Treść opublikowana przez bronekb5
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a my bylismy pod galerią gołąbkowice.bo teraz robimy osobne spoty audi a4.wiec jak coś to pisz wcześniej albo zaloguj sie na b5 battalion.tam jest wszystko o spotach. Ano widzisz, bede pamietal.Dzieki
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kurde, bylem o 16.48 pod Sandecja i nie widzialem zadnego audi z klubu. Gdzie to stoicie?!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Hi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Rzuce Ci cene nowych jak dolece do kompa mialem ostatnio goodyeary excellence za 170zl/szt ale poszly..
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A koszt mojego nowego czarniaczka jaki? Chetnie bym przyjechal i sobie sprawdzil, tylko czy ogarnie francuza?! Jaka to miejscowosc?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jaki wegorz! ;P
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Krzysiek, gdzie ta hamownia?! Mozna cytryne sprawdzic?!
-
Skuter dla żonki:D
Przepis bedzie dotyczyl tylko skuterow, skrzynia automat i ogranicznik, nie moze byc biegow..
-
Skuter dla żonki:D
Nie kupuj chinola.. Jak 2-3 tysie to piaggio zipp z 2007-2009 wychaczysz.. Prugeota tez polecam bo est ladniejszy dla kobiety.. Aerox jest ok ale w pojedynke.. Pasazerowi niewygodnie.. Mozna czasem cos dobrego znalezc.. A teraz niedlugo ma wejsc ustawa ze na B mozna do 125cm jezdzic..
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
One sa raczej osobno zalaczane.. To moze wlacznik..
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Przerwany kabel nad podsufitka?!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja bym chcial ale do Sacza nie wiem kiedy pojade, wiec trzeba by sie bylo umowic.. Moze bede w sobote jak tak dalej bedie lalo.. Nie wiem jak Ty czestow w NS jestes..
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dalej handluje..
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
B5 sprzedalem ksiegowej 2 lata temu ale czasem da sie przejechac ;P Narazie dwie cytryny w domu.. Bedzie powrot do Audi na pewno..
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Na A4 przyjdzie czas.. Jak sie trafi jakas pewna i ladna to sie sprzeda Cytryne.. Wstepnie na ok 3 lata to autko a zbiera sie dalej.. Moze u B8, kto wie ;D
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kupilem, ale nie jest to bryka ze stajni czterech pierscieni.. Kupilem pewna C4 od brata szwagra.. I spie spokojnie..
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A gdzie to mozna wykorzystac, we wszystkich sklepach?!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ta A8 do ogarniecia ;P
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Hi..
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://olx.pl/oferta/audi-a4-1-9-tdi-quattro-s-line-alcantara-navi-CID5-ID5izK9.html Widzial kto ten woz? Jak myslicie, warto?!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Terminy straszne teraz goscie maja, bo roboty full.. Rozebrac to Ci chlopaki na spocie pomoga tylko nie bedzie juz czego skladac ;P Wesolych Swiat!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jakbym jechal oszczednie to do Frankfurtu za tyle oblece moim HDi Najlepiej byloby na zachod Niemcowni, za Dortmund.. Drogo ale duzo miast i duzo aut..
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wiesz, gorzej jak sie pojedzie i nie znajdzie to ciekawe czym wroce.. ;P
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Po auto czy do pracy?!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie mam nic fajnego.. Ostatnia 2.5tdi mi uciekla.. Wpelnym s-line byla z 2003 roku za 18 kola ---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ---------- Jak ktos jezdzi na DE i sie wybiera niedlugo to chetnie sie zabiore.. Ustalmy tylko termin i $£¥ ;D