Treść opublikowana przez f1mlody
-
[ALL B5] Centralny zamek nie otwiera samochodu
mianowicie nie moge otworzyc samochodu ani z pilota ani z kluczyka jak szybko przekrece i złapie za klamke to sie drzwi otworza ale tylko te odpalam zamykam drzwi a one same sie domykaja poroszam od wewnatrz zamknij otwórz i juz sie nie zamyka gasze auto wyciagam kluczyk auto sie zamyka co moze byc przyczyna z góry dzieki
-
[ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)
witam moim zdaniem cos takiego i bedzie http://moto.allegro.pl/super-keskin-kt5-poler-biala-perla-szerokie-igla-i1403616561.html
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
no tez tak myslałem 215/40/18
-
[B5 1Z] A4 TDi
zaraz wysypie poliftowymi w czarnym macie bo gwerty szaleje :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
kolego powiedz jakie et i czy na235 nie obcieraja o nadkola bo tez kupiłem z takimi oponami 235 i myslałem o zmianie na 225
-
[B5 AEB] Pomocy jaki rozrząd ile zębów 150, 152 czy 153
idzie 153 ale zalezy jaki masz napinacz jak nie chydrauliczny to bedziesz musieł wymienic bo juz nie robia rolek pod ten napinacz i wtedy pasek 152
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
wszystko pasuje git ja do siebie przekładałem i zero problemu
-
[B5 AEB] Problem z immo.
witam panowie ja od kilku dni mam tak ze odpali i gasnie zapala sie kontrolka imo a wczoraj zapaliła sie i mrugała zgasiłem odpaliłam i zgasła dzisiaj wsiadam odpalam 3 razy to samo gasnie 4 odpala i chodzi[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 23:02_________________________________________________i o co kaman
-
[ALL] Koszty obszycia fotela skórą
za obszycie oparcia tylnej kanapy dzielonej zapłaciłem 250 i gosc sciagał i zakładał wszystko sam ja mu tylko przywiozłem oparcie
-
[B5 ADP] Czy jest sens zakładać 18" ?
Chciałbym żeby wypowiedział się ktoś kto się przesiadł z 15/16 na 18 w kwestii spalania. Duże felgi ładnie wyglądają np. Kolego ja we poprzednim aucie z 15" wszedłem na 17" wzrostu spalania nie zauważyłem, osiągi też jakoś drastycznie nie spadły była lekka róznica ale nie było tragedii. Dodam ze silnik to był 1.6 101KM koła 15" 195/60/15 a załozyłem 17/215/45 w poprzednim audi miałem 15 zmieniłem na 17 i tragedi nie było a wyglad auta kox
-
[B5 AEB] Rozkodowany kluczyk i co teraz? Pomocy
no to zrób jak mówie albo posz w google tam jest dokładny opis[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 21:15_________________________________________________ no to zrób jak mówie albo posz w google tam jest dokładny opis http://www.a4club.eu/index.php?topic=15458.0 tu jest wszystko co i jak
-
[B5 AEB] Rozkodowany kluczyk i co teraz? Pomocy
jak drzwi beda otwarte przekrec kluczyk na zamkniete i w tej pozycji przytrzymaj 5 sec jak bedziesz tak trzymał nacisnij na pilocie otwarte a potem zamkniete albo wpisz w google kodowanie kluczyka a jaki masz kluczyk
-
[B5 AEB] Rozkodowany kluczyk i co teraz? Pomocy
musisz podejc do samochodu włozyc kluczyk w drzwi przekrecic na zamkniety i przytrzymac z 5 sec potem nacisnac otwarty zamkniety
-
[ALL B5] Czy można kupić same amortyzatory do gwintu?
no gosc mi mówił ze moze sprezyna były regulowane bo auto stało prosto chyba załoze i zobacze jak bedziea nie wiesz moze czy na przód te górne talerzyki beda pasowac do sprezyn do gwintu bo sa popekane w miejscach gdzie sie przykreca do tego trójkata co jest z tymi dwoma górnymi wachaczami przy gwincie jest sprezyna na płasko do talerzyka a w ori jest jeszcze guma i niewiem
-
[ALL B5] Czy można kupić same amortyzatory do gwintu?
no ja kupiłem zeszłym tygodniu gwint tzn gosciu chciał sprzedac same sprezyny a amory gratis i wszystkie sprawne ale jak sie teraz okazało to jeden jest krutszy od drugiego ok 1cm ale ontwierdzi ze auto tak z niemiec przyprowadził i tak jezdziło cena nie duza bo 150 zł ale nie wiem czy je teraz zakładac jak ktos tak w niemczech jezdził to moze bedzie dobrze
-
[ALL B5] Czy można kupić same amortyzatory do gwintu?
mozesz rzucic jakims linkiem
-
[ALL B5] Czy można kupić same amortyzatory do gwintu?
witam jak w temacie potrzebuje kupic dwa amortyzatory do gwintu i nie wiem czy mozna jak ktos by wiedzial to pisac lub jakies linki do ogłoszen
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
w Gorzowie Wlkp polecanm AEG auto gaz ul koniawska 27 Tel.: 095 722 73 33
-
[ALL B5] Wyciek płynu chłodniczego!! Zdjęcia
- [B5 ADR] Pytanko o układ chłodzenia
troche drogo ja w sklepie z auto czesciami kupiłem za 45zł- [B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Możesz podać producenta tych grubszych przewodów bo pierwszy raz o tym słyszę? producent ten sam tylko standardowo montuja przewód od zbiornika o srednicy 6mm ado aut o wiekszej mocy zaleca sie 8mm[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 22:30_________________________________________________ Możesz podać producenta tych grubszych przewodów bo pierwszy raz o tym słyszę? u mnie takie załozyli czyli 8mm i reduktor do mocy 250km i furka smiga az miło Te przewody nie mają "wzmocnionej wytrzymałosci" po prostu zwiększona średnica i tyle. no dokładnie poprostu zle sie wyraziłem sorki- [B5 AEB] Problem z "brakiem mocy" 1,8t
koledzy a mozecie mi powiedziec do którego działu wrzucic logi do analizy- [B5 AEB] Problem z "brakiem mocy" 1,8t
ewentualnie kolektora lepiej widać jak wywalisz kolektor to siła rzeczy musisz wywalic turbo a jak juz je wyciagniesz to jest wszystko jak na dloni i jak juz to wszystko bedzie wyjete to przy okazji mozna kata wywalic- [B5 ADR] Falują diody na gazie
i tu własnie kolega ma racje bo kiedys tez przerabiałem ten temat az trafiłem do gazownika który potrafił to wyjasnic- [B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Możesz podać producenta tych grubszych przewodów bo pierwszy raz o tym słyszę? producent ten sam tylko standardowo montuja przewód od zbiornika o srednicy 6mm ado aut o wiekszej mocy zaleca sie 8mm[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 22:30_________________________________________________ Możesz podać producenta tych grubszych przewodów bo pierwszy raz o tym słyszę? u mnie takie załozyli czyli 8mm i reduktor do mocy 250km i furka smiga az miło - [B5 ADR] Pytanko o układ chłodzenia