Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danii1987-

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. A ja bym kolego umył szyby zwykłym płynem do szyb, takim domowym. Ja używałem do mycia szyb zawsze specjalnych ściereczek i była jedna wielka kupa, szyby cały czas parowały i tylko na klimie można było normalnie jechać. Na początku też myślałem, że to filtr kabinowy. Wymieniłem, ale bez efektu. Samochód był kilka razy "suszony", a szyby dalej parowały. W końcu dorwałem jakiegoś Clina czy coś takiego i mam spokój
  2. Pozdrawiam!
  3. A dziękować i również pozdrawiam!
  4. Skusiłem się na zestaw, teraz zamontować i sprawdzać. Ale powiem, że przynajmniej wyglądają solidnie.
  5. http://mistrzowie.org/261679/Golf
  6. Pany co byście polecili na pomoc przy przerobieniu masy tłuszczowej na mięśniową? Jako pomoc do treningu. Oczywiście mam na myśli jakieś suplementy. I może jaką konkretną firmę wybierać? Bo jam zielony...
  7. czyli wychodzi że to pic na wodę a nie promocja hehe...
  8. 79 zł zamiast 200 zł za czyszczenie i napełnianie klimatyzacji samochodowej w firmie Auto+ i tu moje pytanie... Napisali: Oferta obejmuje odessanie gazu, wykonanie próżni oraz nabicie 100 ml czynnika – każde dodatkowe 100 ml w cenie 10 zł ile czynnika wchodzi do naszych a4?
  9. W pełni się zgadzam z kolegą Czaki22. Borykałem się dość długi czas z kiepskim odpaleniem po długim postoju i falującymi obrotami... Na odpalenie pomogła wymiana ECU (wcześniej zdążyli mi wymienić połowę auta) a na falujące obroty uszczelnienie wszelkiego rodzaju podciśnień... Wiec jeśli ktoś ma problemy z paleniem, a po odpięciu klemy aku na kilka sek. pali od strzału to polecam podmienić ECU
  10. A to w takim razie dziękować Mogłeś chociaż obtrąbić :gwizdanie:
  11. popieram co niektórych... Straciłem przez to uwno prawie rok... Masakra.
  12. to daj na Pw numerek radia... Powinno być AUZ 1z4 i reszta mi potrzebna... i znajdziemy kodzik...
  13. w sumie bezpieczniki sprawdzałem, ale zaraz idę podmienię i zobaczę. A sub i kabel sygnałowy mogą być odłączone żeby wzmacniacz wystartował?[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 23:00_________________________________________________podmieniłem na nowe, niestety bez zmian...
  14. Pany Prośba o pomoc w temacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=170147.0

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.