Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Wahacze Ruville?


czaja77

Rekomendowane odpowiedzi

EvR czyli Egon Von Ruville, to faktycznie tylko konfekcjoner, znaczki nabijają producenci na ich zlecenie, ale śledząc ich towar od ok. 7 lat twierdze, że w odróżnieniu od Hansa Priesa,jakosc oferowanych częci bardzo sie poprawila, w tej chwili na większości opakowań z rolkami, napinaczami,pompami wody... itd,znajduje sie znak OE Quality- czyli jakość pierwszego wyposażenia,

niestety takiego oznaczenia nie spotykam na opakowaniach z elementami zawieszenia,ale od dawna nie miałem reklamacji na te podzespoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny, które IC proponuje do detalu, to jakis kosmos, ale ta cena z allegro faktycznie podejrzanie niska, ja nigdzie nie znalazlem takiej oferty w cenie netto (mowimy o cenach hurtowych)[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 09:42_________________________________________________ale zdjecia wyglądaja ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem z gościem z allegro.http://allegro.pl/wahacze-kompletne-audi-a4-a6-vw-passat-b5-ruville-i1577252744.html

zapewniał że oryginały,mam fakturę ,pisałem o rabat dla A4KLUBU napisał dokładnie to

Witam wszystko fajnie

ale mamy kilkanaście warsztatów z którymi współpracujemy i musimy trzymać normę !!

jak pan weźmie 3 komplety na raz TO MOŻEMY COŚ PONEGECJOWAĆ A PRZY JEDNYM TO ZA WIELE NIE POWALCZYMY CHYBA ŻE PO ZA ALLEGRO TO TROSZKĘ TANIEJ ZROBIĘ

REKLAMY NAM NIE BRAKUJĘ I ZAJĘCIA TEŻ NIE ;) allegro to nasze hobby bardziej niż źródło utrzymania

zrobię parę tysięcy km to się okaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś już coś powiedzieć o jakości i trwałości tych wahaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Febi to już nie ta jakość co kiedyś. Również jestem ciekaw trwałości Rouville'a ale to nowość więc trzeba będzie trochę poczekać na opinie,chyba że będzie totalna lipa i szybko komuś sie posypią :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa a poczytaj temat MS wszyscy szal zakladaja jezdza cena tania jakos dobra a ja sie rozeznalem miedzy taksowkarzami bo wiadomo oni najwiecej po dziurach smykaja i mowia ze MS potrafi pekac i auta na lawetach przyjezdzaja do mechanika. to daj cos wyposrodkowanego bo jestem w kropce a na lema nie mam niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bym miał teraz wybierać to Lemm-TRW-MS-Febi,chyba że ten Rouville się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis bylem na hurtowni u ziomka i polecil mi firme QAP wasze opinie ale szybko bo jutro zmiana[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 20:53_________________________________________________jeszcze jedno pytanie jezeli slychac skrzypienie z okolic gornych wahaczy oznacza to ze moge sie konczyc?? kupilem dzis 2 laczniki stabilizatora i dolny lewy wahacz i zastanawiam sie czy nie cofnac sie na hurtownie i nie wziasc calego kompletu bo jak za miesiac znow sie cos odezwie to mnie wkur,,, strzeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QAP to strasyna lipa, odpusc sobie, albo twoj koles krótko robi w tej w branyz, albo Cie nie lubi. :polew:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 22:06_________________________________________________A na powaznie QAp to nawet nie II liga, to okregowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lightfighter87

Niebawem czeka mnie wahacz dolny tylny z lewej strony. Wiem że Lemforder się sprawdza, ale na częściach Ruville nigdy się nie zawiodłem. Może akurat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem ciekaw, bo w sumie nigdy nei slyszalem zlej opinii o tej firmie

natomiast mam pytanie, chodzi o tego goscia z allegro wspomnianego wczesniej

pisalby sie ktos jeszcze na komplety u niego zeby miec znizke? bo mnie samego czeka wymiana i chyba sie na nie skusze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie panowie to mozecie brac u mnie komplety za 900zl +kw(jakies 20zl). Biore z IC a tam idzie teraz tego coraz wiecej i wizualnie dobrze tez wygladaja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie panowie to mozecie brac u mnie komplety za 900zl +kw(jakies 20zl). Biore z IC a tam idzie teraz tego coraz wiecej i wizualnie dobrze tez wygladaja :good:

a sa dodatkowe drazki kierownicze w zestawie? takie jak wspomniane u tego kolesia z aukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...