Treść opublikowana przez f1mlody
-
[B5 AEB] Błąd 16989 internal control module rom error
witam jak w temacie z dnia na dzien auto z 0,6 bara zaczeło tylko ładować 0,3 na wagu taki bład szukałem na forum i nic nie moge dokładnego znalesc prosze o pomoc bład 16989 internal control module rom error
-
[B5 AEB] Problem z szarpaniem na przyśpieszeniu.
dzisiaj taki zamówiłem bedzie widac jak na dłonie sorki za ot
-
[B5 AFN] Dziwne stuknięcia pod podłogą podczas ruszania i hamowania
pewnie dolny wachacz padł
-
[B5 AEB] [B5 AEB] Audi Infinity 1,8T gwint nowe foty osłony vr5 i grzane dupy
moze dlatego ze to spryski od oktawi 2
-
[B5 AEB] [B5 AEB] Audi Infinity 1,8T gwint nowe foty osłony vr5 i grzane dupy
raczej ciezko je załozyc odwrotnie bo sa opisane prawy i lewy
-
[B5 AEB] [B5 AEB] Audi Infinity 1,8T gwint nowe foty osłony vr5 i grzane dupy
spryski juz na aucie
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
no i stało sie spryski podłaczone działaja po wcisnieciu na manetce tego przycisku sprysku tylnej szyby smiga az miło
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
ja w sobote bede podlaczał po tylna wycieraczke tylko musze dobrac sie do przekaznika bo narazie po wcisnieciu przycisku na manetce chodzi tez wycieraczka z tyłu[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 20:36_________________________________________________ jak zalozyles na spryski pompke wysokocisnieniowa to takie polaczenie nie jest dobra opcja No pompke mam ori do sprysków lefrektorów czyli ta na grubego węża tylko że od pasata bo znajomy miał angola na części i dał mi za fri , czemu to złe rozwiązanie ? Przekaźnik nie wytrzyma ? Może wystarczy założyć mocniejszy przekaźnik i będzie ok nie o przekaznik chodzi tylko o wydajnosc pompki, bedziesz musial ciagle plynu dolewac, bo ta od spryskow to raz dwa i robi wir w zbiorniczku.... ja mam na osobnm wlaczniku i wydaje mi sie ze taka opcja jest najlepsza, bo zalanczasz sobie kiedy chcesz... nom ta pompka od sprysków ma wydajnosc 10l na min
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
mi osobiscie wydaj sie ze ten 60
-
[ALL B6] Moduł zdalnego odpalania silnika
podobno trzeba wybrac albo imobilajzer albo moduł razem nie wspułpracuja
-
[ALL B5] Coś tłucze na kostce brukowej itp
wachacze gurne lub koncówka drazka
-
[ALL B5] Czym wkręcić tłoczek z tyłu przy zmianie np. klocków
tez tak mozna robiłem tym sposobem uważac trzeba strasznie
-
[ALL B5] Wahacze górne - jedno pytanie...
gurne moze byc słychac na skreconych jak i na wprost na nierównosciach dolne przy hamowaniu z niewielkiej predkosci
-
[ALL B5] Co to za cudo?
to zagadka dalej nie wyjasniona
-
[ALL B5] Co to za cudo?
i sprawa sie wyjasniła dzieki kolego
-
[ALL B5] Co to za cudo?
moje tez z włoch ale ciekawe co sie do tego podłacza
-
[B5 ARG] Audi A4 125 km 1.8 benzyna jakie odczucia?
do spokojnej i normalnej jazdy silniczek jak najbardziej po miescie jak i w trase
-
[ALL B5] Co to za cudo?
raczej nie ale chciałbym wiedziec co to jest i po co to ktos na szybe nakleił gosc na przegladzie tez sie o to pytał
-
[ALL B5] Co to za cudo?
zdecudowanie za dużo telewizji :polew:
-
[ALL B5] Co to za cudo?
no ja tez z rok z tym sie kulam i nie moge nic znalesc
-
[ALL B5] Co to za cudo?
jak w temacie przyklejone do szyby od strony szyby mozna podłaczyc jakas kostke
-
[ALL B5] Zawieszenie sportowe czy gwint
na twoim miejscu jak juz inwestowac to tylko w gwint może drozsze ale mozna regulowac jak sie chce
-
[B5 AHH] Wahacze Ruville?
temat do obserwacji bo tez mnie czeka wymiana
-
[ALL B5] Gwint fk opinie i uwagi
wachacze jak na razie daja rade zobaczymy jak bedzie puzniej
-
[B5 AFN] Brak obrotów i mocy
u ojca a passacie btez wystepowały takie objawy odpioł kleme od akumulatora i wszystko wróciło do normy ciekawe na jak długo