Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Problem z "brakiem mocy" 1,8t


f1mlody

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie prosze o pomoc mianowicie jest tak kupiłem audiczke jak w temacie i chyba z jej moca jest cos nie tak bo wydaje mi sie ze jakos nie czuc tych 150 kucy niby ciagnie na kazdym biegu ale tego turbo jakos nie czuc dodam ze turbina ok ładuje tak jak w ksiazce pisze zadnych błedów na kompie nie wywala układ szczelny czy ktos wie co jeszcze moze byc nie tak? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróżyć z fusów potrafi wróżka Halina z Bytomia........a mądry właściciel pojazdu robi logi dynamiczne lub jedzie na hamownię i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi logami to bedzie problem jak je zrobic ?brak vaga jak myslicie czy mechanik który ma waga bedzie umiał to ogarnąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi logami to bedzie problem jak je zrobic ?brak vaga jak myslicie czy mechanik który ma waga bedzie umiał to ogarnąc

A co to ma za znaczenie, co my myślimy?

Po prostu pojedź i się przekonaj.

Albo na wątku lubuskim zagadaj, czy ktoś z Twojej okolicy nie ma vaga i Ci nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety bez logów sie nie obejdzie wystarczy ze przepływka bedzie nie domagac i auto nie bedzie miało pełnej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem podobny problem tez kupilem takiego zamula, przesmigalem na trasie do londynu i teraz jest super :evil: koles turbo zamulil i tyle, ale zrob logi duzo Ci powiedza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety bez logów sie nie obejdzie wystarczy ze przepływka bedzie nie domagac i auto nie bedzie miało pełnej mocy.

Zgadza się.Jestem właśnie 2 tygodnie po wymianie przepływki i nareszcie wiem że jadę.Wskazania dochodzą do 150g/s gdy na starej w maksie było 90g/s.

koles turbo zamulil i tyle

A niby jak można je zamulić?

a których grup zrobic te logi ?czy wszystkich

Zrób 003 i 115.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy można sprawdzić doładowanie Vagiem w B5? :wink4:

od zawsze? :mysli:

a swoją drogą to kolega który tak się śmiał z właścicieli ON raczej nie objedzie 1z :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co znaczy "zamulił turbo"??

autko nie mialo w ogole ciagniecia dopiero po trasie dlugiej zaczelo lepiej chodzic, chodzi mi ze przedmuchac trzeba bylo jak ktos jezdzi jak pipa i nie wie ze jest turbina w aucie i prawie jej nie uzywa nie wkreca auta na wieksze obroty to auto zamula i nie wiem moze wy tak nie macie ale u mnie tak bylo ze auto nie jechalo i to kazdy mowil a teraz smiga ladnie o to mi chodzi piszac zamulone turbo taka przenosnia sry :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy można sprawdzić doładowanie Vagiem w B5? :wink4:

od zawsze? :mysli:

a swoją drogą to kolega który tak się śmiał z właścicieli ON raczej nie objedzie 1z :naughty:

zawsze mozna stanac na kresce :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buszek czyli fachowo mówiąc nazbierał się na muszli od strony ciepłej nagar przez co przycinały się łopatki :good:

Turbina jeżeli nie jest wkręcana choć raz na jakiś czas i profilaktycznie przeciągana po wyższych obrotach to nie ma jak tego syfu wypluć przez to dzieją się takie cyrki..

zawsze mozna stanac na kresce :gwizdanie:

o każde pieniądze :) tylko program zrób co bym Cię za szybko nie stracił moim 1.9TDi które tak wyśmiewasz:wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj z Somesem :polew:

o każde pieniądze :) tylko program zrób co bym Cię za szybko nie stracił moim 1.9TDi które tak wyśmiewasz :wink4:

zaczynacie odchodzić od tematu Panowie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...