Treść opublikowana przez f1mlody
-
Prośba o wsad licznika 1,8t z kolorowym fisem
ok postaram sie go spisac i wrzuce do tematu
-
Prośba o wsad licznika 1,8t z kolorowym fisem
a mozna go jakos szczytac vcds-em czy trzeba rozkrecac
-
Prośba o wsad licznika 1,8t z kolorowym fisem
witam mam prośbe czy moze ktos podrzucic kopie swojego wsadu z licznika problemek jest zapalajaca sie kontrolka airbag po czasie 10min dopisałe sobie czesc winu w moim przypadku brakowało WAUZ ale w tej lini brakuje jeszcze wpisów w kolumnach od 0 do 7 jesli ktos moze poratowac to bardzo bym prosił
-
brak wskazań spalania sredniego i chwilowego
witam panowie może ktośpomoże w temacie pacjent a4 b6 1,8t nie pokazuje spalania sredniego i chwilowego dystans do przejechania na zbiorniku 2000 cał czas , dodam ze niedawno odpaku i po podpięciu ponownie zegarnie działały zero podświetlenia i obrotomierz nie działał co może byc .Z zegarami sobie poradziłem ale spalaniem cos nie tak.
-
Air Bag błąd 01794
kolego próbowałem juz tak i niby poduszki ok zapisała i dalej sie pala
-
Air Bag błąd 01794
witam podepne sie do tematu u mnie równiez zapala sie kontrolka air bag pojawie sie bład 01794 pojawia sie równiez ten sam bład w w innych sterownikach od klimy instruments poduchy czym moze byc ten bład spowodowany
-
1,8t zimny start dziwny dzwiek
ja własniepodejrzewam smok bo na ciepłym łańcucha wcale nie słuchac ten dzwiek jest tylko przy pierwszym odpaleniu potem cisza
-
1,8t zimny start dziwny dzwiek
witam mam taki problem odnosnie tego dzwieku z poczatku filmiku trwa to ok 2s dalej jest cisza moze ktos cos podpowiedziec od czego zaczac link do filmiku
-
wibracje przy przyspieszaniu
Witam panowie po ratuje ktoś zmienił em zawieszenie zwykle na gwintowane i teraz czuć wibracje przy przyspieszeniu, byłem na stacji diagnostycznej i gość twierdzi że jest za nisko i przeguby wew maja za duży kąt, możliwe to dodam że felgi osiemnastki opona na równo z błotnikiem może lekko schowane felgi wywarzone sprawdziłem tez dwa inne komplety kół ina nich tak samo wibruje
-
B6 DIVISION
Witam panowie może ktoś pomóc w temacie malowniczy do b6 1,8t czy musi być z tym samym nr czy może pasuje od tdi lub innej benzyna lepiej kupić używane czy regenerowane
-
B6 DIVISION
witam panowie podpowie ktos jakie dystanse do b6 zeby było równo z błotnikiem felga 17 et60 8j szeroka
-
B6 DIVISION
witam panowie moze ktos cos podpowiedziec w temacie potrzebuje zwrotnice do b6 1,8t i tu moje pytanko czy od kazdego innego silnika bedzie pasowała czy sa jakies różnice pozdrawiam
-
kontrolka minimalnego poziomu oleju
ale w tekiej sytuacji nie pokazywało by jakiegos błedy na komputerze
-
kontrolka minimalnego poziomu oleju
witam dzis w trasie zapaliła mi sie w aucie pomaranczowa kontrolka niskiego poziomu oleju zatrzymałem sie sprawdiłem wszystko w normie zgasiłem auto kontrolka zgasła potem jeszcze dwa razy taka sama sytuacja na komputerze brak błedów co moze byc przyczyna takiego zachowania
-
wypadanie zaplonu
witam jak to termostat elektryczny gdzie go zlokalizowac a z tymi dwoma błedami juz ogarnołem cewka do wymiany mozesz cos wiecej napisac odnosnie tej akcji ale u mnie i tak nie wypali bo teraz za granica jestem i jakos trzeba by do domu zjechac
-
wypadanie zaplonu
witam koledzy czy moze ktos cos podpowiedziec o nastepujacych błedach i ewentualnych rozwiazaniach błedy jakie sie pojawiły Address 01: Engine Labels: Control Module Part Number: Component and/or Version: Software Coding: Work Shop Code: VCID: 55ABF0F0AC1A496 3 Faults Found: 17700 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265) P1292 - 004 - Open Circuit - Intermittent 16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 - 001 - 16688 - Cylinder 4 P0304 - 001 - Misfire Detected auto po odpaleniu kuleje dodam tylko ze wczoraj bylo wszystko ok a dzis rano taka niespodzianka
-
[B5 AEB] [B5 AEB] Audi Infinity 1,8T gwint nowe foty osłony vr5 i grzane dupy
troche trzeba ale fundusze ograniczaja
-
[B5 AEB] [B5 AEB] Audi Infinity 1,8T gwint nowe foty osłony vr5 i grzane dupy
:polew:no fakt cos z ta fotom nie tak zaraz poprawie [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 15:16_________________________________________________nowe foty
-
Dziecięce foteliki do samochodów
witam szukam fotelika w przedziale 9-36kg jaki mozecie polecic zastanawiam sie nad recaro monza co wy na to a moze jakies inne propozycje
-
[INNE] opinie otel nokia c6
witam przosze uzytkowników tel nokia c6 o opinie jak sie go użytkuje i ogulnie czy warto kupic
-
[B5 AEB] Błąd 16989 internal control module rom error
ja mam 557t ale myslałem o kompie z 180KM
-
[B5 AEB] Błąd 16989 internal control module rom error
komp sprawdzony wszedzie sucho sniedzi nigdzie nie ma chyba czas na kupno nowego kompa moze byc tak ze od komp lpg sterownik uwalony?[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 20:55_________________________________________________i mam takie pytanie czy da rade pdłaczyc innego kompa
-
[B5 AEB] [B5 AEB] Audi Infinity 1,8T gwint nowe foty osłony vr5 i grzane dupy
już niedługo wpadna kierunki i pare innych gratów narazie wskaznik doładowania
-
[B5 AEB] Błąd 16989 internal control module rom error
szyli co posprawdzac luty czy cos nie zasniedziało czy nie zalany
-
[B5 AEB] Błąd 16989 internal control module rom error
a czym moze byc spowodowana ta usterka dodam ze stało sie tak z dnia na dzien