Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Soca rządzi :kox::banan2: :banan2: :banan2:

:polew:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niesmiertelny:

Mieczyslaw-Fogg-Starszy-Pan-I-m-sorry,images_big,8,DVD155.jpg

:travolta:

Opublikowano

Niesmiertelny:

Mieczyslaw-Fogg-Starszy-Pan-I-m-sorry,images_big,8,DVD155.jpg

:travolta:

Dobre :good:

Ale mam kata .. czasne se pasjansa ..czy coś bo zaraz oszaleje :thumbdown:

Opublikowano

ja jestem po ciazkim dniu... formatowalem kompa jak niektorzy zdazyli sie dowiedziec... ale mam klopoty... poniewaz winamp mi nie dziala, ogolnie dzwiekow nie ma i wyskakuje mi ze nie ma directsound'a cos teraz siaglem ale |-|uj wie czy podziala...

p.s. a dla adminow mam niespodzianke :D

ale to za chwilke

Opublikowano

Czas spać... :hi:

Opublikowano

cerB instalujesz karte muzyczna i po sprawie.. :naughty:

Opublikowano

jednak nie dziala... blagam pomozcie... skad mam wziasc DIRECTSOUND ???

Opublikowano

Ja tam bym się chętnie dowiedziała co to za niespodzianka? :mysli:

Opublikowano

tylkko jak?? nie mam plyty zadnej :kwasny:

niespodzianka za chwile

Opublikowano

Dopoki nie bedzie miec DIRECTSOUND to nici z niespodziewanki.. :naughty:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2008, 00:29 _________________________________________________cerB a jaka masz karte muzyczna..?

Opublikowano

cerB sterowniki do dźwięku i jakieś kodeki do filmów przy okazji sobie sciagnij :naughty:

A ja przeżyłem chwile grozy... :shocked: Instaluje BearShare a tu antywirus drze morde że wykrył wirusa :wallbash: myślałem że rypnę z krzesła, tydzień temu formata robiłem ;( Ale opanowałem to ch@jstwo chyba... :decayed: Mam taką nadzieję, bo objawy zniknęły... już nie mam w koszu windowsa :blink::naughty: Ludzie zwariować można, ściągnie człowiek pewną instalkę a tam wirus :wallbash: ale usunąłem gada, musiałem sposobem, bo tak sam z siebie się nie poddawał... jeb@ny :bicz:

Opublikowano

W bear share sa adware.. :decayed:

Opublikowano

jest... znalazlem plytke!! ktos mi musial grzebac w kartoniku gdzie mam elegancko wszytkie plytki i dokumenty do kompa :D zaraz instaluje i jak sie wszystko uda to niespodzianka bedzie...

tylko sie nie szczerzcie tak bo moze nie bedzie zajedwabista a moze niektorzy to znaja... na jednym z forum to znalazlem... tutaj tego nie widzialem jescze...

Opublikowano

No wlasnie.. nie napalajcie sie zbytnio.. :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

W bear share sa adware.. :decayed:

Ale jeszcze dorzucili jakiegoś brzydkiego pasożyta ;( Mi bearshare odpowiada i działa poprawnie zasysa wszystko czego potrzebuję :polew::tongue4:

Opublikowano

rafalekx toz Ty lamiesz prawa autorskie.. :naughty:

Opublikowano

ykk no jak gdzie niby dlaczego? :no: jakie prawa autorskie? Panie kierowniku ja tam zasysam to co jest dozwolone czyli wszystko :polew:

Opublikowano

Ano i wywalasz po 24 godzinach.. :naughty::polew:

Opublikowano

A tak na marginesie jaki jest tytuł nowej piosenki Coldplay? Ktoś mnie prosił żebym... kupił płytę :polew::decayed:

Tej co leci ostatnio często na listach przebojów :gwizdanie:

Opublikowano

wszystko gra !!! doslownie !!! jak to dobrze uslyszec dzwiek przychodzacej wiadomosci gadu gadu... nawet jak wyskoczy jakis blad to jest calkiem nie zle bo go slychac :polew:

a tak przy okazji odnosnie niespodzianki... kto ogladal simsonow???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.