Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cerB, zainstaluj sobie ten programik:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1183&EVEREST+Home+Edition+2.20

Sprawdź jaki masz dokładnie chip odpowiedzialny za Audio. Od razu ściągnij stery do chipsetu.

przyda sie - mi? w sensie ze ja sie nie znam za bardzo i wogole...

Opublikowano

przyda sie - mi? w sensie ze ja sie nie znam za bardzo i wogole...

Dowiesz się za jego pomocą skąd i jakie ściągnąć sterowniki :good:

Opublikowano

ok a niespodzianka jest taka...

http://www.wrzuta.pl/obraz/sphC8Lh2lq/

i jeszcze jakby ktoś mógł polecić mi jakiegoś darmowego i dobrego antywirusa :D:D

Opublikowano

Pasowalo by to przerobic:

Uzyje funkcji szukaj, zanim zaczne zawracac dupe.. :decayed:

Opublikowano

ok a niespodzianka jest taka...

http://www.wrzuta.pl/obraz/sphC8Lh2lq/

i jeszcze jakby ktoś mógł polecić mi jakiegoś darmowego i dobrego antywirusa :D:D

To nie the sims tylko simpsonowie. :)

Opublikowano

zmienilem na simsonow :D:D tylko napisalem po polsku bo niektorzy mogli by zle zrozumiec :gwizdanie:

Opublikowano

Darmowego antywirusa chcesz? :gwizdanie: Czy takiego który podziała długo i dobrze, też będzie darmowy, ale... no :polew::tongue4: Mi dzisiaj zadziałał :kox:

Opublikowano

piraci z karaibów jesteście i tyle :evil:

Opublikowano

ok a niespodzianka jest taka...

http://www.wrzuta.pl/obraz/sphC8Lh2lq/

i jeszcze jakby ktoś mógł polecić mi jakiegoś darmowego i dobrego antywirusa :D:D

Avast
Opublikowano

Darmowego antywirusa chcesz? :gwizdanie: Czy takiego który podziała długo i dobrze, też będzie darmowy, ale... no :polew::tongue4: Mi dzisiaj zadziałał :kox:

moze byc xD a konkrety??

p.s. jeszcze musze bearshare'a sciagnac :polew:

Opublikowano

Avast

Tu się nie zgodzę :decayed: Fakt wykrywać coś wykrywa, ale jest do du.py :decayed: Miałem najbardziej wypasioną wersję tego avasta i miałem 5 wirusów na kompie... o przepraszam nadal mam, bo na lapku formata jeszcze nie zrobiłem, dopiero stacjonarkę wyczyściłem... A teraz mam NODa działa :good: Podobno ok :decayed:

Opublikowano

rafale masz na mysli NOD32??

Opublikowano

A po co komu antywirus.. :decayed:

Wystarczy troche uwazac i nie chodzic po stronkach: :sex::boobs::sexinbed::ssij::banan1::seksiasty:

Jak cos to wchodzisz na MKS on-line i tyle.. :naughty:

Antywirusy strasznie zamulaja kompa.. :thumbdown:

Opublikowano

ja też polecam NODa :)

Opublikowano

p.s. jeszcze musze bearshare'a sciagnac :polew:

Tylko nie tego co ja przed chwilą :polew: Bo z wirusem jest :polew: już Ci podaję link który ma wirusa... :polew:ten ma wirusa -> http://www.pobieralnia.org/plik-1280-bearshare-pl.html Nie zasysaj go chociaż!!!

Opublikowano

siśkie nody sa platne tylko nie wersja testowa... sciagam BS :kox:

Opublikowano

Tak NOD32 :good:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2008, 01:13 _________________________________________________Nie wszystkie NODy są płatne uwierz :polew:

Opublikowano

Avast sam sobie nie jest zły, trzeba go tylko wspomagać innymi programikami i będzie hulać

Przynajmniej nie muli kompa tak jak inne :wink4:

Opublikowano

NOD32 - również polecam, używam go już 3 lata i nie ma żadnych problemów. Licencja na rok 120-130 zł chyba.

Jeśli chce się mieć spokój to myślę, że nie jest to wygórowana cena. Ewentualnie zawsze można poszukać w sieci wersje prawie legalną :klamie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.