Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Wahacze Ruville?


czaja77

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy jest ktoś kto jeździ na wahaczach Ruville?bo nie wiem czy warto to zakładać? MS już nie chce ................ :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam póki co założony jeden wahacz z ruvilla. zrobiłem na nim na razie około 3tys. km więc za dużo nie mogę o wytrzymałości powiedzieć, ale trzymając go w rękach i porównując z wahaczem MS wyglądał dużo solidniej, więc i może jakość jest lepsza.

sam jestem ciekaw opinii osób, które jeżdżą na tym dłużej, będę obserwował temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jeszcze ktoś wie cos o tych wahaczach ? :mysli: bo sam się nad nimi zastanawiam :mysli: cena też w miare dobra :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę popytałem wśród znajomych mechaników i sprzedawców- większość radziła jednak montaż Lemforder'a. Odnośnie Ruville nikt nie potrafił jednoznacznie się wypowiedzieć, ponieważ sprzedaje się tych wahaczy stosunkowo niedużo, natomiast Febi stanowczo mi odradzano twierdząc, że jest dużo reklamacji (a Ruville to chyba ta sama półka jakościowa).

Wobec powyższego odpuściłem Ruville i zakupiłem komplet Lem'ów po dobrej cenie u kolegi Dzika. Myślę, że nie będę żałował.

P.S.

Komplet Ruville proponowano mi od ręki za 1100zł, natomiast Lemforder wyniósł mnie 1460zł z przesyłką, więc różnica nie jest dramatyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ruvilla za około 800 zł wiec dla mnie różnica jest znaczna pomiędzy lemforderem (ok 1400 zł). u mnie powoli rozsypują się wahacze master sport i chyba postawie na ruvilla, bo dość solidnie wygląda i z tego co wiem, póki co nie ma zbytnio reklamacji w hurtowni na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ruvilla za około 800 zł wiec dla mnie różnica jest znaczna pomiędzy lemforderem (ok 1400 zł). u mnie powoli rozsypują się wahacze master sport i chyba postawie na ruvilla, bo dość solidnie wygląda i z tego co wiem, póki co nie ma zbytnio reklamacji w hurtowni na to.

800 komplet a od kogo? no lemy są troche droższe i mnie też czeka wymiana i sie zastanawiam ;) dlatego odkopałem kotleta :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega pracuje w hurtowni w pruszczu gd. i mam max rabat :evil:

jeszcze się prześpię z decyzją, które wahacze, ale ruville mocno kusi ceną :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komplet ruville u dzika za niecałe 900zł, więc porównywalnie z allegro (a przesyłka od Marcina jest na drugi dzień)

warto też zaznaczyć że ruville chyba jako jedyny w komplecie daje nie tylko końcówki, ale całe drążki kierownicze :good:

ja się skusiłem bo to kompromis między shitem MS, a Lemem, który jest jednak trochę drogi jak na polskie dziury :confused4:

jeśli chodzi o jakość na pierwszy rzut oka, to ruville jest porównywalny z oryginalnym Lem'em, co do trwałości - jeszcze nie mam zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega pracuje w hurtowni w pruszczu gd. i mam max rabat :evil:

jeszcze się prześpię z decyzją, które wahacze, ale ruville mocno kusi ceną :gwizdanie:

to jak co to mi by też załatwił? jestem z czerska to przez pruszcz zawsze moge smignąć jak jade do 3missta :wink4:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 21:44_________________________________________________właśnie Michał te Lamy są troszke droge :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba wiecie, że Rouvil to tylko "pakowacz" części. Spotkałem się już nie raz z przypadkami np. elementy rozrządu, niektóre części były INA a inne jakieś nie wiadomo co. Także radziłbym dokładnie sprawdzić przed zakupem.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak paczka dotarła wahacze wyglądają na solidne :good:,i tak jak kolega napisał wybite znaki ruvilla, w poniedziałek montaż a potem testowanie :)[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 22:34_________________________________________________zamontowane na razie bajka...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...