej... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie niestety tez nie pamiętam... ale chyba było takie nie za duże albo właśnie duże... żółto fioletowe chyba ale nie pamiętam... dwóch używałem i jeden nie działał... ale powiem ze po spryskaniu całego auto... dokładki, progi, atrapa, kratki w zderzaku, lusterka, przedziałki szyb, opony,klamki

to ledwo tylko mi na 2 razy :wink4: tez to na stacji kiedyś kupiłem... na pewno na orlenie bo nigdzie indziej nie tankuje z reguły :cool1:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 01:09 _________________________________________________karszer na maxa albo szlifiera :polew::evil:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 01:10 _________________________________________________a atk na serio to nie mam pojecia... moze dobrze szmata ... nie wiem naprawde[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 01:11 _________________________________________________narazicho wszystkim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak zwykle w robocie.CerB sprzedałeś już swoją niunię no i czy masz nową na oku?

zacznę wcześniej bo mnie muli i spać idę... mirek - sprzedałem swoja... ale ciężko mam coś wybrać :kwasny: bylem jedna oglądać audi a4 1998rok ale masakra - opisałem ja w "zakupie kontrolowanym" . następnie miałem wczoraj jechać po inna 1998 rok ale okazało sie ze nie miała elektrycznej regulacji świateł... co dla mnie jest ważne :evil: a gościu był trochę nie miły...

ok milej nocki wszystkim :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...