-
[ALL B5] Cholernie Parujące Szyby
A ja bym kolego umył szyby zwykłym płynem do szyb, takim domowym. Ja używałem do mycia szyb zawsze specjalnych ściereczek i była jedna wielka kupa, szyby cały czas parowały i tylko na klimie można było normalnie jechać. Na początku też myślałem, że to filtr kabinowy. Wymieniłem, ale bez efektu. Samochód był kilka razy "suszony", a szyby dalej parowały. W końcu dorwałem jakiegoś Clina czy coś takiego i mam spokój
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam!
-
Spotkania na drodze
A dziękować i również pozdrawiam!
-
[B5 AHH] Wahacze Ruville?
Skusiłem się na zestaw, teraz zamontować i sprawdzać. Ale powiem, że przynajmniej wyglądają solidnie.
-
Strefa Śmiechu
http://mistrzowie.org/261679/Golf
-
Siłownia
Pany co byście polecili na pomoc przy przerobieniu masy tłuszczowej na mięśniową? Jako pomoc do treningu. Oczywiście mam na myśli jakieś suplementy. I może jaką konkretną firmę wybierać? Bo jam zielony...
-
[ALL] Oferta na groupon.pl nabicie klimy ?
czyli wychodzi że to pic na wodę a nie promocja hehe...
-
[ALL] Oferta na groupon.pl nabicie klimy ?
79 zł zamiast 200 zł za czyszczenie i napełnianie klimatyzacji samochodowej w firmie Auto+ i tu moje pytanie... Napisali: Oferta obejmuje odessanie gazu, wykonanie próżni oraz nabicie 100 ml czynnika – każde dodatkowe 100 ml w cenie 10 zł ile czynnika wchodzi do naszych a4?
-
[B5 ABC] Problem po dłuższym postoju. Nie pali
W pełni się zgadzam z kolegą Czaki22. Borykałem się dość długi czas z kiepskim odpaleniem po długim postoju i falującymi obrotami... Na odpalenie pomogła wymiana ECU (wcześniej zdążyli mi wymienić połowę auta) a na falujące obroty uszczelnienie wszelkiego rodzaju podciśnień... Wiec jeśli ktoś ma problemy z paleniem, a po odpięciu klemy aku na kilka sek. pali od strzału to polecam podmienić ECU
-
Spotkania na drodze
A to w takim razie dziękować Mogłeś chociaż obtrąbić :gwizdanie:
-
Ogame- gra/ł ktoś ?
popieram co niektórych... Straciłem przez to uwno prawie rok... Masakra.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to daj na Pw numerek radia... Powinno być AUZ 1z4 i reszta mi potrzebna... i znajdziemy kodzik...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry z rana
-
[ALL] Gdzie w wawie sprawdzić wzmacniacz?
w sumie bezpieczniki sprawdzałem, ale zaraz idę podmienię i zobaczę. A sub i kabel sygnałowy mogą być odłączone żeby wzmacniacz wystartował?[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 23:00_________________________________________________podmieniłem na nowe, niestety bez zmian...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany Prośba o pomoc w temacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=170147.0
danii1987-
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta