Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Wahacze Ruville?


czaja77

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dosyć dużo przejeździłem na Ruvillach, bo mam cały komplet założony od ponad roku i ok 40-50 tyś km. Jak na razie dolny prawy tylny wymieniony i powoli cos slychac nowego. Jak za tą cene to bardzo dobry wybor, ja kupuje tylko wahacze Ruvilla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie panowie to mozecie brac u mnie komplety za 900zl +kw(jakies 20zl). Biore z IC a tam idzie teraz tego coraz wiecej i wizualnie dobrze tez wygladaja :good:

a sa dodatkowe drazki kierownicze w zestawie? takie jak wspomniane u tego kolesia z aukcji

jest wsio :wink4: i sruby oczywiscie tez :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiam się nad wymianą wahaczy, cena jest naprawdę kusząca. Ciekawe czy wytrzyma połowę tego co Lemforder... :mysli:

Zastanawia mnie jeszcze to jaka firma produkuje te wahacze dla Ruvilla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dosyć dużo przejeździłem na Ruvillach, bo mam cały komplet założony od ponad roku i ok 40-50 tyś km. Jak na razie dolny prawy tylny wymieniony i powoli cos slychac nowego. Jak za tą cene to bardzo dobry wybor, ja kupuje tylko wahacze Ruvilla.

...... widac ze rewelacji nie ma, u mnie siedzi MS - 45 000 km i cały komplet na pokładzie. Widac oczywiscie juz na tulejach naderwania gum ale trzymają sie dzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymianę miałem na początku czerwca, wachacze elegancko trzymają, dobrze tłumią drgania na wybojach. Za jakiś czas jadę jeszcze raz na warsztat sprawdzić czy zbieżność się nie zmieniła i czy wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruville zależy co zapakują do kartona.... ja bym brał inną firmę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar zamówić na dniach komplecik. Deckermanny i Masster Sprty to jak większość pisze Shit, a lemy zdecydowanie za drogie. Mam nadzieję Ruville będą Ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruvile jest przynajmniej z aluminium a nie z czegoś go przypominającego,dodatkowo w zestawie są drążki kierownicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ruvile w środku może być mS, trw albo cokolwiek innego.... no ale zakładajcie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie wysnuwaj taki tez bo śmieszne są.Na pewno nie jest to to samo co cala reszta szajsu po 400zl na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ruvile w środku może być mS, trw albo cokolwiek innego.... no ale zakładajcie :gwizdanie:

a po czym to poznać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie wysnuwaj taki tez bo śmieszne są.Na pewno nie jest to to samo co cala reszta szajsu po 400zl na allegro.

Nie napisałem że to szajs, pakują lepsze części ale jednemu trafi się MS w środku a innemu TRW czy jeszcze coś innego.

Czasami wahacze markowane są w środku jeszcze logiem innych producentów choć coraz rzadziej.

Tak czy inaczej dla mnie to nie firma, to zwykły pakowacz i albo się trafi albo nie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruvile nie pakował i nie pakuje nigdy do zawieszeń lema czy tym bardziej ms,maja swoje nadruki na gumach czy w tym przypadku na łebkach wahaczy.Wiec tu sie nic nie trafia bo to nie rozrządy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pprzyszedl w koncu czas i na mnie, kupilem zestawik z tej aukcji

http://allegro.pl/wahacze-zestaw-audi-a4-a6-vw-passat-b5-ruville-kpl-i1778005869.html

w aukcji zarzekaja sie ze to nie podroba itp itd, zobaczymy, na lema nie bylo mnie stac, a ruville jest dobra firma z moich doswiadczen

jesli wytrzymaja 2 latka z moimi niewielkimi przebiegami to bede zadowolony :)[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 16:51_________________________________________________zestaw w całości wczoraj trafił na auto, w końcu brak stuków na dziurawych drogach, zobaczymy ile wytrzymają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..sprzedajemy Ruville od jakiegoś czasu i póki coś nie ma żadnego problemu..plusem jest że w zestawie są drążki kierownicze ale nie ma śrub do spięcia dwóch górnych wahaczy...ruville owszem niektóre rzeczy pakuje ale zawsze jest produkt wysokiej jakości: np. w łożyska do kół FAG lub KOYO, łożyska do rozrządu INA,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...