Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] [B5 AEB] Audi Infinity 1,8T gwint nowe foty osłony vr5 i grzane dupy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak duża liczba użytkowników forum chce przedstawic moją audi 1,8T

kupiona w zeszłym roku po zakupie wzasadzie standard prucz audio

rocznik 1996

przebieg 215000

wyposażenie po zakupie:

-el szyby x4

-el podgrzewane i el składane lusterka

-klima

-centralny+alarm z domykaniem szyb

-ori aluski 16

-kubełkowe fotele

wiec raczej standard

w aucie jest nawet niezłe audio drzwi przód głośniki 16 infinity do tego przetwornice tej samej firmy z tyłu 13 tez infinity+niskotonowe tez na przetwornicach całość brzmi całkiem dobrze

-miesiac po zakupie przyszedł czas na bezpośredni wtrysk lpg (dużo się przemieszczam)

-wumieniony rozrząd i pompa wody

i tak bujałem sie ta serią

natchniony przebywaniem na forum postanowiłem że czas zacząć coś robić i zaczeło sie:

na początek sprężyny H&R -20mm

po kilku miesiacach postanowiłem iść dalej oto lista przectawionych modyfikacji:

-zmiana foteli na skóre (niestety nie kubełki)

-zakup gwintu waitec (jeszcze nie założony)

-podswietlane kratki nawiewu

-lampy zespolone bixenon by gwerty

-alu 18 OZ Antares (sprzedane)

-alu ramki na zegary

-aluminiowe felgi 18

i to narazie tyle

PLANY:

-fmic

-spryski w zderzak (już sa)

-jakis program

i co tam jeszcze wpadnie do głowy

a oto kilka zdjęć

12032011341.jpg

12032011343.jpg

12032011344.jpg

12032011345.jpg

12032011351.jpg

12032011358.jpg

12032011359.jpg

12032011360.jpg

12032011361.jpg

12032011346.jpg

12032011349.jpg

sorry za jakość zdjęć robione kalkulatorem

nadszedł czas na nowe foty założony gwint i gril w czarnym macie

25042011467.jpg

25042011470.jpg

25042011468.jpg

spryskiwacze lamp załozone narazie nie w kolorze ale i tak pasuja

23052011527.jpg

wpadł w iazka pod grzane stołki i juz siedzi w aucie

DSC02243.jpg i po nie udanej sprzedazy postanowiłem dla siebie zostawic osłony z passata vr5

DSC02238.jpg

Opublikowano

:hi: no no bardzo sympatyczny walec silnik :kox: zazdroszczę ale mam nadzieję że już nie długo... no i avant :kox::good:

bezawaryjności :>

Opublikowano
  • Autor

dzieki myśle ze bedzie służyła długo

Opublikowano

fajny silnik, fajny kolor, szkoda tylko tych kubełków...

Opublikowano
  • Autor

teraz tez troche żałuje :gwizdanie:

Opublikowano

sprężyn nie masz przypadkiem od sedana bo pupa Ci siedzi bardziej niż przód :mysli:

poza tym dobra baza do modów :good:

edit koorwa jaka pupa ja takich słów nie używam :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

nie od avanta sa[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 20:47_________________________________________________gwint juz na aucie

Opublikowano

kolejna włoszka :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

spryski juz na aucie

Opublikowano

nie wiem czy nie odwrotnie założyłeś te spryski :mysli:

Opublikowano

nie wiem czy nie odwrotnie założyłeś te spryski :mysli:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

raczej ciezko je załozyc odwrotnie bo sa opisane prawy i lewy

Opublikowano

może zdjęcie tak dziwnie zrobione ale jakoś dziwnie wyglądają

Opublikowano
  • Autor

moze dlatego ze to spryski od oktawi 2

Opublikowano

i dlatego coś mi nie pasiło :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Audiczka :good: ale gwint i fela kozak.

Jakieś nowości?

pozdrawiam

Opublikowano

kierunki na białe albo czarne wrzuc :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

już niedługo wpadna kierunki i pare innych gratów

narazie wskaznik doładowania

23062011570.jpg

Opublikowano

zdjęcie przestawiające wskaźnik odpowiedniej jakości i z odpowiedniej perspektywy :decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

:polew:no fakt cos z ta fotom nie tak zaraz poprawie

[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 15:16_________________________________________________nowe foty :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.