-
Mobilking ?
A ma ktoś w tej sieci numer?
-
Mobilking ?
Koszysta ktoś z tej sieci ? ostatnio wpadł mi w rece starter, niby wszystko swietnie pięknie, ale ja kompletnie nie wiem co to za sieć ;] Pod jakiego operatora podlega ?
-
Felga 17 et 60 + opony 225/45/17 jaki dystans ?
ok zamówiłem 2.5 x 4 nie moge dać róznych bo napęd mam x4
-
Felga 17 et 60 + opony 225/45/17 jaki dystans ?
mam b5 avant, zglebowaną troszeczke
-
Felga 17 et 60 + opony 225/45/17 jaki dystans ?
czy 25mm nie wypchnie za bardzo ? tzn. czy koła nie będą tarły o nadkola ?
-
Felga 17 et 60 + opony 225/45/17 jaki dystans ?
8 czyli 25, o 17 moge zapomniec ;>?
-
Felga 17 et 60 + opony 225/45/17 jaki dystans ?
Felga 17 et 60 + opony 225/45/17 jaki dystans ? jak gruby dystans zamówić ? widziałem na allegro 17mm wystarczy ? czy może lepiej kupić grubszy ? Ewentualnie jakies linki ? podpowiedzi ?
-
Jakie 17" do b5
A jak ocenicie takie :> http://odsiebie.pl/7lo28447cuhw/417551_336663513052328_100001260450558_1068743_1358593540_n.jpg.html
-
Felga 17 + opony 225/45/17 nie wchodzą co zrobić?
a jak bym chciał sam zrobić dystanse to z jakiego materiału ? i na co zwrócić uwage?
-
Felga 17 + opony 225/45/17 nie wchodzą co zrobić?
czyli 20mm bedzie akurat ? jakiś konkretny pierscień centrujący ? http://allegro.pl/alumionowe-dystanse-5x112-passat-audi-a4-20mm-i2207737597.html taki bedą dobre ? Ma ktoś może namiary na kogoś kto posiada lub robi dystanse chodzi mi o komplet 4 koła + śruby w jakieś fajnej cenie Edit: A takie ? http://allegro.pl/dystanse-20mm-audi-seat-vw-57-1-5x112-5x100-4x100-i2160972213.html
-
Felga 17 + opony 225/45/17 nie wchodzą co zrobić?
felga jest 7, 60 et ;/ I co teraz? Jaki dystans ?
-
Felga 17 + opony 225/45/17 nie wchodzą co zrobić?
tu jest problem bo nie wiem gdzie to znajde ? szerokosc jest chyba 6,5 ociera zakonczeniem opony Obawiam sie czy dystanse dadza coś wogóle czy dalej nie bedzie tarło A jesli dystans to jaki ?
-
Felga 17 + opony 225/45/17 nie wchodzą co zrobić?
Witam zrobiłem sobie felgi kupiłem opony 225/45 i koła nie wchodza ;/ trą o kielichy chyba z przodu a z tyłu o to coś metalowego wygietego za kołem Czy da sie coś z tym zrobić zeby weszły czy kupić inne opony ? Moje audi jest troche obniżone chyba ma zmienione sprężyny.... Czy dystanse pomogą ? Ewentualnie czy da sie jakoś go podnieść zeby nie trało ?
-
[B5 AQD] Jaki bagnet oleju do 2.8?
Mam problem bo ułamał mi się bagnet i wygląda na to że bagnet który miałem u siebie nie był od 2.8 może ktoś wstawić fotkę z prawidłowym bagnetem ? chodzi o samą miarke bądz miarke z rurką. Ewentualnie może ktoś ma na sprzedaż ?
-
[B5 AQD] B5 2.8 4x4 Tuning
No to chyba audi leci na sell i kupie s4
_sobol_
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta