Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

f1mlody

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez f1mlody

  1. mianowicie nie moge otworzyc samochodu ani z pilota ani z kluczyka jak szybko przekrece i złapie za klamke to sie drzwi otworza ale tylko te odpalam zamykam drzwi a one same sie domykaja poroszam od wewnatrz zamknij otwórz i juz sie nie zamyka gasze auto wyciagam kluczyk auto sie zamyka co moze byc przyczyna z góry dzieki
  2. witam moim zdaniem cos takiego i bedzie http://moto.allegro.pl/super-keskin-kt5-poler-biala-perla-szerokie-igla-i1403616561.html
  3. no tez tak myslałem 215/40/18
  4. f1mlody odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    zaraz wysypie poliftowymi w czarnym macie bo gwerty szaleje :gwizdanie:
  5. kolego powiedz jakie et i czy na235 nie obcieraja o nadkola bo tez kupiłem z takimi oponami 235 i myslałem o zmianie na 225
  6. idzie 153 ale zalezy jaki masz napinacz jak nie chydrauliczny to bedziesz musieł wymienic bo juz nie robia rolek pod ten napinacz i wtedy pasek 152
  7. wszystko pasuje git ja do siebie przekładałem i zero problemu
  8. witam panowie ja od kilku dni mam tak ze odpali i gasnie zapala sie kontrolka imo a wczoraj zapaliła sie i mrugała zgasiłem odpaliłam i zgasła dzisiaj wsiadam odpalam 3 razy to samo gasnie 4 odpala i chodzi[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 23:02_________________________________________________i o co kaman
  9. za obszycie oparcia tylnej kanapy dzielonej zapłaciłem 250 i gosc sciagał i zakładał wszystko sam ja mu tylko przywiozłem oparcie
  10. Chciałbym żeby wypowiedział się ktoś kto się przesiadł z 15/16 na 18 w kwestii spalania. Duże felgi ładnie wyglądają np. Kolego ja we poprzednim aucie z 15" wszedłem na 17" wzrostu spalania nie zauważyłem, osiągi też jakoś drastycznie nie spadły była lekka róznica ale nie było tragedii. Dodam ze silnik to był 1.6 101KM koła 15" 195/60/15 a załozyłem 17/215/45 w poprzednim audi miałem 15 zmieniłem na 17 i tragedi nie było a wyglad auta kox
  11. no to zrób jak mówie albo posz w google tam jest dokładny opis[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 21:15_________________________________________________ no to zrób jak mówie albo posz w google tam jest dokładny opis http://www.a4club.eu/index.php?topic=15458.0 tu jest wszystko co i jak
  12. jak drzwi beda otwarte przekrec kluczyk na zamkniete i w tej pozycji przytrzymaj 5 sec jak bedziesz tak trzymał nacisnij na pilocie otwarte a potem zamkniete albo wpisz w google kodowanie kluczyka a jaki masz kluczyk
  13. musisz podejc do samochodu włozyc kluczyk w drzwi przekrecic na zamkniety i przytrzymac z 5 sec potem nacisnac otwarty zamkniety
  14. no gosc mi mówił ze moze sprezyna były regulowane bo auto stało prosto chyba załoze i zobacze jak bedziea nie wiesz moze czy na przód te górne talerzyki beda pasowac do sprezyn do gwintu bo sa popekane w miejscach gdzie sie przykreca do tego trójkata co jest z tymi dwoma górnymi wachaczami przy gwincie jest sprezyna na płasko do talerzyka a w ori jest jeszcze guma i niewiem
  15. no ja kupiłem zeszłym tygodniu gwint tzn gosciu chciał sprzedac same sprezyny a amory gratis i wszystkie sprawne ale jak sie teraz okazało to jeden jest krutszy od drugiego ok 1cm ale ontwierdzi ze auto tak z niemiec przyprowadził i tak jezdziło cena nie duza bo 150 zł ale nie wiem czy je teraz zakładac jak ktos tak w niemczech jezdził to moze bedzie dobrze
  16. mozesz rzucic jakims linkiem
  17. witam jak w temacie potrzebuje kupic dwa amortyzatory do gwintu i nie wiem czy mozna jak ktos by wiedzial to pisac lub jakies linki do ogłoszen
  18. w Gorzowie Wlkp polecanm AEG auto gaz ul koniawska 27 Tel.: 095 722 73 33
  19. troche drogo ja w sklepie z auto czesciami kupiłem za 45zł
  20. Możesz podać producenta tych grubszych przewodów bo pierwszy raz o tym słyszę? producent ten sam tylko standardowo montuja przewód od zbiornika o srednicy 6mm ado aut o wiekszej mocy zaleca sie 8mm[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 22:30_________________________________________________ Możesz podać producenta tych grubszych przewodów bo pierwszy raz o tym słyszę? u mnie takie załozyli czyli 8mm i reduktor do mocy 250km i furka smiga az miło Te przewody nie mają "wzmocnionej wytrzymałosci" po prostu zwiększona średnica i tyle. no dokładnie poprostu zle sie wyraziłem sorki
  21. koledzy a mozecie mi powiedziec do którego działu wrzucic logi do analizy
  22. ewentualnie kolektora lepiej widać jak wywalisz kolektor to siła rzeczy musisz wywalic turbo a jak juz je wyciagniesz to jest wszystko jak na dloni i jak juz to wszystko bedzie wyjete to przy okazji mozna kata wywalic
  23. i tu własnie kolega ma racje bo kiedys tez przerabiałem ten temat az trafiłem do gazownika który potrafił to wyjasnic
  24. Możesz podać producenta tych grubszych przewodów bo pierwszy raz o tym słyszę? producent ten sam tylko standardowo montuja przewód od zbiornika o srednicy 6mm ado aut o wiekszej mocy zaleca sie 8mm[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 22:30_________________________________________________ Możesz podać producenta tych grubszych przewodów bo pierwszy raz o tym słyszę? u mnie takie załozyli czyli 8mm i reduktor do mocy 250km i furka smiga az miło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.