Treść opublikowana przez bronekb5
-
opony
jezeli moglbys na cos tanszego zmienic to tylko na 195/65R15 nie wiem jednak czy na B8 nie beda za male (chodzi o hamulce) ten rozmiar ktory masz to najpopularniejszy po 195/65R15 w Polsce, takze kuic tanio cos w tym rozmiarze do audi nie bedzie trudno!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
moze klaczek sie zdecyduje? ile on to ceni? Mysle ze kolo 1300 za wsio, takze nie jest zla cena
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pany, znajomy ma do sprzedania felgi 17" z oponami od Golfa IV (wiem, wiem.. VW) (opony 225/45R17 w dobrym stanie) lub zamieni na 16" w podobnym stanie. Otofoto:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie mam nic ;(
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Do golfa?! Kto tym jezdzi Niestety 15" to u mnie zadko, chyba ze nowe..
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mam stalowki komplet z jetty rok 2008 z oponami brudgestone lm32 205/55r15 za tysiaka.. One sa normalne takie z okraglymi otworami wieloma..
-
Gaz sekwencyjny
Albo niech Ci robi od razu pod te 300KM albo niech nie pi****** Zalozy Ci wiekszy reduktor i tyle, ale zadbaj o miedz fi 8 do tych 300kucy Cena normalna, nie jakos okrutnie wygorowana ale niech Ci wypisze co wchodzi w sklad dla pewnosci (dokladnie model i oznaczenie)..
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Hehe, a ja mam wlaśnie 109 kucy ale podobno te silniki slabiej się kręcą niż 90 KM. bezpieczny max to 146 KM, wiec sie nie bede porywal na to ale tak to teraz bedzie szlo, bedziecie audiki zmieniac na cytryny
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie pomyslalem ;P
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie prowadzilem tego autobusu, bo bym zajechal ;P
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mike pil jak łoś to teraz pije do mnie, a parking to miejsce publiczne!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
19 to z ludzmi, ktorzy nie wiedza ze sa na spocie ;P Widzialem 9 aut jak przejezdzalem obok i Mike jak pil cos jak zwykle z gwinta
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie, to ile jest was teraz na tym spocie?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a w co celujesz? Bridgestony czy Dębica? 205/55R16 dla przykladu Dębica Frigo 2 [91T] = 288 zl brutto Nokian WR A3 [91H] = 352 zl Bridgestone Blizzak LM32 [91T] = 390 zl
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
20" 265 na 30 profil, masz takie ? Continental Sportcontact 1354 zl Dunlop Sportmaxx 1465 zl Jezeli chodzi o letnie.. Są dwie ładne na allegro po 1200 zl to tego nie przebije ale ja mam też tylko 2 sztuki po te 1354 zl Nie lepiej zrobić lekki naciąg i poszukać weższej? PS. 255/35ZR20 masz nówki Falkena FK452 97Y XL za 594 zl brutto/szt (DOT 2010)
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Same alu z dekielkami ori i to sa 17"
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
masz na sprzedaz te z podpisu? Mam jeszcze! Za tysiaka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siemka Pany! Czytalem, ze tam o moich felgach cos pisaliscie.. Dalej "kolpaki" do sprzedania ale teraz robie w oponach i mam super ceny na nowki, takze zapraszam!
-
Nietypowy problem 18'' 8J ET 43
Mnie się osobiście wydaje, że jak wsiadasz to sam ważysz te 80 kg przynajmniej i dlatego auto z przodu dociskasz z lewej strony, wtedy wystarczy te 0,5 cm niżej z tylu i masz przechył, przez który Ci ociera, ale to jest moja teoria. Wsiądź z pasażerem i sprawdź!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wszystkiego dobrego Crisu - dużo zdrowia dla pierworodnego
-
Felga Porsche 11Jx19 w A6 C5
Nie chce narazie probowac, bo nie mam czasu, ale chcialem zapytac was czy taka duza felga z takim duzym dystansem nie bedzie sie wyginała? PS. szafa, dzieki, rotiformy fajne ale nie zamieniam..
-
Felgi R17
Szczerze - drogo! Tu masz podobne 1000 taniej: http://moto.allegro.pl/kola-letnie-audi-a4-s4-a6-nowe-opony-225x45x17-i2350852379.html Jakbym mial 3000 zl do wydania to bym wolal: http://moto.allegro.pl/oryginalne-17-bbs-line-audi-a4-s4-a6-s6-a8-s8-i2337780925.html + opony uzywki, np. http://moto.allegro.pl/225-45-17-225-45r17-michelin-pilot-primacy-i2337133212.html lub http://moto.allegro.pl/opony-letnie-pirelli-225-45-17-7mm-4szt-p-zero-i2339568073.html zreszta te co pokazales to ET troche "przyduże"..
-
Felga Porsche 11Jx19 w A6 C5
Witam Panowie i Panie, Sprawa jest ciekawa, więc stwierdziłem, że się zapytam znawców tematu tutaj. Jest A6 C5 2002 w 2.7T quattro. Są zakurzone felgi od Porsche Carrery 4S i teraz pytanie, czy rozsądnym jest założyć (wszelkimi sposobami) felgi 8,5Jx19 (ET51) na przód z oponami 235/40ZR19 i 11Jx19 (ET57) na tył obute w 265/35ZR19 ?? Na przód dystans 20mm, na tył 45mm - teoretycznie, po wielogodzinnych wyliczeniach powinno się to zmieścić. Zawias to -20mm "original sportwerke". Załączam zdjęcia wzoru felgi Chętnie posłucham każdej opinii.
-
Felga 17 + opony 225/45/17 nie wchodzą co zrobić?
wejda, ja wsadzilem od A6 z ET40, szeroka na 7,5 cala i jest jeszcze troszke miejsca do nadkola, nic nie trze. Zakladaj spokojnie. Wejdzie praktycznie wszystko do et45 i nie szersze niz 8 cal, pozniej trzeba kombinowac. Aha, ja mam 1BE takze zawias -20mm od standardu.
-
Gaz sekwencyjny
Sluchaj tu, ja w tamtym roku zalozylem u znajomego instalacje na komputerze ZENIT-a z AutoCentrum. Wtryski Matrixy HN344 - czy cos kolo tego i reduktor tomasetto. Kosztowalo mnie to 2900. Wyregulowal super i juz 15 000 zrobione, nic nie czuc spadku mocy, spalanie na poziomie 12-14 srednio a w trasie do 10 takze te 20% wiecej. Nic tylko zakladaj tam, gdzie Ci to dobrze ogarna. Graty jak dadza rade to tylko zeby komputer ustawili.. BRC Sequent jak polecają tez jest dobry, takze jak nie masz pod reka gaziarza co Ci to dobrze wyreguluje "w razie W" lepiej zaloz cos sprawdzonego.