Treść opublikowana przez bronekb5
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Masz na zdjęciach wyżej cały skład - o dziwo zmieścił się w kadrze
-
[ALL B6] Prośba o opinie.
Ja powiem tak, z doświadczenia i opinii panujących na forum 17" w czarnym kolorze nie będzie tak wyglądało jak się Tobie wydaje, optycznie ten kolor zmniejsza felgę. Wzór bardzo ładny, masz dobry gust ale szukaj wg mnie czegoś błyszczącego :> Na Twoim aucie efekt będzie mniej więcej taki: http://audib6wheels.freecarblogs.com/files/2010/11/oz-ultraleggera-black-audi-b6-wheels-600x400.jpg
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pogoda była świetna, żeby sobie pośmigać, bo policja nie lubi stać w deszczu :polew: Na dowód naszej obecności umieszczam zdjęcia, wybitnie kiepskiej jakości, robiłem kalkulatorem z funkcją telefonu : i na koniec, długo oczekiwany wyrzezany z wielkim staraniem nowy mod Mike'a: :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Z pogodą lipa, ja już muszę zaraz jechać. Nie wiem czy pod MM w deszcz to dobry pomysł, ale za późno na przenosiny, dlatego niech zostanie.. 18.00 Poczekam
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
bywa
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
NIe ten, taki znajomy z Klęczan, ale ciągle był zajęty. Z tym z sedana to może kiedyś uda mi się pogadać. Kto dziś będzie, bo pogoda nie dopisuje
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ha, Ha.. Panowie, udało mi się zwerbować nowego kolegę do spota gorlickiego.. Ja myślę, że niedługo się pojawi na forum..
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja będę z "grupy gorlickiej" :> Mam do załatwienia sprawę w NS to sobie przełożyłem na niedzielę W sam raz mi pasuje przyjechać wcześniej i będę o 18 na spocie Jeszcze bez LPG
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mlody, siara wszystkiego najlepszego życzę jeszcze zdążyłem dziś , choć już pewnie poświętowane
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wyczerpjąco Ja miałem zabawę weselną i "poprawiny", więc nie mogłem was za bardzo odwiedzić, gdyż trzeźwego kierowcy bym nie znalazł, a jak to mówią: "Pijesz - nie jedź... bo się rozlewa"
-
[B5 AEB] A4 => S4 = <3 / Toruń
Nie szpecą tak strasznie ale auto zasługuje na lepsze "buty" :> i większe "przytulenie" do ziemi
-
Dobrzy chiptunerzy
Z Jurkowa Pan Hobot ale mam doświadczenie jeżeli chodzi o Pana jedynie przy 1.8T, choć AWX powinien ogarnąć bez problemu. Pan Władysław współpracuje z Goodhope'm także można zaufać. Użytkownik Kobra7 :>
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
teraz czarny "planowany" dach, bedzie sie prezentował całkiem przyjemnie przy tych lampkach :oklaski:
-
[B5 AEB] A4 => S4 = <3 / Toruń
No no, jak zobaczyłem to mi przyszedł na myśl jeden wyraz: "przyjemniaczek" :> Choć wiem, że nie wypada zapytam ile masz tam "nalatane"? Plany ok, tylko jeszcze zawieszenie -30mm i będzie Pan zadowolony
-
[B5 AEB] Cztery łapy, cztery łapy.. Nowa felga!
Już mnie doszły takie opinie ale jednak to alu Jestem z nich zadowolony
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Hehe, Artur, ale Ci koza wyszła na tych 17", kładź ją na ziemię! podjade do Ciebie to sobie porównamy jak stoją
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mike, pora go kiedyś zwyczajnie strąbieć, żeby Cię zauważył a nie pamiętam który kolega pytał o B6 ostatnio, więc na forum gość sprzedaje takie coś: http://otomoto.pl/audi-a4-1-8t-quattro-salon-polska-C18607494.html
-
[ALL B5] [225/45 R17] Uniroyal czy Vredestein?
Ja bym szedł w Ultraca Sessante, przy tym rozmiarze szczerze i praktycznie rzecz biorąc, nie powinieneś odczuć różnicy na aucie pomiędzy tymi dwoma oponami, które wymieniasz ale Vredestein wygląda o niebo lepiej i klei na suchym aż miło :>
-
[ALL] Plusy i minusy przesiadki na większe koła- podsumowanie
I tego posta można chyba uznać za podsumowanie :gwizdanie: Jestem za, daje plusa (+) za dobrą wypowiedź :>
-
[B5 AFN] NIEBIESKI AVANT mod str2
Fajna furka, bardzo ładnie robiona i z gustem.. Idź dalej z modami jak zakładasz a na pewno trochę upiększysz Detale są najważniejsze
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tak mi się przypomniała ta A3 co 3 kółka robiła. Oto cała tajemnica jej "bloł ofa" http://allegro.pl/turbo-whistler-gwizdek-do-tlumika-nitro-swist-i1540972926.html :polew:
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
Piękne autko i gratki za mody.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Witam, ja Panowie dojechałem właśnie do domu Niestety minąłem 2 patrole po drodze ale szczęśliwie (prawdopodobnie dzięki nowym felom) nie zostałem zatrzymany :polew: Przedstawiam poniżej 3 fotki, na których przynajmniej widać wszystkie auta (w miare) i specjalną atrakcję spota
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
tak, było ciepło tylko co chwile podjeżdżały jakieś japońce a przy okazji mam do sprzedania: http://allegro.pl/show_item.php?item=1566383737 do jutra!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mike, znalazłem, VFR800, sam się kiedyś przymierzałem do takiej ale niestety moja "miłość" do GSXR 750 była silniejsza i poluje na ładną K1,k2.. Motor nie do opisania, cudowny, a pieniądze niewiele większe.. Tylko, że ciut mniej turystyczny niż Honda.